Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czemierniki (pow. radzyński) > Rowerzystka zginęła pod kołami mercedesa

Utworzony przez er4444, 24 lipca 2008 r. o 13:06
TYPOWA REAKCJA WIEŚNIARY, PODOBNIE TRAKOTRY ALBO FURMANKI, ZERO ORIENTACJI!!DLATEGO JA JAK JADE TO BACZĘ ZE ZDWOJONĄ SIŁA WZROKU I UMYSŁU CO MOŻE WYKONAĆ TAKI DELIKWENT I WTEDY PO KLAKSONIE!!!!NASZE DROGI POD TYM WZGLĘDEM PRZYPMINAJĄ TE Z AFRYKI ALBO Z INDII!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższy wpis to wpis idioty. Jak tak można, pisać głupoty przy takiej tragedii. Człowieku lecz sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co pierwszy "autor" miał na myśli pisząc wieśniara (tym bardziej że kobieta ta już nie żyje). Jest to po prostu żenujące i brak mi słów. Kobieta z tego co wiem wiesniarą nie była, cokolwiek to oznacza poza tym pisanie takim tonem nie świadczy wcale o dobrej kulturze tej osoby i współczuję jej z powodu, iż ma tak ukształtowany światopogląd. Niech swoje nauki pozostawi tylko i wyłącznie sobie bo zbyt duzo z nich nie wypływa. Każdy dorosły człowiek wie jak powinien się zachować na ulicy. Wystarczył jeden moment nieuwagi, zamyslenie, przypadkowy skręt kierownicą, zasłabnięcie, zawrót głowy - cokolwiek i nieszczęście takie się wydarzyło. Zbieg dwóch przypadkowych bądź nie wydarzeń. Debatować nad tym nie ma sensu, tym bardziej obwiniać kogokolwiek bo zapewne kobitka ta celowo się pod auto nie rzuciła a kierowca z pewnością nie chciał teraz być ciąganym przez policję i do końca życia żyć z tak ogromnym ciężarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goracow yrazy zalu i współczucia dla rodziny poszkodowanej.... niech spoczywa w spokoju. co to za idiota pisal(post1)! człowieku lepiej, zeby nasz drogi przypominaly te z Afryki niz, tak jak to w Twoim przypadku poziom intelektualny z biednej Afrykanskiej wioski, nie obrazając tamtejszej ludnosci, bo oni w przeciwienstwie do CIebie potrafia wykazac sie odrobina empatii!! aludzie Twojego pokroju to zakompleksione dupki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...