Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kolejne protesty opóźnią budowę lotniska w Świdniku?

Utworzony przez pierwszy, 31 maja 2010 r. o 08:42
ktoś napisał:
nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem PSL-u ale słuchy noszą ze czlonkowie tej partji wykupili teren w niedzwiadzie i dltego lobbowali i blokowali swidnik aby na tym zarobic, taka krązyla plotka, więc plotka moze byc i faktem i pomówieniem, natomiast zostaje pytanie jaka jest prawda. (z drugiej strony ze świdnikiem mogło być podobnie i inne ugrupowianie zwszylo kase na gruncie - nie wiem, ine jestem wtajemniczony) W lublinie mamy dziurę ekonomiczna, nigdy sie tu nic nie ruszy dopóki będziemy mieli ludzi którzy protestują dla zasady a nie mysla jak sprzyjac rozwojowi, moje stanowisko jest takie Lotnisko ma być stosunkowo blisko, jak miało by być w niedzwiadzie to czym to sie rózni od okęcia? kilkoma kilometrami odleglości, a może wybudujmy na mazurach, też jest równo. gdzie jest komfort dla pasażera, ma dopłacać do dojazdu, świdnik jest blisko od lublina dlatego jest najlepszy, LUDZIE STUKNIJCIE SIE W GŁOWE! przestancie blokowa wspolne dobro dla obywateli
Skoro tak bardzo zależy Ci na tym "Wspólnym dobrze" do może wspomółbyś w jakiś sposó Port Lotniczy Lublin, oddaj im może swoją działkę lub wpłać na ich konto jakąś gotókę! Dlaczego to wspólne dobro ma być tylko udziałem okolicznych mieszkańców lotniska w Świdniku. Ciekawe jak byś teraz śpiewał gdyby Ci ktoś budował 300m od domu lotnisko pasażerskie, jednocześnie odcinając główny dojazd do miasta, pozostawiając okrężne polne drogi? ? ? Sądzisz że to lotnisko ma tylko jasne strony, bo mieszkasz daleko? Grubo się mylisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy przeczyta się takie komentarze jak tutaj, to już się człowiek nie dziwi, że w Polsce jest i będzie bieda. Biednyś boś głupi. Nieważne, że depcze sie ludzka godność, że idzie sie pod prąd, wbrew zdrowemu rozsądkowi. Przecyzta taki jeden z drugim kurier czy dziennik, gazety wysokich lotów i juz myśli że wszystkie mądrości posiadł. Pewnie to swoje lotnisko będziecie mieć, bo tak chce bogata władza. Nie dla Was to lotnisko, tylko dla nich. Czkawką Wam sie wszystkim odbije, ale będzie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...