Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelniczka: Centrum Lublina to brud, smród, wstyd i żenada

Utworzony przez Zdzisław666, 24 sierpnia 2012 r. o 15:01
Jola napisał:
smutno jest czytac takie dyrdymały sama mieszkam w samym cetrum na placu zamkowym to co widzę także mnie smuci bo na ten przykład BURAKI przyjeżdzające do cetrum np. na lody z dziecmi bez zadnych odródek włażą na nasze podwórka i do bram z pociechą na siusiu a jak człowiek zwruci uwagę to jeszcze wielkie oburzenie i pomyslcie sobie tak kilka razy dziennie mamusia też lubi przykucnąc bo nie bedzie płacic 1 zł na targu za wc a do przystankowej daleko a tam wc darmowe i czyściutkie najlepiej zgonic wszystko na meneli ,a co do Lubartowskiej tam także mieszkają normalni ludzie! Miejm nadzieję ze miasto szybciej się zajmie eksmisją patologi i zacznie inwestowac i dbac o ludzi któży płacą czysz regularnie .
Jola, idź pustaku do szkoły zamiast pisać takie dyrdymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Czym Ci zawiniłam, że wyrażasz sie o mnie w tak pogardliwy sposób? Akurat od wszelkiej "paniusiowatości" staram sie byc jak najdalsza. A klimat warsiaskiej Pragi bardzo lubię.
Niczym, ale jako Warsiawiak z Pragi muszę być trochę zaczepny, he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorka listu jest chyba lekko myślna pod koniec litu ,żałosne jest porównywanie Warszawy do jakiego kolwiek innego miasta ,to jest wiadome i logiczne zestolica zawsze będzie bogata ,odpicowana i wg i wg.Więc takie porównanie jest trochę nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jola, idź pustaku do szkoły zamiast pisać takie dyrdymały.
Prosze o zachowanie kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże smutne musi być życie tej "czytelniczki" skoro chce jej się pisać takie dyrdymały. Lublin ma swoje wady, ale jest to wciąż jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i nawet tysiąc listów frustratów tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani musi mieć jakiś ogromny problem a dostrzeganiem i analizowaniem rzeczywistości, kobiecino więcej obiektywizmu na przyszłość ! Autyzm czu co ? A moze by porównać Lublin np z ja, wiem Atenami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Ateny. Porównajmy Lublin z Pragą i Monachium! Będzie przynajmniej z fantazją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
i zaczęli się odzywać mieszkańcy Lublina z wieeelkim ego, którzy myślą ze ich miasto jest najwspanialsze na swiecie... Żal mi Was, ale rozumiem, że nic poza tym swoim brudnym i smutnym Lublinem nie widzieliście. 10 lat mieszkałam w Lublinie i powiedziałam dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do aga_ ciekawe skąd tu trafiłaś ? Nieudolna studentka:) Szerokiej drogi laluniu, już cię wszędzie ptzyjmują z honorami należnymi obywatelce ziemskiej! Nie zapomnij o BUTACH! ! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dworcu kolejowym w Paryżu jest tak samo, albo jeszcze gorzej... Nie tylko w Lublinie, wszędzie są ludzie, którzy są menelami i ich trybu życia 'włodarze' zbyt szybko nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może trzeba zacząć sprzątać?Na pewno łatwiej obrażać się ,gdy ktoś mówi prawdę, i sygnalizuje problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
Gratuluję. Jak na temat czołówkowy to rzeczywiście media chylą się ku upadkowi. I to nie tylko papierowe wydania ale i internetowe. Co mnie do k.. nędzy obchodzi grafomańskie wypociny "obywatelki"????? Czy dziś w mieście naprawdę nic się wydarzyło? Co mi po tym pseudotekście? Czy coś się dowiedziałem? Czy coś mnie zaciekawiło? Po kiego ch.. są regionalne portale? Po ch.. są lokalne gazety???? Żeby publikować takie pierdoły???? Piano??? W dupę sobie wsadźcie!! Grosza nie dam za takie coś.
Przed wojną piano,po wojnie piano,a dziś to ma inne miano i oto chodzi,żeby za kasę propagandę w internecie czytano, a nade wszystko,żeby nie krakano i dziennikarzy nie krytykowano. Nastąpi wymuszona cisza,a ja za tę kasę,będę pił piwko z pianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE MIESZKAŁEM 25 LAT,OD 10 JUŻ NIE MIESZKAM I SIĘ Z TEGO CIESZĘ,JEDNYM SŁOWEM DZIADOSTWO W RÓŻNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA.SZKODA ŻYCIA NA MIESZKANIE TAM.GDZIE INDZIEJ ŻYJE SIĘ O WIELE ŁATWIEJ,I JEST O WIELE ŁADNIEJ I PRZYJEMNIEJ NIŻ W LUBLINIE.JAK JESTEM CZASEM W LUBLINIE ZE ZNAJOMYMI TO SŁYSZĘ-ALE TU DZIURY W JEZDNIACH,ALE TU ŻULI!!!CAŁA PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa...jakby gdzie indziej żuli nie było, i dziur w jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romekk napisał:
Co do Ruskiej to się w pełni zgadzam. Dodam tylko, że handel papierosami odbywa się za przyzwoleniem straży miejskiej (kiedyś zwracałem im na to uwagę, udawali że nie słyszą i nie widzą). Ale samo centrum (Stare Miasto, Krakowskie) jest zupełnie inne. Miałem okazję zwiedzić w czasie urlopu kilka dużych polskich miast. Lublin naprawdę nie ma czego się wstydzić, a z wielu rzeczy możemy być dumni !!!
to Ruska, Tysiaclecia i Lubartowska to juz nie centrum? to jaka to jest niby dzielnica? Wytłumacz mi prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszce wieksza padaka to Dworcowa (dawno temu znajomi z jakis tam studiów, gdy przyjechali na ezgaminy wstepne na KUL i Medyczną nie mogli uwierzyc wysiadajac z pociagu, ze to jest Lublin- niewiel sie zminiło- dalej brzydota i syf), 1maja i czesc Kunickiego. Zamojska( rzut beretem od deptaka)sa też brzydkie. Poza Centrum Krochmalna I Łęczyńska równiez nie grzeszą urodą. Lublin mimo ładnych blokowisk np LSM, wąwozów i pagórków- Czuby, Czechów, Kalinowszczyzna ładnej dzielicy akademickiej i urokliwego Starego Miasta ma takie "momenty", ze naprawde obciach totalny- i nawet nie chodzi o menelstwo czy śmiecie na ulicach- po prostu brzydota bije po oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Tiaaa...jakby gdzie indziej żuli nie było, i dziur w jezdni
Wg.założenia władz,dziury w drodze muszą być aby kierowcy jeżdzili wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na fejsie krązyło takie zdjęcie, jak na eleganckiej drodze w Kanadzie naklejali zdjęcia dziur. Własnie po to, by kierowcy sie nabierali i zwalniali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani malkontenci z okolic Lublina i innych wiosek. Piszcie sobie na forach, co chcecie, ale błagam nie przyjeżdżajcie do Lublina. Za każdym razem jak tu jesteście, robi mi się wstyd i czuję zażenowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się dobrze tu żyje, mieszkam od wielu lat i nie zmienię na żadne inne miasto. Lublin jest zajebisty, tylko w dół ciągną go smutni ludzie, jakich nie brakuje na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...