Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do 1939 r. Hitler planował atak z Polską na Związek Radziecki

Utworzony przez Dumny Polak, 8 maja 2013 o 12:50
Z bękartem traktatu wersalskiego? Słowiańskimi podludźmi? Szwabsko-żydowska propaganda. Polacy mieli być następni do gazu o czym świadczy, że po zwycięstwie z 1939 Hitler nie podejmował żadnych starań dla utworzenia rządu kolaboracyjnego ani pozyskania Polaków dla inwazji na ZSRR tylko kazał traktować ludność i jeńców brutalną ekstreminacją. Tak się traktuje narodu, który chce się pozyskać jako sojusznika. Niech się lepiej zajmą tematem żydowskich żołnierzy Hitlera, żydowskiej policji w gettach i judenratów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeczytaj tekst jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem. Napisano, że myśleli o Polsce jako sojuszniku do wiosny 39 roku. Później chcieli nas wybić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkim zainteresowanym proponuję książkę pt. "Pakt Ribbentrop - Beck" w ktorej przedstawione jest normalne spojrzenie na naszą historię a nie to którego przez tyle lat byliśmy uczeni przez komunistów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak ale ten sam rasizm nie przeszkadzał Niemcom tworzyc jednostek waffen-ss z ludzi których oficjalnie uważano za podludzi, popatrz sobie również na zdjęcia przedstawiające obsadę wału atlantyckiego skośnookie twarze w nimieckich mindurach (potomkowie osadników niemieckich ze średniowiecza na terenach ZSRR). W przedwojennej Polsce wśród społeczeństwa panowała duża niechec do Niemców podgrzewana jeszcze przez Narodową Demokrację, zobacz że po rozbiciu naszego wojska nie wyłonił się żadne duże struktury ktore zmierzałyby do utworzenia kolaboracyjnego rządu. Prawdą jest nastomiast co opisują że Hitler dążył do jakiegoś sojuszu z Polską do wiosny 1939. kwestia rasizmu była tutaj drugrzędna...prostym przykładem jest sojusz z Hitlera ze Stalinem (ze śmiertelnym wrogiem komunizmem do tego w ZSRR było mnóstwo Żydów i Słowian) Hitlerowskie Niemcy i Związek Radziecki były państwami totalitarnymi i jako państwa totalitarne wiązały sojusze dla swoich celów nawet z wrogami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Był austriackim żydem, BANDYTA , nie zapominajcie nigdy o tym !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hitler miał dla Polaków zgoła inne plany niż "pójście do gazu". Przed wojną uważał nas za "nieco inny typ Słowian", a pod koniec wojny uznał nasz kraj za "najinteligentniejszy, z jakim przyszło mu walczyć". Poza tym, w mowach i pismach Hitlera trudno jest znaleźć dowody nienawiści wobec Polski. Jeśli już mówimy tu o patriotyzmie, to wspomnę o Józefie Becku, według którego najcenniejszy dla narodu jest honor, a nie chociażby bezpieczeństwo. Lepszy już byłby układ z Niemcami, niż z "trzęsiportkami" z Zachodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: