Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy za święto w dzień wolny przysługuje dodatkowe wolne?

Utworzony przez Buzal, 30 września 2012 r. o 18:20
bylem u syna co jest na zachodzie i widzialem i on mowil ze maja wolne bo sie ludziom pracy nalezy za to co robia i niemiec tez nie podskoczy tylko naszym placi jak nalezy. ale czy w tej polsce Tuska tez tak bedzie ze kazdemu dadza to chyba raczej nie bo swojim musza napchac kieszenie kosztem robotnika i chlopa poslkiego oninnawet nie wiedza tko ich zywi i broni bo sami tylko o swoje ludzi gonia do roboty jak psa i dojo jak krowe ale nie dbaja nic a nic tylko jak ludzie pojada walczyc o boga i sprawiedliwosc to pisza ze nieroby i tak dalej ich trzeba od wladzy jusz i teraz i prawdziwego Polaka na czolo a wtedy kazdy kapitalista pomysli czy warto oszwabic ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal to zapier***aj do niemiec na zlewak i tam pozostań jak ci się nie podoba w Polsce, Ja mam dobrze i mam nadzieję,że próżniaki niedługo zdechną z głodu bo nie powinni się utrzymywać nierobów i warchołów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
jusz
Hahaha...Prawdziwy polak nie potrafi pisać po polsku.... Władza tępakom i niechlujom !!!!! A najlepiej starym kartoflom,zgniłym od nienawiści, starym cepom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysolidaruch napisał:
Buzal to zapier***aj do niemiec na zlewak i tam pozostań jak ci się nie podoba w Polsce, Ja mam dobrze i mam nadzieję,że próżniaki niedługo zdechną z głodu bo nie powinni się utrzymywać nierobów i warchołów
Ojciec stary sb-ek,rodzina do czwartego pokolenia,to same komuchy.Dobrze ci z tym żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...