Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kolejne protesty opóźnią budowę lotniska w Świdniku?

Utworzony przez pierwszy, 31 maja 2010 r. o 08:42
a teraz kolej na tych co beda narzekac na władze - jak to sie zle zyje w Lublinie i dlaczego w Lubartowie nie buduje sie lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za stowarzyszenie? Może byście napisali coś więcej, bo taki artykuł to g... a nie informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszli won parchy jedne. Przestancie szantazowac cholerni pseudoekolodzy. W samolot i do Zatoki Meksykanskiej czyscic plaze. Dajcie cos zbudowac i rozwinac ten region. Swistaki jaszczurki i ptaszki wazniejsze niz ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje dupy oprotestujcie, dlaczego garstka niereformowalnych głąbów jest w stanie powstrzymywac tak wazną inwestycje??? a gdzie jest demokracja?? zdecydowana większosc ludzi zgodzi sie ze mna ze to lotnisko bardzo pomoze naszemu regoiowi. a niedćwiada... paranoja!! to ma byc lotnisko dla lublina a nie dla lubartowa czy miedzyrzecza!!! moze wybudujmy lotnisko dla lublina w warszawie??? kretyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
swoje dupy oprotestujcie, dlaczego garstka niereformowalnych głąbów jest w stanie powstrzymywac tak wazną inwestycje??? a gdzie jest demokracja?? zdecydowana większosc ludzi zgodzi sie ze mna ze to lotnisko bardzo pomoze naszemu regoiowi. a niedćwiada... paranoja!! to ma byc lotnisko dla lublina a nie dla lubartowa czy miedzyrzecza!!! moze wybudujmy lotnisko dla lublina w warszawie??? kretyni
romanie nie sposób się z toba nie zgodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chcą posadek dla siebie w administracji lotniska, jak zresztą i inni którzy mogli blokować tę inicjatywę. Won z urzędasami, którzy myślą o swojej du*** za nasze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CÓZ TO ZA BŁAZNY TA INICJATYWA ,ZAPEWNE CI TAM URZĘDNICY JEJ SIE PRZESTRASZA I OCZYWIŚCIE ZAWALĄ NASTĘPNY TERMIN ALE TO NIC PRZECIEŻ PENSJE IDA NA KONTO I TO WAŻNE A Z EFEKTÓW URZĘDNIKÓW NIEROBÓW NIKT NIE ROZLICZA ,WSZAK TO ŁUP POLITYCZNY I WSZYSTKIE NIEROBY SIĘ ŚWIETNIE ROZUMIEJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem PSL-u ale słuchy noszą ze czlonkowie tej partji wykupili teren w niedzwiadzie i dltego lobbowali i blokowali swidnik aby na tym zarobic, taka krązyla plotka, więc plotka moze byc i faktem i pomówieniem, natomiast zostaje pytanie jaka jest prawda. (z drugiej strony ze świdnikiem mogło być podobnie i inne ugrupowianie zwszylo kase na gruncie - nie wiem, ine jestem wtajemniczony) W lublinie mamy dziurę ekonomiczna, nigdy sie tu nic nie ruszy dopóki będziemy mieli ludzi którzy protestują dla zasady a nie mysla jak sprzyjac rozwojowi, moje stanowisko jest takie Lotnisko ma być stosunkowo blisko, jak miało by być w niedzwiadzie to czym to sie rózni od okęcia? kilkoma kilometrami odleglości, a może wybudujmy na mazurach, też jest równo. gdzie jest komfort dla pasażera, ma dopłacać do dojazdu, świdnik jest blisko od lublina dlatego jest najlepszy, LUDZIE STUKNIJCIE SIE W GŁOWE! przestancie blokowa wspolne dobro dla obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od lat w polsce jest trend gdzie pseudoekolodzy robią sobie stwoarzyszenia a potem szantażują wykonawcę i żądają kasy.Zresztą bodajże w tvnie było z ukrytej kamery filmowane jak to wygląda jak pan z szanownej organizacji wyłudza łapówkę.Chodzi tylko o kase i nic więcej.Powinniśmy zmienić prawo by złodziejstwo nie blokowało wszytskiego co nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jka oni coś zaskarżą to władze lotniska powinny ich zaskarżyć za szantaż, blokowanie inwestycji ważnej dla regionu.I obciążyć ich milionami złotych za stratę dochodów lotniska.Szybko zmięknną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no q ludzie niech w końcu to lotnisko powstanie! Zawsze presesów i wiceprezesów będzie 2x więcej niż obsługi- taki region. Zresztą biorą przykład z góry. Lublin- miasto protestantów Protestujemy przeciwko wszystkiemu i wszystkim do masztów telefonicznych, przez obwodnice po lotniska. Proponuję wygodne jaskinie zamiast wieżowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra, to dla kogo trzeba się zrzucić na łapówkę, może puści na miasto wolontariuszy z puszkami z napisem "łapówka na lotnisko dla: i tu nazwa........"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko to nie wszystko. Oczywiscie strasznie chcial bym latac bezposrednio z uk do lublina ale jak widze ludzie nadal chca krecic lody. WSTYD. Z drugiej jednak strony czy jesli bedziemy posiadac lotnisko, to czy bedziemy mieli to cos dla czego ludzie beda chcieli tu przylatywac? Prosze zrobic sobie liste tego co jest warte zobaczenia w lublinie i swidniku. Ile przestrzeni biurowej jest w lublinie i swidniku w centrum. Jaki jest standart tego, jakie sa ceny. Znajac ludzi po pierwszym ladowaniu ceny lokali wystrzela jak prom atlantis w gore. Z drugiej jednak strony nawet w tej chwili lublin i swidnik nie sa przygotowane i NIE beda za kilka lat. Dlaczego? Zobaczcie na stan drog. Sposob organizacji komunikacji miejskiej. Jej standard. Najsmutniejsze jest to ze pomimo tego iz mieszkancy dostana lotnisko, ja nadal bede latal do warszawy i nic sie nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy protestujący ekolodzy żyją i mieszkają ekologicznie, czyli w lasach, na pustyniach, żywią się ekologicznymi pędrakami i źdźbłami traw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL nie dopuści do budowy lotniska w Świdniku.Za dużo zainwestowali prywatnie w Niedźwiadę.Te ich działania w Sejmiku to tylko pozory dla zachowania stołków i trzymania ręki na pulsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak zwykle, urzędnik jest nieomylny i ma zawsze racje, człowiek nie ma nic do powiedzenia. Tylko z czego te darmozjady żyją, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem PSL-u ale słuchy noszą ze czlonkowie tej partji wykupili teren w niedzwiadzie i dltego lobbowali i blokowali swidnik aby na tym zarobic, taka krązyla plotka, więc plotka moze byc i faktem i pomówieniem, natomiast zostaje pytanie jaka jest prawda. (z drugiej strony ze świdnikiem mogło być podobnie i inne ugrupowianie zwszylo kase na gruncie - nie wiem, ine jestem wtajemniczony) W lublinie mamy dziurę ekonomiczna, nigdy sie tu nic nie ruszy dopóki będziemy mieli ludzi którzy protestują dla zasady a nie mysla jak sprzyjac rozwojowi, moje stanowisko jest takie Lotnisko ma być stosunkowo blisko, jak miało by być w niedzwiadzie to czym to sie rózni od okęcia? kilkoma kilometrami odleglości, a może wybudujmy na mazurach, też jest równo. gdzie jest komfort dla pasażera, ma dopłacać do dojazdu, świdnik jest blisko od lublina dlatego jest najlepszy, LUDZIE STUKNIJCIE SIE W GŁOWE! przestancie blokowa wspolne dobro dla obywateli
W każdej plotce jest ziarno prawdy, a w tej pewnie nawet cała piaskownica by się uzbierała. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze, bo ja też nie rozumiem jak można protestować jedynie dla zasady?! Pewnie gdybym miał wybór Niedźwiada a Okęcie to bym się długo nad tym nie zastanawiał - nawet nadkładając kilka km więcej wolałbym pojechać do Wa-wy. Przynajmniej cywilizacja tam jakaś jest, na co patrzą ludzie którzy potencjalnie mogliby zainwestować w naszych stronach. A w Niedźwiadzie...? pola, pola i jeszcze raz pola! aż się chce inwestować Pewnie niektórzy mnie wyśmieją, że jaki biznes? jakie inwestycje?! No właśnie taki przemysł jaka infrastruktura! Możemy się nadal sprzeczać czy lepsza Niedźwiada czy Świdnik, ale to nam atrakcyjności jako regionowi nie przysparza! A konkurencja nie śpi i wykorzystuje to na naszą niekorzyść. Wniosek: do póki będziemy się nawzajem zwalczać, dopóty będziemy stać w miejscu - a wiadomo, że kto się nie rozwija ten tak naprawdę sie cofa w rozwoju! Więc może te dziwne twory w postaci protestujących stowarzyszeń zorientują się w końcu, że nikomu przysługi nie robią, a zwiększające się bezrobocie i zacofanie regionu będziemy niedługo zawdzięczać właśnie im, a lotnisko w Świdniku powstanie pewnie wcześniej czy później - pytanie tylko o ile później? Mam nadzieję, że nie podzieli losów teatru w budowie czy Felicity:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XELLOS napisał:
Lotnisko to nie wszystko. Oczywiscie strasznie chcial bym latac bezposrednio z uk do lublina ale jak widze ludzie nadal chca krecic lody. WSTYD. Z drugiej jednak strony czy jesli bedziemy posiadac lotnisko, to czy bedziemy mieli to cos dla czego ludzie beda chcieli tu przylatywac? Prosze zrobic sobie liste tego co jest warte zobaczenia w lublinie i swidniku. Ile przestrzeni biurowej jest w lublinie i swidniku w centrum. Jaki jest standart tego, jakie sa ceny. Znajac ludzi po pierwszym ladowaniu ceny lokali wystrzela jak prom atlantis w gore. Z drugiej jednak strony nawet w tej chwili lublin i swidnik nie sa przygotowane i NIE beda za kilka lat. Dlaczego? Zobaczcie na stan drog. Sposob organizacji komunikacji miejskiej. Jej standard. Najsmutniejsze jest to ze pomimo tego iz mieszkancy dostana lotnisko, ja nadal bede latal do warszawy i nic sie nie zmieni.
Zgadzam się z tobą, że Lublin to nie Paryż czy chociażby Kraków, ale lotniska nie buduje się wyłącznie dla turystów. w naszym przypadku ważny jest rozwój gospodarki, a dobra infrastruktura to niestety podstawa. Wiesz dobrze, ze w tym województwie wiele trzeba zrobić (drogi szybkiego ruchu, strefy ekonomiczne, modernizacja kolei itp. itd - długo by wymieniać) ale od czegoś trzeba zacząć i mam nadzieję, że lotnisko będzie sygnałem do startu. Życzę sobie i wszystkim mieszkańcom Lublina i okolic, aby inwestycja zwana obwodnicą miasta oraz droga ekspresowa do warszawy również doczekała się szybkiej realizacji. Dość narzekania ludzie! Trzeba w końcu zacząć działać. Możemy narzekać na swój los jak nam tu źle się żyje. Ale od samego gadania nic się zmieni. Trzeba w końcu wybrać odpowiednie władze (prezydenta z "nabiałem") i konsekwentnie dopominać się tego co nam się jako podatnikom należy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam, że za mało informacji poświęcono wspomnianemu stowarzyszeniu. Myślę, że mieszkańcy regionu pewnie chcieli by poznać więcej szczegółów na temat swoich "wybawców". Pewnie można takie info uzyskać z Internetu ale czemu tego nie opisać w artykule. Tych "wspaniałych obrońców środowiska" powinni poznać wszyscy. A nóż ktoś od nich będzie chciał kandydować w przyszłości na prezydenta Lublina lub innego miasta i wtedy będziemy wiedzieć, że ten człowiek bardzo się przyczynił do rozwoju Lubelszczyzny i warto oddać na niego głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swistaki i bobry slyszac kto jest winien, ze od 13 lat dziala zarzad PLL, tyle, ze bez lotniska - poszly zbierac stonke ziemniaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...