Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
Gość napisał:
Dokładnie. Grupa pod wezwaniem- 082, KasiaB, Ela33 to znajomi sami się plusują a na innych nagonkę robią
No co ty! kasiob ostatnio pojechał po kashmire82. A ela 55 sie cieszy jak ją ktokolwiek pulsuje, bo cierpi na brak zainteresowania i zbiera baty to kashmir jej potrzebny i ciuciuruciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lololololol napisał:
Najpierw gina, potem skorpion, teraz juma, kogo jeszcze nie chcecie tu na forum? Podajcie nicki wprost. pewnie dobrze trafiam: misiomaja? leszczyk cyfra kasab kashmir082 kto jeszcze? dodawać, dodawać.
nie chcemy tych co robią zadymy,proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te tarocistki to które?tarja i kto jeszcze?pyta by omijać łukiem szarlatanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie chcemy tych co robią zadymy,proste
Dziewczątka chcą sobie w spokoju o kotletach dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
082 sam sobie plusy stawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziewczątka chcą sobie w spokoju o kotletach dyskutować
a niech będzie o kotletach sexie i facetach też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziewczątka chcą sobie w spokoju o kotletach dyskutować
19 Czy w Warszawie powstanie lokal serwujący psie mięso? 2011-02-22, Aktualizacja: 2011-02-23 09:22 Urodzony w Polsce Wietnamczyk chce otworzyć w Warszawie lokal z psim mięsem. Twierdzi, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zakazuje zabijania ich w celach konsumpcyjnych. Szok! Dodając zdjęcie oświadczam, że mam prawo do dysponowania nim, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu jego publikacji, oraz na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć w serwisie naszemiasto.pl oraz innych serwisach i gazetach Grupy Polskapresse. Proszę o podpisanie autora zdjęcia w sposób podany w formularzu W kwietniu w Warszawie ma ruszyć pierwszy lokal z psiną w Polsce! Chce go otworzyć urodzony w naszym kraju Wietnamczyk. Na ten upiorny pomysł wpadł, gdy dowiedział się o likwidacji schroniska dla zwierząt w Celestynowie w powiecie otwockim... Uznał, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zabijania ich w celach kulinarno-konsumpcyjnych. Wywiad z Jakubem Phamem, autorem tego kontrowersyjnego przedsięwzięcia, zamieszczono na portalu tygodnika internetowego "MY21". Wywołał on w całej Polsce burzę. Linki do wywiadu z Wietnamczykiem znaleźć można na wielu forach internetowych psiarzy i kociarzy. To sprawiło, że został szybko zablokowany. Dzisiaj można go przeczytać w dostępnych w Google kopiach. Miłośnicy zwierząt biją na alarm. "Nie można dopuścić, aby ten barbarzyński zwyczaj zagościł w Polsce. Wszystkie Fundacje chroniące zwierzęta zrobią wszystko, aby zamknąć lokal, a nawet nie dopuścić do jego otwarcia - czytamy na stronie internetowej ViVA Puławy. W podobnym tonie wypowiada się Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Zakopanem . Na stronie internetowej jego działacze zauważają, że na szczęście, jak dotąd, do nas jeszcze nie zwrócił się żaden z Azjatów z prośbą o adopcję psa czy kota... Jednak doszliśmy do wniosku, że powinniśmy prewencyjnie odmawiać oddawania zwierząt przedstawicielom azjatyckich kręgów kulturowych... Działacze krakowskich organizacji zapewniają, że chcą doprowadzić do zmiany prawa, definiujących psa jako zwierzę domowe, a nie rzeźne, gospodarskie czy hodowlane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
082 sam sobie plusy stawia
widziałam ale po filmie widać że to taki żulik osiedlowy to co sie po nim spodziewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widziałam ale po filmie widać że to taki żulik osiedlowy to co sie po nim spodziewać
no ale taki samogwałt? To wstyd, to dorosły facet przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
082 sam sobie plusy stawia
PRAWDA! Widziałam nie raz, ze jest sam dna forum, napisze jakaś głupotę a potem pojawia sie natychmiast plus przy niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no ale taki samogwałt? To wstyd, to dorosły facet przecież.
jaki samogwałt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widziałam ale po filmie widać że to taki żulik osiedlowy to co sie po nim spodziewać
jakim filmie? daj linka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem przerażona falą głupoty które ostatnio przelewa sie przez forum...i niestety prym wiodą Juman i Kashmir082 ,nie chce mi sie przez nich juz udzielać na forum bo boję sie że kiedyś niewytrzymam i napiszę o słowo za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem przerażona falą głupoty które ostatnio przelewa sie przez forum...i niestety prym wiodą Juman i Kashmir082 ,nie chce mi sie przez nich juz udzielać na forum bo boję sie że kiedyś niewytrzymam i napiszę o słowo za dużo.
Turkish to Ty? Ty zawsze piszesz niema bata, niezapomnę, a teraz niewytrzymam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto skasował tamten wątek? na czyje polecenie?
To ten jeden z tajniej milicji politycznej co tu was pilnuje Używanie różnych inwektyw z jednoczesnym chowaniem się za pseudonimem, który ma uniemożliwić ustalenie tożsamości piszącego, uważam za przejaw skrajnego tchórzostwa. Jednak w tym przypadku dyskrecja wydaje się uzasadniona, acz braku odwagi cywilnej raczej nieusprawiedliwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Turkish to Ty? Ty zawsze piszesz niema bata, niezapomnę, a teraz niewytrzymam
Nie, nie Turkish, z tego co zauwazyłam on nadal się wypowiada na forum, a ja już tylko podczytuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Juma już jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Infa też sama sobie plusy wali. Widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, nie Turkish, z tego co zauwazyłam on nadal się wypowiada na forum, a ja już tylko podczytuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajax-386 napisał:
To ten jeden z tajniej milicji politycznej co tu was pilnuje Używanie różnych inwektyw z jednoczesnym chowaniem się za pseudonimem, który ma uniemożliwić ustalenie tożsamości piszącego, uważam za przejaw skrajnego tchórzostwa. Jednak w tym przypadku dyskrecja wydaje się uzasadniona, acz braku odwagi cywilnej raczej nieusprawiedliwiona.
Który wątek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...