Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerwone światło dla rejestracji aut z Wysp Brytyjskich

Utworzony przez facet, 30 lipca 2013 r. o 09:11
 i bardzo dobrze -te samochody są niebiezpieczne ,tak samo jak i nasze u nich.Uwielbiam samochody i miałem ich wiele,jeżdziłem w anglii anglikiem i w polsce .U nas jazda anglikiem to po prostu męka. Ale fakt że auta z wysp są dużo tańsze ale mają dużo słabsze zabepieczenia antykorozyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM...MINISTER FINANSÓW TO Z TEGO CO WIEM ZAJMUJE SIĘ FINANSAMI A NIE BEZPIECZEŃSTWEM NA DROGACH??NO CHYBA,ŻE JA INACZEJ MYSLĘ...TUSEK JEGO SZEF WYPOWIADA SIĘ W KAŻDEJ SPRAWIE, CZĘSTO PIEPRZ...FARMAZONY...POTEM JAK COS RZECZYWIŚCIE DOTYCZY JAKIEGOŚ RESORTU TO JAŚNIE PANIE I PANOWIE MINISTROWIE NIC NIE WIEDZĄ...A PONOĆ MAJĄ RZECZNIKÓW, INTERNET JEST!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech się wezną za kontrole kontroli pojazdów! ;) Bo co czwarty samochód jeżdżacy w Polsce jest niesprawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech się wezną za kontrole kontroli pojazdów! ;) Bo co czwarty samochód jeżdżacy w Polsce jest niesprawny.
Kapusta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ''facet'' dla Ciebie w Polsce ''jazda anglikiem to po prostu męka'' bo taki z Ciebie kierowca.. Ja jeździłem w Polsce rok anglikiem i nie miałem żadnych problemów, mało tego jeździłem też autobusem z kierownicą po lewej stronie na liniach regularnych do Anglii i też bez żadnych utrudnień na wyspach nie czułem. A to że miałeś jak piszesz wiele aut to wcale nie znaczy że umiałeś nimi jeździć. Ja zawsze będę za możliwością rejestracji anglików w Polsce a lobby motoryzacyjne niech się nie udziela że będzie dla nich katastrofa finansowa, niech obniżą znacznie ceny aut i nie będzie kłopotu skoro w UK mogą to u nas tym bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie, ze auta z wysp to złomy, często zajeżdżone i w ogóle nie zadbane jedyny plus to ich niska cena i dlatego są tak chętnie kupowane przez rodaków i sprowadzane do Polski. Nieważne że jeździsz kupą szmelcu ale ważne ze masz furę za połowę ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ''facet'' dla Ciebie w Polsce ''jazda anglikiem to po prostu męka'' bo taki z Ciebie kierowca.. Ja jeździłem w Polsce rok anglikiem i nie miałem żadnych problemów, mało tego jeździłem też autobusem z kierownicą po lewej stronie na liniach regularnych do Anglii i też bez żadnych utrudnień na wyspach nie czułem. A to że miałeś jak piszesz wiele aut to wcale nie znaczy że umiałeś nimi jeździć. Ja zawsze będę za możliwością rejestracji anglików w Polsce a lobby motoryzacyjne niech się nie udziela że będzie dla nich katastrofa finansowa, niech obniżą znacznie ceny aut i nie będzie kłopotu skoro w UK mogą to u nas tym bardziej.
Fakt jak jedziesz furmanką to zawsze spaliny walą ci w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja zawsze będę za możliwością rejestracji anglików w Polsce a lobby motoryzacyjne niech się nie udziela że będzie dla nich katastrofa finansowa, niech obniżą znacznie ceny aut i nie będzie kłopotu skoro w UK mogą to u nas tym bardziej.
  Jak ktoś chce gruchota kupić za mniejszą kasę to śmiało niech bierze zajeżdzonego anglika, tylko niech później nie płacze że mu się złom psuje i musi non stop naprawiać. Te samochody dlatego są tanie bo są po prostu zajeżdzone a nie dlatego, że tam jest tak tanio. Angole nie dbają o auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tam jest to obojętne co mają w polsce rejestrowac a co nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...