Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gonić, a jeśli peeselowiec dać wilczy bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski był internowany w stanie wojennym, a ty co sobą reprezentujesz i ile ci płacą za ten hejt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski i Michnik też byli internowani - i co z tego ? - Co to za argument ? Ludzie po 20 latach się pozmieniali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski mu pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykreowany z Solidarności, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów opowiedział się że najbliżej mu w poglądach i kreatywnych wartościach z SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja rozumiem, że Jarosław chciał być, a że go nie aresztowali, to teraz śpiewka pseudopatriotów, że internowanie to nic nie znaczy. Radzę czytać więcej, bo widzę, że nie pamiętasz tamtych czasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co im odpisywać, oni opluwają wszystkich jeśli tylko ktoś ma czelność mieć inne poglądy, w takim kraju przyszło nam żyć. Trzeba to przeczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisdzielstwo atakuje po katolsku, . zapewne wasze mamy, wasi księża cieszą się na widok jakich zuchów wychowali...Zuchów, którzy w necie potrafią zabić najniewinnieszego czlowieka. oto wychowanie katolskie...Nie zabijaj.... A co tam nie zabija, przecież zabija nie swoich. Nie mow fałszywego śwadectwa.... a c o tam, przecież fałszuje na nieswoich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zasłonić okna i w tajemnicy przeliczyć, ile to ubyło z kasy podatników przez kilkadziesiąt lat "niePOdległości"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej prywatyzacji mediów, tak jak ma to miejsce w USA.  Tam mediów państwowych nie ma, a demokracja ma się świetnie. Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić, a jeśli peeselowiec dać wilczy bilet.
A ty kim jesteś, ćwoku?! Dlaczego przynosisz wstyd naszej wierze?! Czy musisz, baranie, "dowartościowywać" się w ten sposób?! Wilczy bilet to dałbym takim jak ty, patriotom i katolikom od siedmiu boleści. Rzadko używam mocnych słów, ale wobec takiego draństwa, pychy i chamstwa nie mogłem zdzierżyć. Napleniło się ostatnio "odważnych" idiotów na różnych forach. Ty jesteś jednym z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż zmiany - to naturalna rzecz - w 2007 roku nikt nie płakał nad zwalnianymi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na uczelni był wykładowcą a nie samodzielnym pracownikiem naukowym - nie przysparzał uczelni punktów. Nie rokował nadziei lub brakło talentu i wiedzy, to kolesie znaleźli mu ciepłą posadkę na której robotę zrobią podwładni (bo inaczej na bruk) Radny PIS bezradny czy nie douczony, ale oni takich kochają bo łatwiej jest nimi sterować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany tak ale może na osoby merytoryczne z doświadczeniem, z konkursu, a nie z mianowania PIS. Najważniejsze żeby miał legitymację partyjną, jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawieni przez PISowców będą siedzieć nie przy korytach ale przy porcelanowych miskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kim jesteś, ćwoku?! Dlaczego przynosisz wstyd naszej wierze?! Czy musisz, baranie, "dowartościowywać" się w ten sposób?! Wilczy bilet to dałbym takim jak ty, patriotom i katolikom od siedmiu boleści. Rzadko używam mocnych słów, ale wobec takiego draństwa, pychy i chamstwa nie mogłem zdzierżyć. Napleniło się ostatnio "odważnych" idiotów na różnych forach. Ty jesteś jednym z nich.
Nie jestem pewny czy mamy wspólną wiarę - ja wierzę w wartości, wierzę w Boga i że są jeszcze porządni ludzie w naszej Ojczyźnie. Członkowie wrażej koalicji zdrady narodowej do nich nie należą, sami się zdradą, aferami i zaprzaństwem spośród nich wyłączyli. Nawet mi się nie chce tłumaczyć dlaczego tak uważam, bo i tak nie zrozumiesz - masz inne preferencje i inne podejście do życia i ludzi: peeselowskie tj. interesowne. Język miłości, którym się posługujesz też jest mi znany z epoki wspólnego nierządu współczesnej Targowicy. Dobrej nocy życzę i samozadowolenia z napisanego tekstu.  PS Jeśli wyrzucony człowiek należał do tych porządnych to bardzo go przepraszam, ale znając panujące w naszym kraju i województwie obyczaje i kolesiosko-rodzinne koneksje to go wcale nie żałuje. Stąd mój krótki i dosadny tekst. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Roskosz usłyszeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to OHP-y jeszcze istnieją?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mamy go żałować ? Czy jest przyspawany do koryta i nikt nie ma prawa go ruszyć ? Gdy on zajmował to stanowisko to też kogoś musieli wywalić . A może tak akcja kod-u w obronie koryta ? A może do Brukseli albo majdan ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...