Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego kobiety zdradzają?

Utworzony przez zoo, 26 maja 2009 o 18:43 Powrót do artykułu
a Anna Marciniak to nie jest znana lubelska trocistka? A co do zdrady, to jest troche racji i wynika z tego, ze faceci to bezmozgi, bo nawet ja im powiesz o co chodzi, t nie dociera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ot, i cała prawda
0
[quote name='zoo' date='26.05.2009, 18:43:38' post='133719'] a Anna Marciniak to nie jest znana lubelska trocistka? A co do zdrady, to jest troche racji i wynika z tego, ze faceci to bezmozgi, bo nawet ja im powiesz o co chodzi, t nie dociera. [/quohej kolezanko! zagdzam sie z Toba,ze faceci to bezmozgi!! mozna im mowic i mowic najprosciej doslownie a oni nic. tak w sumie to oni potrzebni dla nas sa tylko do łózka, bo czasem,podkreslam czasem hehe potrafia sprawic przyjemnosc... i chyba wiecej kobiet zdradza swojego mezczyzna niz oni nas... no i tak kobiety powinno byc!!!;D Kobiety zawsze były,madrzejsze,ładniejsze,stanowcze i poprostu zawsze byly sa i beda GÓRA,nad półmózgami!!! hehe ELO!
0
No tak, z tego artykułu wynika, oczywisty przecież, wniosek, że jak kobieta zdradza to jest to wina faceta bo "brak jej zrozumienia, komunikacji" a facet zdradza BO TAK. Innymi słowy jak faceta zdradza kobieta to znaczy, ze on jest ch.. a jak zdradza facet to znaczy, że on jest ch..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: