Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Decyzja o kandydacie PiS w sobotę? W PO rozczarowanie Komorowskim

Utworzony przez ~Wyborca~, 19 kwietnia 2010 r. o 14:08
No to się politycy PiS mocno zdziwią po wyborach bo J. Kaczyński do swojego brata jest podobny jedynie z wyglądu. Głosowałem na Lecha Kaczyńskeigo ale nie zamierzam na Jarosława!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wyborca~ napisał:
No to się politycy PiS mocno zdziwią po wyborach bo J. Kaczyński do swojego brata jest podobny jedynie z wyglądu. Głosowałem na Lecha Kaczyńskeigo ale nie zamierzam na Jarosława!
W pełni się z Tobą zgadzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani Jarosław ani Komorowski. Jeżeli nie pojawi się poważny kandydat to będzie wielka porażka dla kraju który po rzadach nieudolnego Lecha potrzebuje naprawdę mądrej głowy państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczyński był naprawdę niezłym Prezydentem, gdyby nie to, ze ulegał we wszystkim Jarosławowi, a ten to cynik, który obawiam się nie omieszka wykorzystać śmierci brata w kampanii jeśli wystartuje - będzie brał ludzi na litość, będzie mówił o kontynuacji polityki, to straszny człowiek i nie dziwota, że nawet bratanica go nie cierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lech Kaczyński był naprawdę niezłym Prezydentem, gdyby nie to, ze ulegał we wszystkim Jarosławowi, a ten to cynik, który obawiam się nie omieszka wykorzystać śmierci brata w kampanii jeśli wystartuje - będzie brał ludzi na litość, będzie mówił o kontynuacji polityki, to straszny człowiek i nie dziwota, że nawet bratanica go nie cierpi.
Ci co głosowali na Lecha nie zagłosują na Jarosława, chyba, ze mają nie po kolei w głowie. Jarosław to przesycony nienawiścią do wszystkiego i wszystkich człowiek, strach pomyśleć co byłoby gdyby został prezydentem Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZCIE JAROSŁAWA!!! PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIE OBCIACHU Z PIERWSZĄ DAMĄ , PROPONUJĘ JAROSŁAWA NA PREZYDENTA A JACYKOWA NA PIERWSZĄ DAMĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem wiele wywiadów w ostatnim tygodniu i powiem szczerze, że największe wrażenie wywarła na mnie żona Szmajdzińskiego, naprawdę extra babka, tyle, że nie ma szans, żeby wystartowała. A pozostali kandydaci to "no comments". Naprawdę będzie kiepski wybór , bo marni ci kandydaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
Oglądałem wiele wywiadów w ostatnim tygodniu i powiem szczerze, że największe wrażenie wywarła na mnie żona Szmajdzińskiego, naprawdę extra babka, tyle, że nie ma szans, żeby wystartowała. A pozostali kandydaci to "no comments". Naprawdę będzie kiepski wybór , bo marni ci kandydaci
A czym Ci zaimponowała?Przeciez nawet nie jest politykiem. To może wybierzmy pierwszą lepszą osobe z ulicy która nam sie spodoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ci co głosowali na Lecha nie zagłosują na Jarosława, chyba, ze mają nie po kolei w głowie. Jarosław to przesycony nienawiścią do wszystkiego i wszystkich człowiek, strach pomyśleć co byłoby gdyby został prezydentem Polski.
Może reaktywował by Telegraf?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie popieram kandydatury Jarosława.. ale na pewno zagłosowałbym na Ziobro tylko kto go tam zaproponuje;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wybierzemy Jarka, to na bank mamy wojnę z Rosją... Jest on tak nasycony nienawiścią do tego kraju, a jeszcze po śmierci brata ta nienawiść sie podwoiła... Będzie nam udowadniał, że był to zamach na jego brata... To byłby koszmar !!! Wszyscy tylko nie Kaczor !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo, zaczyna się! Bojówki młodzieżowe nadrabiają tygodniówkę w pisaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...