Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dekomunizacja ulic. Od dzisiaj nowe przepisy. Dużo trudniej przywrócić starą nazwę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 16:53 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Nie wiem czemu niektóre samorządy tak bronią stare nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym czysto polskim mieście powinno być co najmniej 8 ulic, placów i skwerów nawiązujących do chwalebnej rodziny Kaczyńskich! Oczywiście nie zapominając o "Żołnierzach Wyklętych" (przez swoje ofiary) również .. Innymi słowy: ciąg dalszy zabawy w piaskownicy! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nazwa przed Chatką to "ni w pięć ni w dziesięć". Bo co ma piernik do wiatraka. A nie można było nazwać, np. "Studenta kujona", " Leniwych Studentów", " Studentów amatorów trunków wyskokowych", itp.?. A teraz t tak wszstko na poważnie (tym co zmieniają to się tak wydaje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubawiony Karol.... napisał:
W każdym czysto polskim mieście powinno być co najmniej 8 ulic, placów i skwerów nawiązujących do chwalebnej rodziny Kaczyńskich! Oczywiście nie zapominając o "Żołnierzach Wyklętych" (przez swoje ofiary) również .. Innymi słowy: ciąg dalszy zabawy w piaskownicy! :)
 Ofiarom zbrodni komunistów nie było do śmiechu. Pewnie twój dziadek był UB-kiem i tak cię wychowano w pogardzie dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I bardzo dobrze. Nie wiem czemu niektóre samorządy tak bronią stare nazwy.
 Nie bój żaby... piski nie będą zawsze... Jeszcze te ulice powrócą do swych nazw :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiarom zbrodni komunistów nie było do śmiechu. Bardzo dobrze że zmieniają nazwy tych ulic i tak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Nie wiem czemu niektóre samorządy tak bronią stare komunistyczne nazwy i ludzi związanych ze zbrodniczym komunizmem. A platformersi i inne partie liberalno-socjalistyczne, lewackie i postkomunistyczne chcą bronić tych nazw, i sprzeciwiają się aby Polska była silna, samodzielna i prawdziwie niepodległa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare komunistyczne zgredy poszły na śmietnisko historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę znowu odzywają się ubecko- komunistyczne trole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PiS,możecie mnie cmoknąć w zwis.Nazwy ulic bedą takie jak ja chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-ostatnia partia komunistyczna w Polsce...przechowują byłych PZPRowców i esbeków,a wielu PZPRowców jest we władzach PiS.Precz z pisowskimi czerwonymi pająkami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych pisowskich ubeków powinno się wysłać do Putina,po co oni gdaczą u nas w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech ci partyjni co w latach 60/70tych dostawali mieszkania na tych bolszewickich ulicach dzisiaj nie skamlą i z kijkiem czy innymi posrańcami rp da damonstracje nie łażą. Bo dziś za 50m2 trzeba zapłacić 250.000pln a za kapowanie kwadratów nie dają. a dzieci tych donosicieli niech sie cieszą ze tata czy mama byli ubolami bo sami by w dzisiejszych czaszach mieszkali w smietniku. donosiciele partyjni co za kapowanie dostawali mieszkania są gorsi od stalinowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IPN-y powstają i znikają a nazwy zostają... Niedługo zdekomunizują komunię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już tylko trzeba czekać, aż wszystkich polskich żołnierzy, którzy przyszli ze wschodu nazwą bandytami. Przypomnę tylko betonowym łbom, że żołnierze ci nie mogli przebierać w armiach do których chcą wstąpić. Wybór był prosty. Albo I Armia WP albo dalej pozostać na wschodzie i tyrać jak niewolnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubawiony Karol.... napisał:
W każdym czysto polskim mieście powinno być co najmniej 8 ulic, placów i skwerów nawiązujących do chwalebnej rodziny Kaczyńskich! Oczywiście nie zapominając o "Żołnierzach Wyklętych" (przez swoje ofiary) również .. Innymi słowy: ciąg dalszy zabawy w piaskownicy! :)
 jesteś zerem i tak pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
undefined napisał:
I bardzo dobrze. Nie wiem czemu niektóre samorządy tak bronią stare nazwy.
Nie bój żaby... piski nie będą zawsze... Jeszcze te ulice powrócą do swych nazw :)
 jeszcze nowych znaków nie ma, a ty ubeku już tęsknisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Rąblowska (hołd dla M.Moczara) została zdekomunizowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...