Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe konto dla studenta. Jaki bank wybrać?

Utworzony 7 października 2015 r. o 23:14 Powrót do artykułu
dla mnie getin up free jest bezkonkurencyjne. nie tylko darmowe przelewy, także przez facebooka, ale też prowadzenie konta i wypłaty z wielu bankomatów. no i zniżki do cinema city a że jestem kinomanką to bardzo mi to pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zdecydowałam na konto w mbanku dzięki ekonto mobilne mbank, ponieważ nowości technologiczne sa dla mnie bardzo ważne i ułatwiają mi życie. Fachowe porady to podstawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym polecila konto wymarzone w raiffeisen. wszystko jest darmowe,placisz co prawda za karte ale plus jest taki ze konto jest oprocentowane czyli kasa rosnie caly czas plus masz ubezpieczenie podrozne i inne wiec jesli np wyjezdzasz gdzies to juz sie o to nie martwisz. ja jestem rowniez studentka i mam to konto i jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dodatkowo w Getinie dają wybór kozackich wizerównków kart! Coś czego na próżno szukać u konkuerncji. Fajna sprawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialam ze w tegin up free nie ma oplat a do tego maja super karty z roznymi obrazkami, dla studenta jak znalazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym polecila konto wymarzone w raiffeisen. wszystko jest darmowe,placisz co prawda za karte ale plus jest taki ze konto jest oprocentowane czyli kasa rosnie caly czas plus masz ubezpieczenie podrozne i inne wiec jesli np wyjezdzasz gdzies to juz sie o to nie martwisz. ja jestem rowniez studentka i mam to konto i jestem zadowolona :)
  a czy to konto ma wszystko darmowe? Np wypłaty z bankomatów, prowadzenie itp?? Bo z tymi ubezpieczeniami faktycznie fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to konto ma wszystko darmowe? Np wypłaty z bankomatów, prowadzenie itp?? Bo z tymi ubezpieczeniami faktycznie fajnie
 
a czy to konto ma wszystko darmowe? Np wypłaty z bankomatów, prowadzenie itp?? Bo z tymi ubezpieczeniami faktycznie fajnie
Darmowe. Jedyne za co płacisz, to 3zł za kartę/mc. Ale to naprawdę niewiele, nawet w skali roku. A pisze to biedny student ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie się liczy brak opłat, plus inne korzyści. w getinie mają zajebistą oferta dla młodych, bo jeszcze się dorzucają do stypendium i dają zniżki do cinema city. mega sprawa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widiałam reklamy getina i naprawdę pojechali. W końcu udowodnili, że garsonki być nie musi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie getin up free, takie karty jak tam maja nigdzie sie nie znajdzie, darmowe to juz norma, ale doplaty do stypendium to calkiem niezl opcja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najważniejsze było to aby nie mieć dodatkowych opłat. Wzięłam konto w Raiffeisen i jedyna opłata to 3 zł za kartę, wszystkie inne operacje mam za darmo + fajna aplikacja mobilna. Polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialam te karty z getin up, calkiem inne niz wszystkie, super design maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielu moich znajomych ma konto właśnie w getinie i w końcu też się przekonałem. faktycznie oferują sporo, i to nie tylko za free ale też dzięki dodatkowi od banku do stypendium można mieć parę groszy więcej. obsługa konta za darmo, plus przelewy przez facebooka i wypłaty z bankomatów też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...