Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Demonstracje przeciwko Trumpowi w Nowym Jorku. 16 osób aresztowanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2016 r. o 09:04 Powrót do artykułu
gimbaza protestuje w USA i jak zwykle na wybory nie chodzą ale na ulice protestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja jak u nas po wygranej pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już kodziarze tam dotarli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mnie oni obchodzą jak ja tutaj muszę zapieprzać za nainiższą krajową na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za "demonstracja" 4 tysiące na 10 milionowy NY ??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że wygrał D. Trump przynajmniej już nikt nie będzie pouczał Polski - a Rzepliński się doigra ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimbaza protestuje w USA i jak zwykle na wybory nie chodzą ale na ulice protestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już kodziarze tam dotarli? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewaki głównie ;) Dobrze że Clitonowa przegrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja pokonała lewactwo! Zabaczcie jak potwornie media kłamały przez miesiące! Fałszywe sondaże, kłamstwa podczas wywiadów z "ekspertami". Media to dn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak fajnie, nareszcie alimenciarz kiyowski już odp się od Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go ahead! Make my day :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesz się że nie musisz zapitalać na ziomali z syrii ze spuchniętymi jądrami ,tylko na swoich rodaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest demokracja. Możecie sobie protestować ale jak znieważacie głowę państwa wybraną demokratycznie i flagę to dostajecie w....ol i nikt się nie patyczkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Polsce wrzeszczących kodziarzy nie aresztowali! I GDZIE TU JEST ZAGROŻONA DEMOKRACJA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ichni KOD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka brodata morda i dziwne okulary kogoś mi przypominają na tym zdjęciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ez napisał:
ciesz się że nie musisz zapitalać na ziomali z syrii ze spuchniętymi jądrami ,tylko na swoich rodaków
a ty ciesz się, ze masz zryty baniak, jak chcesz to zapitalaj na 500+, ile nastrugałeś dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno dorosłe i bardzo się cieszę że polskie biedne  dzieci w końcu mogły zobaczyć  Bałtyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA - kolebce demokracji aresztowali i ZAMKNELI demonstrantów ?! Wniosek - demokracja w Polsce jest zbyt łagodna dla kodziarzy i oderwanych od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...