Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnicy o przemalowaniu COZL. Głos "za" i głos "przeciw"

Utworzony przez piotr, 14 kwietnia 2015 r. o 17:56
Ale mi problem. Co mają powiedzieć w Paryżu jak przy muzeum Luwr postawili futurystyczną piramidę. Też mi się te kolory nie podobają ale z drugiej strony to kwestia gustu. Przynajmniej coś kontrowersyjnego powstanie w tej naszej szarej rzeczywistości. Trochę pozytywnego spojrzenia ... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze nie jest w kolorze tęczy, wtedy radni PIS zrobiliby zrzutkę na przemalowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lui SH jak można porównywać COZL z St. Giles Court. Budynek w Londynie wykonany jest "ze smakiem", w dobrym tonie, przede wszystkim jest mniejszy i nie wyróżnia się patrzać na panoramę miasta. COZL wygląda, jak rosyjski bubel, przytłacza cały krajobraz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolorystyka COZL bardzo mi sie podoba, przemalowanie jego to tylko dodatkowy niepotrzebny koszt. osoba która jest pierwszy raz w lublinie i potrzebuje dostac sie za COZL to nawet ajk sie kogos zapyta to łatwo powiedziec szukaj kolorowego budynku i dzieki tej kolorystyce to bardzo szybko trafi do COZL. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek to jakiś koszmar jest. Przy byle jakiej budowie trzeba zebrac tysiace podpisow, opini, jaki to bedzie mialo wplyw na krajobraz. A tu jak czytałem kolorystyke uzgodniono z pracownikami i pacjentami COZL.  To samo dzieje się z syfiasymi kolorkami styropianowcow na osiedlach. Tam o kolorze decyduje pani sekretarka w spółdzielni mieszkaniowej ktora akurat umalowala sobie dziś pazurki na jasno różowo. Totalny syf i kicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba pani dyr albo niewolnicy marszałka sosnowskiego piszą takie komentarze. Jak z Misia Barei    
kolorystyka COZL bardzo mi sie podoba, przemalowanie jego to tylko dodatkowy niepotrzebny koszt. osoba która jest pierwszy raz w lublinie i potrzebuje dostac sie za COZL to nawet ajk sie kogos zapyta to łatwo powiedziec szukaj kolorowego budynku i dzieki tej kolorystyce to bardzo szybko trafi do COZL. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mieszkam w okolicy doslownie 400metrow od szpitala i jakos mi to nie przeszkadza a tu wielki szum,W BUDYNKU MAJA PORZADNIE LECZYC ,a kolor nie ma nic do zeczy a teraz co ???? wydadza panstwowa kase, wielkie miliony na przemalowanie,co przydalo by sie chorym na leczenie, jak sie nie podoba to nie trzeba patrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle kto zatwierdził projekt takiego budynku. Toż to jedna wielka i brzydka ściana, którą widać z każdego miejsca w Lublinie. Kolejna chała w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek to jakiś koszmar jest. Przy byle jakiej budowie trzeba zebrac tysiace podpisow, opini, jaki to bedzie mialo wplyw na krajobraz. A tu jak czytałem kolorystyke uzgodniono z pracownikami i pacjentami COZL.  To samo dzieje się z syfiasymi kolorkami styropianowcow na osiedlach. Tam o kolorze decyduje pani sekretarka w spółdzielni mieszkaniowej ktora akurat umalowala sobie dziś pazurki na jasno różowo. Totalny syf i kicz
  Dokładnie tak - totalny kicz i syf! Prymityw, który podjął decyzję o takim malowaniu powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za niszczenie krajobrazu i przestrzeni publicznej! Niestety - takie bezguście prymitywnych prostaków coraz częściej objawia się w przestrzeni publicznej, rujnując krajobraz kulturowy i wypaczając pojęcie estetyki coraz większej ilości ludzi - dotychczas często posiadających intuicyjne wyczucie piękna i estetyki, ale zatracających tę cechę wskutek ciągłego obcowania ze szmirą i kiczem. To znak czasów, że hołota o jarmarcznych gustach kształtuje przestrzeń publiczną - po prostu azjatycko-bolszewicki syndrom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o co tyle szumu budynek jest wesoły, mieszkam na osiedlu gdzie wszystkie bloki odnowiono w takich kolorach i jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemalowanie to dodatkowe koszty. Moim zdaniem budynek jest jak najbardziej w porządku. Wyróżnia się i widać go z daleka. Nie rozumiem co ludziom nie podoba się? Ma być cały szary? Kojarzyć się z nędzą, brudem itp? Ci którzy nie wiedzą gdzie znajduję się bez problemu go odnajdą po kolorze (co sama ostatnio tak uczyniłam). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby na szczycie umieścić 10 metrowego pozłacanego krasnala ogrodowego odnalabyś budynek jeszcze szybciej. Kretynko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa z Biłgoraja przyjechała i chce wsiucha ubierać lubelskie budynki tak jak siebie . Won na swoją wioskę badziewiaro !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak..najlepiej niech dookoła będzie szaro-buro... mi bardzo podoba się koncepcja kolorowego budynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak wiejscy zwalają się na urzędy i z miasta robią babcine zapaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, żeby tam konowały dobrze  leczyli a nie spełniali swoje chore ambicje, wiem co mówię niestety. Kolorystyka budynku to sprawa wtórna, moim zdaniem jest ok na tle tych ochydnych, obszczanych kamienic w pobliży, przepraszam - zabytków klasy 0 w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ten budynek nie 'wszczepia' się w panoramę miasta, może i te kolory są jaskrawe. Może niektórych to denerwuje, ale ludzie postawcie się w sytuacji tych ludzi, którzy idą do tego budynku i być może tam właśnie odejdą z tego świata. Dajcie im choć odrobinę nadziei, chociaż odrobinę uśmiechu gdy zobaczą właśnie takie kolory, jaskrawe, szczęśliwe. W artykule p. Krystyna opisuje, że ma na ten budynek widok z okna i ją irytuje. A kto jej każe patrzeć? Roletę na okno założyć i po kłopocie. Pewnie gdyby znalazła się w sytuacji tych chorych to może w tak wielkim nieszczęściu choć przez chwilę by się uśmiechnęła widząc te kolory? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioki niech malują sobie chaty we wiosce a od miasta wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolory są jak najbardziej na plus. Odważne, dynamiczne, chociaż ożywiają ten szary krajobraz, ludzie skomentukcie kolory jak wszystko będzie gotowe, w zieleni przy zachodzie słońca to jeszcze się zdziwicie, ja ten budynek widzę codziennie i chociaż nie przytłacza jak niektóre inne w okolicy szaro bure budownictwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstra i na dodatek WYBRAKOWANA "tęcza" kilku kolorków zabrakło ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...