Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cugowski jednak poczeka z emeryturą

Utworzony przez poiu, 5 października 2010 o 12:52 Powrót do artykułu
Zawsze może skorzystać z MOPR-u
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się nie chciało płacić składek na ZUS, tylko inwestowało w majątek, to i tak nieźle.
0
Śmieszny jest ten facet na zdjęciu w tej czerwonej wiatrówce.
0
Cugowski żyje jak KRÓL. Szary człowiek zapiernicza na etacie, połowę zabierają mu na ZUS, składki zdrowotne, podatki. I na końcu szara emerytura, jak dożyje w swoim małym mieszkanku na szarym blokowisku.
0
Nie jest ważne ile ma na koncie tylko ile przepracował. Po 36 latach pracy tylko 570 zł to rzeczywiście kpina. Pewnie na "etacie" bezrobotnego zasiłek podobnie wynosi...
0
zz1 napisał:
Nie jest ważne ile ma na koncie tylko ile przepracował. Po 36 latach pracy tylko 570 zł to rzeczywiście kpina. Pewnie na "etacie" bezrobotnego zasiłek podobnie wynosi...
JAKIE WYKAZYWAŁO SIĘ DOCHODY TAKIE MA SIE APANAŻE
0
wielkie mi rzeczy. Wiekszośc ma tyle i "dziennik" o tym nie pisze. Jeśli nie płacił składek to tyle ma.
0
Fakt faktem wielu dochodów nie wykazał. Ale prawda jest taka, że przez idiotyczne przepisy biurokratyczne, wielu ludzi cierpi, ci bardziej słabi odbierają sobie życie... Mamy więc kolejny dowód na to, że taka złodziejska instytucja jak ZUS nie jest nam do niczego potrzebna.. ale nadal cicho siedźmy...
0
Wydawałoby sie,że niegłupi facet i senatorem był a takie banialuki opowiada, wstyd mistrzu!,wiecej godności i szacunku dla samego siebie zyczę!
0
Zwykły człowiek oskarżony zostałby,że ukrywał dochody przed ZUS., bo przecież ta instytucja nie jest organizacją charytatywną i gdy ktoś przez 36 lat odprowadza składki to nie dostaję najniżej emerytury, tylko składnika "socjalnego" ale i naliczonego od odprowadzonych składek. Ludzie pracujący na etacie nawet przy najniższym wynagrodzeniu płacą wyższe składki niż prywaciarze, gdyż oni mają wybór i płacą minimalną składkę, a nie od uzyskanych dochodów, a póżniej chcą wysokich emerytur. Na emeryturę tak kiedyś jak i teraz trzeba odłożyć, a jak się nie myśli o przyszłości, to póżniej ma się pretensje do ZUS zamiast do siebie i jeszcze się o tym głośno krzyczy. Wstyd panie Cugowski. Ja przepracowałam jako zwykły pracownik 35 lat z zarobkami 98,5 % średniej krajowej i mam emeryturę w wysokości 1320 zł. Ale ja nie miałam możliwości nie odprowadzać składek od całości zarobionych pieniędzy.
0
pajac i tyle niech powie ile składek odprowadzał haha 36 lat pracy wielkie halo, to jakbym pracował 40 lat na czarno też bym miał dostawać emeryture hahahaha bez jaj panie Cugowski!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: