Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL to jak ta tania dziw....a daje du...y na prawo i lewo aby utzrymać się przy korycie . Znamy już tych oszustów dokładnie i PSL będzie poza sejmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że już wkrótce nie będę musiał słuchać i oglądać peeselowców w telewizji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamca z dużym nosem opowiada bajki o podwyżkach pensji dla nauczycieli, o podatkach płaconych przez rolników /jakich?/,o bogatej lubelszczyźnie, i "dorobku swoim" w ramach wielu lat posłowania. Dlaczego nie było pytań o posła Burego?
A no dlatego, że Moronie to był czat, więc pewnie pytania zadawał kto chciał skoro nie zapytałeś to do kogo masz teraz pretensje?? rusz głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godność Polaków obraża nie tylko wyświechtane już powiedzenie polska w ruinie. Moją godność obraża Elżbieta Kruk. Kaczyńskiego musiała dopaśćć jakaś pomroczność kiedy desygnował ją na listę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest taki sam jak każda partia polityczna, ani lepszy ani gorszy. Łopata z której by partii nie startował to by wszedł, bo naprawdę jest wartościowym człowiekim. Miałem problem z emeryturą, przyją mnie wysłuchał, jego prawnik wyprostował sprawę. A byłem ze swoim problemem u 2 innych posłów, nic nie zrobili.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL = WIELKI RODZINNY INTERES za pieniądze podatników https://www.youtube.com/watch?v=MpSv1yI66cQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL owskie MINISTERSTWO ROZWOJU RODZINY http://www.fakt.pl/polityka/marek-sawicki-dal-rzadowa-nagrode-firmie-wlasnej-corki,artykuly,574426.html#mark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest taki sam jak każda partia polityczna, ani lepszy ani gorszy. Łopata z której by partii nie startował to by wszedł, bo naprawdę jest wartościowym człowiekim. Miałem problem z emeryturą, przyją mnie wysłuchał, jego prawnik wyprostował sprawę. A byłem ze swoim problemem u 2 innych posłów, nic nie zrobili.
Łopata pracuje w ZUS-ie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest git! Nie to co pislamisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łopata pracuje w ZUS-ie ? 
 Zus wydał decyzję odmowną ale Sąd przyznał m rację. Ani Pan Poseł z Piś nie pomógł ani Pani z PO. i taka jest prawda... i dlatego zagłosuję na człowieka który mi pomógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest git! Nie to co pislamisci
 
Dobrze gada. Cisniecie na psl, ale bez nich g***o by było na lubelszczyźnie. Ja głosuje na zieloną koniczynkę!!!
zgadzam się z toba inne sezonow e partyjki tylko szum robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PlS tylko gada. Popatrzcie na siebie co się dzieje w Mieście Kraśnik, co się dzieje w świdniku, w puławach tylko ludzie z PlS-u dostają tam prace to jest prawdziwy układ. Popatrzcie co zrobiliście w białej co w zamościu przyjmujecie tylko swoich. Trochę samokrytyki. Stop PlSlamizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej wychodzi do ludzi. Cala reszta tylko banery rozwiesza i tyle ich widać. Ludzie widmo!
najlpszy w tym Czelej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barani łbie !!!!!! przecież tak powiedział twój kolega i wspólnik Bartłomiej Sienkiewicz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest ok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w tych słoiczkach jest? co je pokazali w materiale filmowym z chata z Posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janek. Dla Polski, dla Polaków:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Unia Wolności!!! Co się stało z ludźmi pokroju Bronisław Geremek, Tadeusz Mazowiecki, Adam Michnik, Leszek Balcerowicz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście to już jest koniec PSL-u i arbuzy zostaną oderwane od koryta    a przez czyich "fachowców" jest zarządzana świecąca pustkami Elizówka nietrudno sprawdzić, Łopata może to zlecić jakiejś asystentce jeśli sam nie potrafi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie PSL to w tym rządzie byłyby walki POparańców i PISiorów. Dlaczego nie ma więcej takich konkretnych ludzi co nie uprawiają polityki z taką agresją ? nie pojmuje tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...