Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czechy: Prawo jazdy - zdawalność 100 procent, koszt: 2100 zł

Utworzony przez GregoryPek, 19 lipca 2010 r. o 16:19
I czy to poważne. Potem wyjeżdża taki(taka) na ulice i nawet nie wie jak sie zachować w określonych warunkach a o wielostopniowych skrzyżowaniach to pomarzyć, czarna magia i ręce na oczy jak się coś nagle dzieje. Jak ktoś umie jeździć to zda u nas i nie musi nigdzie wyjeżdżać i na lewo robić prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie tak dużo, na Ukrainie zrobienie prawka jest droższe niż w Czechach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GregoryPek napisał:
I czy to poważne. Potem wyjeżdża taki(taka) na ulice i nawet nie wie jak sie zachować w określonych warunkach a o wielostopniowych skrzyżowaniach to pomarzyć, czarna magia i ręce na oczy jak się coś nagle dzieje. Jak ktoś umie jeździć to zda u nas i nie musi nigdzie wyjeżdżać i na lewo robić prawo jazdy.
heh ale ty glupi jestes myslac ze w polsce kazdy kto zda to jest juz miszczem za kolkiem, oczywiscie ty pewnie tak myslisz, podpowiem jestes tylko kolejnym miszczem prostej, to ze w polsce jest chory system nastawiony na zbijani kapuchy to nie dziw sie ze zdawalnosc jest duuuzo mniejsza, i tyle w tym temacie, jakos czesi nie zabijaja sie na drogach, nie glupieja na autobanie, tylko polacy, ci swietni kierowcy ktorzy zdali egzaminyw wordzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej buraku ma racje! ja jeżdżę od 9 lat a mimo to wiem ze nie jestem zadnym mistrzem, ale ciotą też nie. Lubie czasem przycisnąc jak pozwala na to droga, ale gdy jeżdże wolno wlokę sie to zajmuje, I TU UWAGA WSZYSTKIE CWELE, prawy pas, lub trzymam sie prawj strony jezdni, żeby ten co się śpieszy bezpiecznie mógł mnie wyprzedzić. Zapamiętajcie to sobie chamki z lubelszczyzny ostoi pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawawelu napisał:
ej buraku ma racje! ja jeżdżę od 9 lat a mimo to wiem ze nie jestem zadnym mistrzem, ale ciotą też nie. Lubie czasem przycisnąc jak pozwala na to droga, ale gdy jeżdże wolno wlokę sie to zajmuje, I TU UWAGA WSZYSTKIE CWELE, prawy pas, lub trzymam sie prawj strony jezdni, żeby ten co się śpieszy bezpiecznie mógł mnie wyprzedzić. Zapamiętajcie to sobie chamki z lubelszczyzny ostoi pisu.
Sam jesteś burak i cham!!!!!!!!!!!!! Jestem z Lublina i nie czuje się pisuarem. To jakim się jest kierowcą nie zależy chyba od miejsca zamieszkania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawawelu napisał:
ej buraku ma racje! ja jeżdżę od 9 lat a mimo to wiem ze nie jestem zadnym mistrzem, ale ciotą też nie. Lubie czasem przycisnąc jak pozwala na to droga, ale gdy jeżdże wolno wlokę sie to zajmuje, I TU UWAGA WSZYSTKIE CWELE, prawy pas, lub trzymam sie prawj strony jezdni, żeby ten co się śpieszy bezpiecznie mógł mnie wyprzedzić. Zapamiętajcie to sobie chamki z lubelszczyzny ostoi pisu.
już sobie pokrzyczałem? dlaczego większość ludzi nie potrafi wypowiedzieć się na temat nie dopieprzając, nie wiadomo czemu, innym ludziom? niekoniecznie potrafiąc jeździć zdasz w polskim WORDzie, tu zdawalność to niestety loteria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...