Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W mijającej kadencji dał się pan poznać jako dobry, pracowity poseł. Niestety zasłynął pan też z pewnej niefortunnej wypowiedzi. Przyznaję, że też byłem oburzony do czasu, kiedy dotarłem do stenogramów. Aby wreszcie zakończyć temat ''ch... z tą...'' itd czy mógłby pan wyjaśnić cały kontekst sprawy a także ujawnić nazwisko profesora, na którego plany aż tak Pan się oburzył? Uważam, że Wschodnia Polska ma prawo to wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam na czat z dr Janulewiczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam z niecierpliwoscią, bo chętnie sie dowiem jakie Pan Karpinski ma jeszcze zamiary jezeli chodzi o rozwoj regionu. To jest niewatpliwie moj kandydat na niego glosuje z racji tego, ze wykazal sie naprawdę duzym zaangazowaniem w rozwoj Lubelszczyzny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa "zasługa" pana ministra to przeniesienie siedziby Zakładów Azotowych z Puławy do Tarnowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z tym szczurem , ch.. z nim , frajerze won!!!
To właśnie jest wizytówka pislamistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tą wyrwaną z kontekstu wypowiedzią wystarczy zajrzeć tutaj  http://lubelak.salon24.pl/671468,co-naprawde-powiedzial-karpinski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpińskiego i jego stosunek do Polski Wschodniej znam, a kim jest ten Janulewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu przejął Pan władzę w lubelskiej Platformie Obywatelskiej od posła Stanisława Żmijana. W jakich sprawach dla regionu szczególnie zasłużył się Pana do nie dawna konkurent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle, ostatnio dało się zauważyć wzmożoną aktywność kandydatów w Bogdance. Większość z nich wyraża niezadowolenie z fuzji kopalni z Eneą. Czy ich obawy są uzasadnione, czy jest to zwykła troska przedwyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pan chemikiem i Puławskie Azoty są panu dobrze znane. Ostatnio pani Kruk odwiedziła Puławy i na konferencji prasowej oświadczyła, że budowa elektrowni gazowej to chybiona i nieopłacalna inwestycja. Jakie jest pana opinia jako fachowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że PiS wygra wybory jest raczej oczywiste. Ale załóżmy hipotetycznie, że powstałaby koalicja antypisowska, czy przyjąłby pan ewentualną propozycję ponownego objęcia urzędu Ministra Skarbu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jak to było z tą pana dymisją? Naprawdę powodem był wyciek akt ze śledztwa w sprawie afery taśmowej? Przecież to praktycznie nie wniosło noc nowego poza tym, co było wiadomo od roku. Czy nie uważa pan, że w ten sposób Ewa Kopacz chciała podreperować wizerunek swój i swojego rządu? 2. Czy brał pod uwagę, że w związku z dymisją może nie zostać wystawiony ponownie w wyborach do Sejmu? 3. Jak pan skomentuje animozje między paniami Wcisło i Lisowską - zrywanie i zaklejanie plakatów, donoszenie na siebie itp. Jak to się ma do zapewnień, że PO jest mocnąddrużyną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skomentuj p.swoje słowa" CH.j z tą POlską wschodnią" a obecnym kandydowaniem z terenu POlski Wschodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś również spotkanie z Januszem Korwin-Mikke o g. 19.30 w hali Targów Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma gorszego ............ od włodka Karpińskiego, taki z niego chemik jak z koziej d.... trąba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałam z nianią mojego dziecka i wiem jak dużym problemem jest dla brak właściwej opieki medycznej i wsparcia w zakupie leków. Czy ludzie starsi i osoby przewlekle chore czy niepełnosprawne będą mogli realnie odczuć, że rząd o nich nie zapomniał? Co z NFZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dzieci i niepokoi mnie polityka Unii wobec imigrantów. Odnoszę wrażenie, że nikt nad tym nie panuje i wie jakie będą tego konsekwencje. Czy jesteśmy bezpieczni jako mieszkańcy regionu leżącego obok Ukrainy? Czy imigranci z Syrii nie powinni być wspierani w swoim kraju, a nie sztucznie włączani w społeczeństwo polskie? W jaki sposób zamierzacie poprawić stan bezpieczeństwa Państwa i naszej Lubelszczyzny?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na stypendiach zagranicznych i wiem, że bez ważnych instytucji w mieście trudno mówić o poważnym rozwoju. Studenci takich kierunków jak stosunki międzynarodowe, prawo, finanse międzynarodowe nie mają ciekawych ofert pracy w Lublinie. Czy jest szansa na umieszczenie w Lublinie jakieś ważnej instytucji, która wzmocniłaby nas i pokazała, że nasze miasto jest naprawdę miejscem szczególnej współpracy pomiędzy Unią a Wschodem? Czy władze rządowe mogą nam jakoś pomóc?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko. Ch...j z tym panem Wlodkiem K.
To akurat było wyrwane z kontekstu jedno zdanie, a ty dałeś się na nie nabrać,  jak 99 % gawiedzi !!! Szkoda,że nie opublikowali 6-ciu wcześniejszych zdań .... Gdybyś je usłyszał, to byś powiedział ,że Włodek to rozsądny gość !!! Sam akurat nawet nie znam tego dżentelmena , ale doceniam jego inteligencję , która dla 99 % gawiedzi jest tylko marzeniem !!! Dla jasności będę głosował na kobietę , bo po prostu je lubię  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę firmę informatyczną. Składam oferty do urzędów, szpitali, firm i zachodzę w głowę, dlaczego to co w firmie zrobią 2 osoby w urzędzie musi robić 10. Przecież to tylko sztuczne tworzenie etatów. Kiedy rząd zacznie realnie ograniczać administrację, dlaczego nikt tego nie kontroluje, a urzędników przybywa? Może gdyby Ci ludzie zaczęli być przedsiębiorcami to w naszej gospodarce działoby się lepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...