Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czechy: Prawo jazdy - zdawalność 100 procent, koszt: 2100 zł

Utworzony przez GregoryPek, 19 lipca 2010 o 16:19
I czy to poważne. Potem wyjeżdża taki(taka) na ulice i nawet nie wie jak sie zachować w określonych warunkach a o wielostopniowych skrzyżowaniach to pomarzyć, czarna magia i ręce na oczy jak się coś nagle dzieje. Jak ktoś umie jeździć to zda u nas i nie musi nigdzie wyjeżdżać i na lewo robić prawo jazdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to nie tak dużo, na Ukrainie zrobienie prawka jest droższe niż w Czechach
0
GregoryPek napisał:
I czy to poważne. Potem wyjeżdża taki(taka) na ulice i nawet nie wie jak sie zachować w określonych warunkach a o wielostopniowych skrzyżowaniach to pomarzyć, czarna magia i ręce na oczy jak się coś nagle dzieje. Jak ktoś umie jeździć to zda u nas i nie musi nigdzie wyjeżdżać i na lewo robić prawo jazdy.
heh ale ty glupi jestes myslac ze w polsce kazdy kto zda to jest juz miszczem za kolkiem, oczywiscie ty pewnie tak myslisz, podpowiem jestes tylko kolejnym miszczem prostej, to ze w polsce jest chory system nastawiony na zbijani kapuchy to nie dziw sie ze zdawalnosc jest duuuzo mniejsza, i tyle w tym temacie, jakos czesi nie zabijaja sie na drogach, nie glupieja na autobanie, tylko polacy, ci swietni kierowcy ktorzy zdali egzaminyw wordzie
0
ej buraku ma racje! ja jeżdżę od 9 lat a mimo to wiem ze nie jestem zadnym mistrzem, ale ciotą też nie. Lubie czasem przycisnąc jak pozwala na to droga, ale gdy jeżdże wolno wlokę sie to zajmuje, I TU UWAGA WSZYSTKIE CWELE, prawy pas, lub trzymam sie prawj strony jezdni, żeby ten co się śpieszy bezpiecznie mógł mnie wyprzedzić. Zapamiętajcie to sobie chamki z lubelszczyzny ostoi pisu.
0
nawawelu napisał:
ej buraku ma racje! ja jeżdżę od 9 lat a mimo to wiem ze nie jestem zadnym mistrzem, ale ciotą też nie. Lubie czasem przycisnąc jak pozwala na to droga, ale gdy jeżdże wolno wlokę sie to zajmuje, I TU UWAGA WSZYSTKIE CWELE, prawy pas, lub trzymam sie prawj strony jezdni, żeby ten co się śpieszy bezpiecznie mógł mnie wyprzedzić. Zapamiętajcie to sobie chamki z lubelszczyzny ostoi pisu.
Sam jesteś burak i cham!!!!!!!!!!!!! Jestem z Lublina i nie czuje się pisuarem. To jakim się jest kierowcą nie zależy chyba od miejsca zamieszkania!
0
nawawelu napisał:
już sobie pokrzyczałem? dlaczego większość ludzi nie potrafi wypowiedzieć się na temat nie dopieprzając, nie wiadomo czemu, innym ludziom? niekoniecznie potrafiąc jeździć zdasz w polskim WORDzie, tu zdawalność to niestety loteria
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: