Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czułczyce (pow. chełmski) > Śmierć na drzewie

Utworzony przez wicia, 7 sierpnia 2008 r. o 21:29
Ten wypadek to straszne dla Nas wszystkich..na zawsze pozostanie w Mojej pamięci..chwila nieuwagi, skończyło się jego życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego policja podała, że przyczyna wypadku jest nieznana. Wszyscy mieszkańcy wsi wiedzą, że z Przysiołka nagle ktoś może wyjechać na szosę, a że wyjazd jest na ostrym zakręcie i zasłonięty przez krzaki, to samochód jadący z prędkością 90 km na godzinę, a nie ma w tym miejscu ograniczenia prędkości, nie ma szans zahamowania przed nagle wyjeżdżającym, samochodem w Przysiółka. Sam nieraz tego doświadczyłem. Ponadto, przy dużej prędkości na wspomnianym zakręcie znosi na przeciwny tor jazdy. Jednak najważniejsze, przed wspomnianym zakrętem nie ma znaku "Uwaga, ostry zakręt w prawo". Znak taki kiedyś stał i z jednej strony i z drugiej, po wypadku go nie widzę. Znaki drogowe są często niszczone i uważam, że policja powinna się tym zainteresować. Mój znajomy powiedział na wieść o wypadku, że jeśli był to ktoś miejscowy, to musiał być mocno pijany, jeśli nie był miejscowy, to nie znał tego zakrętu, nie wiedział jak się na nim zachować a znaki drogowe mu tego nie pokazały. Zatem część winy spada na służby drogowe, które nie kontrolują stanu znaków drogowych, część na tego, kto zniszczył znak drogowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wiem i wiedziałam, ze hondy civic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...