Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
nie pytaj ! napisał:
Wieś tańczy i śpiewa
Bardzo lubie potańcówki i śpiewy, zwłaszcza jak jest di dżej Bumcyk. Zakładamy białe rękawiczki i są światła niebieskie, tralalala, buziaczki kochaniusie :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber, ale oni cię tu nie chcą. Po co sie logujesz, no chyba nie chcesz pisać, bo będzie awantura i wogóle, papusie, buziaczki, kisski :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Zapraszam do kulturalnej dyskusji [/quote] Już tu widzę tą "kulturną" rozmowę jak na zapleczu tzw. "Baru Mlecznego" przy obieraniu kartofli ... Ale witam miło. No to pojechali ... [quote name='busiunia' timestamp='1317726498' post='543583'] Bardzo lubie potańcówki i śpiewy, zwłaszcza jak jest di dżej Bumcyk. Zakładamy białe rękawiczki i są światła niebieskie, tralalala, buziaczki kochaniusie :*
O tak, muzyka od zawsze łagodzi obyczaje [media]http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk[/media]
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie oglądam "Dlaczego ja" Tez oglądacie? To są takie wspaniałe historie, cudowne i prawdziwe. Z życia wzięte. Szkoda mi tych ludzi, nie którychbym skrzyczała. Ja nie wiem jak oni potem mogą iść do sklepu, nie wstydzą sie ludzi? I ci kamerzysci cały czas w ich domach podczas tych kłótni. Ojej. Ja bym tak nie mogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
A ja sobie oglądam "Dlaczego ja" Tez oglądacie? To są takie wspaniałe historie, cudowne i prawdziwe. Z życia wzięte. Szkoda mi tych ludzi, nie którychbym skrzyczała. Ja nie wiem jak oni potem mogą iść do sklepu, nie wstydzą sie ludzi? I ci kamerzysci cały czas w ich domach podczas tych kłótni. Ojej. Ja bym tak nie mogła.
Jeden z odcinków jest mojego autorstwa, ale nie powiem który
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Jeden z odcinków jest mojego autorstwa, ale nie powiem który
ja chyba wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Jeden z odcinków jest mojego autorstwa, ale nie powiem który
Jak to twojego autorstwa? To nie ma autorstwa, przecież to takie reality show, tam nie ma autorstwa, to prawdziwi ludzie i prawdziwe sprawy nagrywane prawdziwą kamerą. Co ty mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja chyba wiem
Tak, Ty wiesz, to właśnie ten, tylko nie mów nikomu ! Napisz mi na emila, mam coś dla Ciebie
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 13:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Tak, Ty wiesz, to właśnie ten, tylko nie mów nikomu !
To nie prawda, wy okłamujecie. ty nie pracujesz w tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Jak to twojego autorstwa? To nie ma autorstwa, przecież to takie reality show, tam nie ma autorstwa, to prawdziwi ludzie i prawdziwe sprawy nagrywane prawdziwą kamerą. Co ty mówisz?
Skorpioniunia opanuj swe rządze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skorpioniunia opanuj swe rządze
Ale ja jestem spod znaku wagi a robali, to ja nie lubię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Tak, Ty wiesz, to właśnie ten, tylko nie mów nikomu ! Napisz mi na emila, mam coś dla Ciebie
mogę PW bo @ nie mam Twojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
To nie prawda, wy okłamujecie. ty nie pracujesz w tv.
No jasne, że nie pracuję, ale to w niczym nie wadzi, by moje słowa ktoś zechciał, a nic nie jest tak barwne jak samo życie - prawda? Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
No jasne, że nie pracuję, ale to w niczym nie wadzi, by moje słowa ktoś zechciał, a nic nie jest tak barwne jak samo życie - prawda? Mój odnośnik
Ja pomyślała, że ty mi dajesz odnośnik to odcinka, albo do słów twoich, chyba, ze to te słowa z tego odnośnika tylko ja nie wiem które, bo tam jest dużo słów twoich. A to znaczy, ze ty i twoja rodzina byli nagrywani przez "Dlaczego ja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy sobie tutaj robaczki skorpionki jumunie gadajcie, a my idziemy tam gdzie prawdziwe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To wy sobie tutaj robaczki skorpionki jumunie gadajcie, a my idziemy tam gdzie prawdziwe życie
A gdzie? Ja też chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu mam coś takiego, ze jak pomyślę o Turkishu to robię się wilgotna i szybciej oddycham. Nie mogę tego opanować. Też tak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Od jakiegoś czasu mam coś takiego, ze jak pomyślę o Turkishu to robię się wilgotna i szybciej oddycham. Nie mogę tego opanować. Też tak macie?
ja tak niemam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Od jakiegoś czasu mam coś takiego, ze jak pomyślę o Turkishu to robię się wilgotna i szybciej oddycham. Nie mogę tego opanować. Też tak macie?
Spróbuj prysznicem się pomaserować tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Spróbuj prysznicem się pomaserować tam.
Albo wiertarką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...