Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL wyspecjalizowało się w pasożytnictwie. Jest jak jemioła – z daleka ładnie wygląda, ale jak jej za dużo na drzewie wyrośnie, to drzewo umiera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kredyty są brane na programy rozwojowe, to daje perspektywę że każda złotówka pomoze dac prace i przyniesie zyski. Co innego Kruk i Masłowska - obiecuja rozdawnictwo pieniedzy mniej zarabiającym, co po pierwsze jest mega kroktowzroczne, a po drugie zachęca do bierności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu cytuje Michałkiewicza który twierdzi że region oddalił się od nich. Powiem tak. to  Michałkiewicz oddalił się o rzeczywistości. Jak taki ktoś śmie startować w wyborach, który nie widzi zmian. Na ślepych posłów nie głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL już samali cholewy do pis-u a ich szef nawet chce zostać premierem. Nie głosuje się na ludzi, którym zawsze ze wszystkimi po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani PSL ani Pis, ja głosuję na ludzi z efektami - jak Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''to wyborcy zdecydują o kształcie Parlamentu i przyszłych koalicjach''. Jestem wyborcom, na pewno nie zaglosuje na Pana, ani na PSL,na PIS, Michałkiewicza w żadnym wypadku tez nie !! Naiwnym czlowiekiem nie jestem, pojde na wybory i zaglosuje na czlowieka, ktory naprawdę zrobił coś wiecej dla regionu niż wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Michałkiewicza to wejdźcie na jego Facebookowy profil i spróbujcie dodać komentarz. Wpisy są, nawet aktualne, komentarze są a jakże, ale piszą je tylko podstawieni ludzie. Dla wyborców możliwość komentowania jest zablokowana!!! Tak PiS wychodzi do ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać,że uprawianie łopatologii w parlamencie jest kompromitacją Polski.Taką łopatologię uprawia partia gumo ficowych prezentuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że szef lubelskiego pisu umie obsłużyć internety. I że ma świadomość że czytelnicy nie zostawią na nim suchej nitki jeśli tylko dopuści ich do głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl dużo straciło ostatnimi wystąpieniami swojego szefa. A co do pana Łopaty to cóż... dopiero z czatu dowiedziałem się, że taki ktoś istnieje a nawet jest posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janie, pan się nie przejmuje tymi złośliwościami, jesteśmy z panem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz, rzucasz hasłami które prezes podrzucał przed wyborami prezydenckimi, szkoda tylko żeś nie zorientował się jeszcze jak bardzo są niecelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsl sprzeda każdego z PO razem a co jest grane w kraju tymczasem 100 000 islamistówma być w Polsce http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/502797,100-tys-imigrantow-moze-po-wyborach-trafic-do-polski-rewelacje-tygodnika-wsieci.html- przy czym dodatkowo ue/niemcy zamierzają wprowadzić podatek od ,, uchodżców w krajach ue.. http://3obieg.pl/notatki-z-rozmow-z-merkel-utajnione-co-ukrywa-ewa-kopacz... nowe bazy isis w koszarach remontowanych......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan posel od wyborow unika kontaktow ludzni nie rozumie takiej postawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...