Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego Dorota Gardias-Skóra nosi grzywkę?

Utworzony przez ~magda~, 10 grudnia 2009 r. o 12:10 Powrót do artykułu
No,to jest sensacja na miarę stulecia.Dziękuję za artykuł.Grzywka tej pani spać mi po nocach nie dawała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA) Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a ten pieprzyk na uchu to zabliźniona ranka po kolczyku,czy może jak było tak biednie to ją weszka ugryzła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyć u nas tyz sie nie przelewało. Chleb, woda i cukier codziennie oprócz świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA) Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.
Obie formy są poprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tytuł!!!!! Porażka, redaktor był na kacu jak to wymyślał??? "W rodzinie D.Gardias- Skóry się nie przelewało. Dlatego nosi grzywkę." Koszmarek.Byli biedni i Dorotka se grzywke zapusciła. Taki wniosek z tytułu. A nijak to się ma do treści w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny tytuł i komentarze ! ale można się ubawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no naprawdę pouczający artykuł wiem jak wykorzystać3 grzywkę teraz zasłonie nią Bliznę albo Pryszcza Jak mi wyskoczy... a tak swoją drogą to w internecie jest pełno jej fotek i to nie na każdej ma grzywkę a i nie widać żadnych blizn wiec warto się zastanowić czy te blizny to aby prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA) Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.
Te, chodzący słownik, chyba ci kartki wypadły. Masz literówkę, baranie. A poza tym, jedna i druga forma jest poprawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komandofoka napisał:
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich
to napisz cos wiecej -mysmy tacy ciekawi, oczywiscie szczegóły i nazwiska (zwłaszcza VIPowskie)- byle było pikantne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiotyczny tytuł. ludzie nie wyobrażacie sobie, jaki poziom reprezentujecie pisząc artykuły..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche, Bosche - co to się wyprawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujne życie towarzyskie to mi pasuje do całości!! Nie wierze że to jedynie urok przyczynił się pracy w tvn Gdyby nie "erotyczny debiut" -reklama piwa perła po godzinie 22:00 z udziałem jej gołego tyłka pewnie by nie zaszła tak daleko!Aaa blizna na czółku pewnie nie po takiej akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku co to będzie jak do porodu, grzywkę zgolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie DURNE artykuły , to słabo mi się robi. Czy Wy ,,pismaki", nie macie ciekawszych spraw do opisywania na łamach gazety, tylko pisać o takich bzdetach ?,, Gówno komu do domu , jak chałupa nie jego ". To , czy Pani Gardias ma blizny i gdzie je ma - to jest wyłącznie jej osobista sprawa. Co chcecie przez takie bzdury osiągnąć ? To ,że czytelnicy będą jej współczuli, czy to ,ze się będą z tego powodu cieszyli ? Nie bardzo kumam , o co w tym biega..... Jesteście gorsi od plotkar !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już k...a nie macie o czym pisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...