Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego posłanki PO nie lubią Joanny Muchy?

Utworzony przez a, 2 marca 2010 r. o 16:52 Powrót do artykułu
Cudowna informacja. Dziennik jak fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać Pani Joanno! Jest Pani mądrą, atrakcyjną kobietą i pięknie się Pani ubiera. A anonimowe kaszaloty z Pani partii niech się utopią we własnym jadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ MUCHY NIE LUBI BO DLA LUBLINA ZROBIŁA TYLE CO RESZTA CZYLI NIC ,GRUNT ŻE SIE TOWARZYCHO DO KORYTA DORWAŁO,TAK ŻE ŚWIETNIE SIĘ WPISUJE W TĘ BANDĘ Z NASZEGO REGIONU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo Ci z PO lubią. Siebie , własne żony, dzieci i swoich pachołków. Reszta dla tego szpagatowego towarzystwa to : "Dunkel masse" kak gawarił Tow. Socjalista Adolfek Hitler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że piękna to jeszcze mądra /pani posłanka Mucha/ . Zazdroszczą Jej !!! Posłanki z PiS i nie tylko - popatrzcie w lustro jak wyglądacie, te związane w kucyk włosy, byle jak ostrzyżone włosy skandal !!! Nie wystarczy mówić przed kamerami byle co byle dużo, wasz wizerunek czasami budzi odrazę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aweawe napisał:
Nie dość, że piękna to jeszcze mądra /pani posłanka Mucha/ . Zazdroszczą Jej !!! Posłanki z PiS i nie tylko - popatrzcie w lustro jak wyglądacie, te związane w kucyk włosy, byle jak ostrzyżone włosy skandal !!! Nie wystarczy mówić przed kamerami byle co byle dużo, wasz wizerunek czasami budzi odrazę.
Artykul w zadnym zdaniu nie nawiazuje do poslanek z PiSu. Halo! Prosze czytac ze zrozumieniem i nie wylewac jadu bez potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie Pani Poseł jest ekstra laseczka i w dodatku inteligentna kobieta. Myślę, że w ostatnich latach to największe odkrycie wśród polityków na lubelszczyźnie. A najfajniej było Pani poseł w lokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA PANI NIC NIE ROBI DLA MIASTA NASZEGO ! WESZLA ZE WZGELDU NA BRAK OKREGOW JEDNOMANDATOWYCH !! A TAKIE HASLO BYLO PANA PALIKOTA ' WSZYTSTKO DLA LUBELSZCZYZNY'....TZW KLASA POLITYCZNA TO INTERESOWNE , KARIEROWICZE TOW WZJAMENJEJ ADORACJI -BAGIENKO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo ta PO lubi? Siebie, swoje żony, dzieci i pachołków PO. A reszta to "dunkel masse" kak gaworił A. Hitler nadająca się tylko do roboty za nędzne grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim się ktoś wypowie mówiąc że posłanak M. nic nie robi, niech powie z którą interpelacją czy projektem się nie zgadza, w tedy wdam się w dyskusję, albo niech sam wystartuje w wyborach i zmieni kraj na raj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie przesadzajmy z tą jej urodą, ot jak tysiące innych nic szczególnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które suczki się lubią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zazdrość innych posłanek! A ja jestem z Lublina i cieszę się ,że ładne są lube lanki!!!! i nasza pani poseł! Tak trzymać! Pani Joasiu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Asia, w nowym rozdaniu gwiazdą będzie Henia Nasza struktura POpieramy Henie. "Lansiara Asia" będzie musiała zadowolić się miejscem po Gąsiorowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucha stanowi przeciwwagę dla potwora GąsiorMarek. Przecudną przeciwwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie bardzo Pani Joasia podoba i ma prawo ubierac sie tak jak lubi !! kto jej zabroni ? jest młoda i piękna i niech pokazuje , co na starość ma sie laszczyć??? ;d;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanki Joanny Muchy nie zabierają jej na wspólną kawę czy obiad. Te koleżanki to pewnie jakieś "kaszaloty". Nie dziwię się im. He he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajniuska to jest , tylko ciekawe czym mogła by sie pochwalic jako przedstawicielka Lublina ,pewnie niczym oprocz tego ze dała zamknąć kilka fabryk np cukrownia a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd !!!Do sejmu ubiera się włosienicę i w każdej rece rzemień i to gruby ,żebu się umartwiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot problem ma Pani poseł. Jeszcze jest młoda i ma czas żeby zauważyć to co poseł Drzewiecki. No tak tytuł "doktora" zobowiązuje ale tylko "doktora" ogólnie przyjętego, grzecznościowy, Przecież po studiach medycznych nie otrzymuje się tytułu doktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...