Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czarny czwartek - Janek Wiśniewski padł". Rozmowa o filmie

Utworzony przez UPRośćmyTO, 26 lutego 2011 r. o 18:15
Koniecznie trzeba obejrzeć ten film aby zobaczyć do czego prowadzi system "przyjazny robotnikom" a w rzeczywistości służący tylko władzy nienawidzącej zwykłych ludzi. Naprawdę dobry film, nieprzereklamowany, jak to się zdarzało niektórym polskim produkcjom. Ściska gardło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie wrocilam z kina..nie moglam oderwac sie od fotela, kiedy pojawily sie napisy koncowe! Mam 25 lat, bylam chyba najmlodsza osoba w sali kinowej, i jednym z odczuc, ktore same sie cisnely do glowy po seansie, byl zal do bylych nauczycieli historii, ze tak wypaczyli we mnie chec do przyswajania historii..oraz niejako wstyd, ze dopiero teraz dowiaduje sie o rzeczywistym obrazie tego, co sie kiedys dzialo w Polsce. Ale dzieki takim filmom jak ten, moja glowa "otwiera sie" na te historie, przezywa ja na nowo, bo bardziej swiadomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B... napisał:
Wlasnie wrocilam z kina..nie moglam oderwac sie od fotela, kiedy pojawily sie napisy koncowe! Mam 25 lat, bylam chyba najmlodsza osoba w sali kinowej, i jednym z odczuc, ktore same sie cisnely do glowy po seansie, byl zal do bylych nauczycieli historii, ze tak wypaczyli we mnie chec do przyswajania historii..oraz niejako wstyd, ze dopiero teraz dowiaduje sie o rzeczywistym obrazie tego, co sie kiedys dzialo w Polsce. Ale dzieki takim filmom jak ten, moja glowa "otwiera sie" na te historie, przezywa ja na nowo, bo bardziej swiadomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dowiadujesz sie o rzeczywistym obrazie, tego do konca nie jestem pewna, film pokazuje jedna strone medalu, niestety w dzisiejszych czasach, odnosze wrazenie ze tego typu filmy maja na celu odwrocenie uwagi w strone "idei patriotycznych" od aktualnych spraw nekajacych nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...