Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Porównajcie sobie klasę liderek w lublinie: Kruk vs. Mucha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
8 lat PO wyzwoliło we mnie odruch wymiotny POjawiający się na swm widok literk PO. Nie ciekawi mnie, jaki odruch mógłby POjawić podczas prezentacji liderki PO.
0
Porównajcie sobie klasę liderek w lublinie: Kruk vs. Mucha
Porównałem. Obie są marne. Oceniałem obie jako polityków. Jakie inne kryterium powinno decydować?
0
Pani Joanno, ktoś podblił Pani oko ?!?
0
Czy wie już Pani kto wylosował te drużyny w finale piłkarskiego pucharu Polski oraz dlaczego musieliśmy dopłacić dwie bańki do koncertu Madonny?
0
TEJ PANI JUŻ DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!
0
Proszę nie zaśmiecać klatek schodowych!!!
0
Czy ona zawsze ma wyraz twarzy jakby żegnała śp. Tuska w kondukcie pogrzebowym ?  Wygląda na 50 lat, chociaż ma 39.
0
pytanie nr 1 czy już się Pani spakowała ?
0
Walerka Suchodupcowa znów smrodzi w Lublinie. Spadaj smutna gębo do warszafki.
0
Jedyne co po niej zostanie to kilka kuriozów językowych typu "ministra". To było straszne naprawdę okropne 8 lat. Co ten biedny kraj zawinił że taka szarańcza go obsiadła?
0
Piękna, silna kobieta, więcej takich!
0
1. Co Pani zrobiła by kontrakt na śmigłowce trafił do Świdnika? 2. Jak będzie Pani wspierać górnictwo na lubelszczyźnie? 3. Kiedy była Pani ostatnio w Świdniku czy Łęcznej?
0
Jak myślicie. Czy POziom płatnych trolli agitujących za PO to poziom wodorostów, czy już mułu?
0
Jak tam dzieci się chowają?
0
Pozdrawiam Pani Joasiu :)
0
Będę głosował na Panią .....
0
ona wygląda jak na kacu
0
a co jest grane w kraju tymczasem 100 000 islamistów w Polsce http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/502797,100-tys-imigrantow-moze-po-wyborach-trafic-do-polski-rewelacje-tygodnika-wsieci.html- przy czym dodatkowo ue/niemcy zamierzają wprowadzić podatek od ,, uchodżców w krajach ue.. http://3obieg.pl/notatki-z-rozmow-z-merkel-utajnione-co-ukrywa-ewa-kopacz...
0
Poszla ty Rozwodko niech cie chlopy z warszawki docieraja Zapomnij ze Lubelaki ciebie wybiora Poszla do BULA
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: