Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy da się zarobić na ślimakach? W woj. lubelskim jest już 10 hodowli

Utworzony przez gfgffgfg, 28 października 2014 r. o 13:51 Powrót do artykułu
gorszej głupoty nie słyszałem żeby hodowac ślimaki które są całkowicie bezużyteczne i niepotrzebne. tak najwiecej na tym zarobią, prędzej mi kaktus wyrośnie niż nasze woj zarobi na ślimakach. zamaist wymyślać głupoty, neich zajmą sie wykorzystywaniem bursztynów których w naszym województwie nei brakuje. z hodowlą śmiaków będzie to samo co z gazem łupkowym nie bedzie żadnych korzyści. rozumiem na zarobek ale na ślimakach sie nie da zarobic!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ślimakach zarobią tylko ci co sprzedają hodowcom materiał hodowlany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie jest tak jak pisze gość, kilka lat temu też hodowałem  -największy zarobek był na sprzedaży reproduktorów naiwniakom takim jak ja.Też obiecywano mi złote gory ale cena tuczu pokrywała ledwo koszty produkcji ,po4 latach łudzenia sie że na tym można zarobić zrezygnowalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś pisze że nie da sie na tym zarobić po prostu nie ma o tym pojecia , faktycznie w naszym województwie jest trudniej dlatego że nie ma punktów skupu, hodowców jest niewielu a jeżeli już sa to nie potrafią sie wspolnie zorganizować ale jeżeli ktoś dobrze do sprawy podchodzi może na tym ladne pieniadze zarabiać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam wszystkim. Sam próbowałem przez dwa lata. Zbyt wiele czynników ryzyka. Począwszy od pogody, poprzez szkodniki a skończywszy na chorobach. Pierwszej klasy w sprzyjających warunkach będzie 50%. Trzeba uważać też na niektórych panów którzy oferują ślimaki. To oszuści wykorzystujący niewiedzę ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I think there are not much snails breeder so it won't be a big business for you. So try to do any other better business. You can access this custom essay writing service for more writing helps.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie się napracować i stracić pieniądze-zacznijcie hodować ślimaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli zajmujesz sie tym na bierząco spokojnie można na tym zarobic a nawet jeśli wychodujesz 50% zakladanego planu ślimaków w 1 klasie jeżeli masz miejsce skupu zawsze jesteś do przodu i nie rozumiem stwierdzenia że trzeba sie przy nich napracować jeżeli ktoś to nazywa taka ciezką praca to nie wiem czym zajmuje sie w życiu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie 50 kg oseska Millera, planowany termin odbioru koniec maja 2015. Tylko poważne oferty zbigniew.k@pieczarkopol.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie 2015 firma P.P.H.U. MARGO kupi każdą ilość ślimaków winniczków na terenie całej Polski. Więcej informacji pod numerem telefonu- 600 851 982.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że się da zarobić handlując reproduktorami po1zl za sztukę ,kokonami po 2zł.Sprzedając tucz po 7 czy 8zl (realna cena) to chyba tylko garba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w ramach otwarcia nowego sezonu skupu ślimaka winniczka od dnia 20.04.2015r. Oferujemy najwyższe ceny oraz całą gamę udogodnień dla wszystkich zbieraczy oraz zainteresowanych współdziałaniem z naszą firmą. Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem naszej strony internetowej http://www.skupslimakow.pl NUMER KONTAKTOWY: 600851982    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "Gospodarka na talerzu: Ślimaki wchodzą na stół" -  Specjalizujemy się w odmianie petits gris, czyli małych, szarych ślimaków. Sprzedajemy je - oprócz Francji - głównie do Czech i Rumunii. Żywe ślimaki całymi ciężarówkami wyjeżdżają z Polski i dopiero na miejscu są przygotowywane do spożycia. W zeszłym roku nad samą tylko Sekwanę wyjechało ich ponad 171 ton.     Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17811667,Gospodarka_na_talerzu__Slimaki_wchodza_na_stol.html#ixzz3YoXRONjG      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most enticing blogs I’ve ever read and this is what it should. Must be shared as well. I was really bored but your blog  essay writerslightened up my day
I think there are not much snails breeder so it won't be a big business for you. So try to do any other better business. You can access this custom essay writing service for more writing helps.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marny interes ,znajomy z hodowli zrezygnował,po czterech latach jest 30tys. zł w plecy .Nikt wam nie zapłaci 16zł/kg,aktualna cena to ok.7-9zł /kg za pierwszą klase.Ja też w tym roku się poddałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nice share. I think your website should come up much higher in the search results than where it is showing up right now….   http://www.freeforums.com/member.php?145212-Heidelberger  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kupie lub założę skup ślimaka winniczka na terenie całej Polski . Tel.790-803-057.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Snails Gardę reproduktory od 14 zl/kg W końcu na tym rynku ceny są normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kupie lub założę skup ślimaka winniczka na terenie całej Polski . Tel.790-803-057.
ile placisz za 1 kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabić w muszelkę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...