Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego mucha zatrudniła Wieczorka? "Posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie"

Utworzony przez Gość, 2 lutego 2012 o 15:19
http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A JEJ MECHANIK SAMOCHODOWY? WIEM GDZIE MA ZAKŁAD...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GOLONO, STRZYŻONO U nas, kto jest niby chory, Zwołuje zaraz doktory; Lecz czując się bardzo słaby Prosi chłopa albo baby. Ci ze swego aptekarstwa Potrafiają i podagrze, I chiragrze, i głuchotom, I suchotom, i głupotom Radzić. A i u nich wszakże Nie masz na upór lekarstwa. Mieszkał Mazur blisko Zgierza, Któremu zginęła suka, Straż domostwa i spichlerza. Gdy jej z żalem i kłopotem W okolicy całej szuka, Wróciła się tydzień potem. Ledwie poznał, że to ona; Bo była wpół ogolona. "O zbóje! zeby ją skryli, Używają takich figli, Że biedaczkę wygolili!" "Powiedz raczej, że ostrzygli - Robi mu uwagę żona - Bo psów nie golą, lecz strzygą". "A no patrzajcies no mi go, - - Odpowie Mazur z przekąsem - Jakaś ty mi dyć uczona! Mając gołe jak pięść lice, Chcesz nauczać nas pod wąsem, Co jest brzytwa, co nozyce? Przecież dobrze, suko miła, Ześ tu jest, choć ogolona". "I jam rada, ze wróciła, - - Odpowiada na to żona - Choć wróciła ostrzyzona". "A nasz pan, co mu łysina Przyświeca się jak ta psina, Myślisz, ze jest postrzyzona?..." "A wąsiki ekonoma, - - Odpowiada zaraz żona - Co mu wiszą jak u soma, A błyscą jak namascone, Sąć gólone czy strzyżone?" "Biez-ci licho tego soma I pana, i ekonoma, - - Dobroduszny Mazur rzecze - Dobrze, ze suka jest doma, Choć tak szpetnie ogolona". "Prawdę mówisz, mój człowiecze, Toć i jam się ucieszyła - Odpowiada zaraz żona - Ze się suka powróciła, Choć tak szpetnie ostrzyzona". "Głupiaś z twymi nozycami!" "I ty z twoimi brzytwami!..." "Ze golona, przypatrzze się!" "Ze strzyzona, pokaze się! A dyć-ze to nierówne cięcie, Co jak kosa trawę siecze". "A dyć to w skórę zarznięcie, Jak jak doktor... aż krew ciecze". Tak się kłócą mąż i żona; Miasto Zgierz całe się zbiega, A krzyk wkoło się rozlega: "Ogólona!" "Ostrzyzona!" Idzie sąsiad: "Niechaj przyjdzie. Niech się wpatrzy i przekona". Jedzie Żydi "Podjedź no, Zydzie. Czy golona, czy strzyzona?" Od Żyda aż do plebana, Od plebana aż do pana, Sprawa zapieczętowana: Co rzekł sąsiad, i Żyd potwierdził, Pleban przyznał, to pan stwierdził: Że wygrała męska strona, Że suka jest ogolona. Wracają do domu strony, Po drodze chłop pyta żony: Czy wyroku treść pamięta? Ona milczy jak zaklęta. U progu suka ich wita; "Pódź tu, moja ogolona!" - Woła mąż, na to kobiéta: "Pódź tu, moja ostrzyzona!" Mazur wściekł się, już nie gada Ani żonie odpowiada, Tylko wziąwszy pod rękawki Wlecze ją wprost do sadzawki I topi jak kadź ogórków. Ona, nie nawykła nurków, Już się zachłysnęła nieraz; On, trzymając za ramiona, Gnębi krzycząc: "A no teraz; Czy golona, czy strzyzona?" Biedaczka, ze śmiercią w walce, Czując skonu paraliże, Wytknęła tylko dwa palce I za odpowiedź palcami, Jakby dwiema nożycami, Mężowi pod nosem strzyże. Na ten widok uciekł z wody. Ona poszła do gospody, On się puścił aż do Zgierza I tam przystał za żołnierza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mucha zabezpiecza już swoje tyły po przegranych wyborach za 4 lata. Jak pan Janusz J. kopnie ją w tyłek bo już jest za stara do łóżkowych szaleństw, to wtedy będzie fryzjerką u pana Wieczorka. Nie musi się na tym znać, wystarczy że była klientką w jego zakładzie fryzjerskim. A swoją drogą to marny musi być ekonomista z tego Wieczorka skoro został fryzjerem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fryzjer posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie do rządzenia Polską? No pani mucho, niewiele pani brak do Lenina, on też uważał, że kucharka może rządzić państwem. Żądam pani dymisji za takie niegodne postępowanie, i proszę mi nie wmawiać, że pani nie wiedziała, że ten facet to pani fryzjer. Doprawdy nie wie pani, kogo pani mianuje? to tym bardziej proszę złożyć rezygnację, bo się pani nie nadaje na swoje stanowisko. Co było zresztą oczywiste od początku. Duże parcie na koryto i to za pomocą wszystkich członków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobry fryzjer goli i strzyże, potem pogłaszcze i fryzurę grzebieniem wyliże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak mi sie wkleilo..... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120201/LUBLIN/205264084
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale durmi ci dziennikarze - ciemnogród prasowy !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Dobry fryzjer goli i strzyże, potem pogłaszcze i fryzurę grzebieniem wyliże.
http://kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Najmodniejsze-fryzury-intymne,wid,12577762,wiadomosc.html?ticaid=1dd98
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piękknie się dzieje, pięknie. Mucha stanowisko całkiem nieadekwatne do swojego wykształcenia, zero jakiegokolwiek zwioązku ze sportem (no, wie gdzie są bramki i że jest piłka) i do tego zatrudnia ludzi swojego pokroju, haha! Swoją drogą, jak już ktoś wyżej napisał, świetnym musi być ekonommistą skoro został fryzjerem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj pani minister...I po co ta pseudoironia, a mówiąc wprost-rżnięcie głupa z pani strony? Przecież nikt nie twierdzi, że dała pani posadkę temu jegomościowi tylko i wyłacznie w dowód wdzięczności za nienagannie zrobione w jego salonie fryzjerskim pasemka, czy coś w tym guście... Ludzie chcieliby jedynie się dowiedzieć, i maja do tego prawo, bo COS nie jest pani prywatnym folwarkiem, w czym ten pan był lepszy od innych kandydatów na to stanowisko, bo tacy z pewnościa byli, skąd w ogóle dowiedział sie o wakacie w COS-ie, co takiego zawarł w swym CV, że zdecydowała się pani akurat na niego...Wszystko wskazuje na to, że ze sportem ma on tyle wspólnego, co piernik z wiatrakiem, z zarządzaniem dużą instytucją tyle samo... Więc CO..?Czym panią przekonał, że jest najlepszym kandydatem na to stanowisko?Ukończonymi studiami..?Wolne żarty...Niejedna ekspedientka w sklepie je dzisiaj ma... Doświadczeniem w zarządzaniu salonem fryzjerskim..?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BZZZZZZZ!!!!! przegiąłem z bluzgami BZZZZ!
Ostatnio edytowany 3 lutego 2012 o 10:17
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto się muchą urodził orłem nie zostanie - widać to po jakości podejmowanych decyzji - można je nazwać "decyzje muchowe"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odp tej pani jest żalosna...do kogo jest ta bezczelna odp ? przeciez normalnie nie zatrudnia sie znajomych ! w rzadze !! wstyd ale taki fachowiec jak pani minister pewnie zatrudni innych znajomych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest arogancja władzy, myślę,że niedługo viceministrem zostanie pani sprzątająca mieszkanie Muchy, ma kwalifikacje - dobrze macha szczotką wygimnastykowana jest - nadaje się
Zaloguj się, aby oddać głos
0
darek napisał:
odp tej pani jest żalosna...do kogo jest ta bezczelna odp ? przeciez normalnie nie zatrudnia sie znajomych ! w rzadze !! wstyd ale taki fachowiec jak pani minister pewnie zatrudni innych znajomych
Chce mieć swoja POMPKĘ pod ręka i na oku,nie ma się co dziwić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SAMI SOBIE TĄ MUSZKĘ WYBRALISCIE TĘPAKI, A TERAZ MARUDZICIE? DOBRZE WAM TAK. I PANI M. BĘDZIE DALEJ KRĘCIĆ LODY I ROBIĆ CO CHCE BO ZROBIŁA SOBIE ŁADNE PLAKATY, A TAKIE TĘPE LUPELSKIE ŁBY JĄ WYBRAŁY. JESTEŚCIE SIEBIE WARCI )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam - tu kłaniam sie do dziennikarzy proszę sprawdzic kto w Urzędzie Miasta i w Urzędzie Marszałkowskim zajmuje się sportem, ilu fachowców z przygotowaniem AWF a ilu kolesiów???????????????????????????????? ,,taki sport jacy fachowcy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Viva EURO 2012 już widzę rangę tej imprezy jak będą tacy ludzie przygotowywali EURO. Może zamiast piłkarskich rozgrywek zrobimy festiwal fryzjerstwa. Stadiony już mamy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Minister tłumaczy, że Wieczorek został powołany przez nią na stanowisko zastępcy dyrektora COS ds. programowo-sportowych po to, aby w instytucji przeprowadzić głębokie zmiany. - Posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie życiowe, aby temu zadaniu sprostać - pisze Joanna Mucha" "Doświadczenie życiowe" w jurorowaniu w konkursach miss, he he. To całe CV Wieczorka. Mucha jest żenująca. Nie umie odpowiedzieć na najprostsze zarzuty dziennikarzy. Jaką ten fryzjer Wieczorek ma wieloletnią praktykę zawodową ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: