Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda: Autor Bibliii był napruty winem i palił jakieś zioła

Utworzony przez Kuba, 10 sierpnia 2009 r. o 16:40
No i o co tyle rabanu jak mądrze dziewczyna powiedziała A co do wstępu: jestem Polakiem i ogłaszam wszem i wobec, że Doda mnie nie uraziła, a wręcz rozbawiła. Nie każdy Polak na szczęście jest zacofanym ułomkiem wpatrzonym w czarną mafię. Pozdrawiam Dodę i od dziś staję się jej fanem PS. Czy mam zawiadomić prokuraturę, że księża mnie obrażając mówiąc o mnie grzesznik, bo przykładowo sypiam z dziewczynami bez ślubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam cos powiem swinie odpier***cie sie od naszej religii bo kazdy z was jest madry na forum przyjdz do kosciola i to powiedz przy wszystkich a nie kryjesz sie-przepraszam kryjecie sie pod nickami i nawalacie na kosciol my na was nie nawalamy jestes ateista lub w co innego wierzacy to badz ale sie nie odzywaj a doda to polska dziwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
a ja wam cos powiem swinie odpier***cie sie od naszej religii bo kazdy z was jest madry na forum przyjdz do kosciola i to powiedz przy wszystkich a nie kryjesz sie-przepraszam kryjecie sie pod nickami i nawalacie na kosciol my na was nie nawalamy jestes ateista lub w co innego wierzacy to badz ale sie nie odzywaj a doda to polska dziwka
Prawidziwy Polak - Katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy raz sie chyba zgadzam z doda ma racje akurat bo w stworzeniu swiata nie ma nic o dinozaurach a przeciez waidomo ze istnialy i inne bajeczki opisane w biblii sa dobre dla dzieci np o wezu pod postacia szatana i o bogu jako dziadku z laska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abstrahując sprawę obrazy, chciałbym zwrócić uwagę na stwierdzenie "obraziła uczucia religijne Polaków i Żydów". Jeśli już to katolików i żydów - bo to są wyznawcy religii, a Polacy i Żydzi to narody, które nie muszą mieć nic wspólnego z poszczególną wiarą (co widać po poprzednich wpisach )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny potwierdza sie teza, ze głupiec tak długo wyglada na mądrego dopóki nie otworzy ust. Pozdrawiam "Dode" i wszystkich zwolennikow jej teorii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbuje zabłysnąć skandaliczną wypowiedzią bo na nic więcej ją nie stać,jak się jest pseudo artystką i w głowie tylko kondony to co można się więcej po niej spodziewać?wypowiedzi skandalicznych na temat religii.Ale kto ją miał nauczyć czego kolwiek babcia czarownica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda jak Ci się znudzi to pianie, to masz miejsce a agencji towarzyskiej,tylko szybko bo staroci nie zatrudniam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie mysle ze te kobiece IQ to jednak sa inne niz meskie mimo wszystko... pare miesiecy z liderem grupy dark/metalowej i juz nasiakla ,hehehe.Zero wlasnej osobowosci i inteligencji a w zasadzie to 'kobieca inteligencja' Tez z tego kozystam. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Twój cały rozum poszedł w tipsy. Juz kiedys Jerzy Sthur deklamował,że śpiewać każdy może.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
a ja wam cos powiem swinie odpier***cie sie od naszej religii bo kazdy z was jest madry na forum przyjdz do kosciola i to powiedz przy wszystkich a nie kryjesz sie-przepraszam kryjecie sie pod nickami i nawalacie na kosciol my na was nie nawalamy jestes ateista lub w co innego wierzacy to badz ale sie nie odzywaj a doda to polska dziwka
Adam a gdzie Twoja odwaga.No podpisz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę.... dajcie sobie już na wstrzymanie. I co takiego DODA powiedziała, że się tak oburzacie? Ja zresztą też tak uważam. W biblii jest wiele niedorzeczności, które raczej należy czytać w "przenośni" i to na dodatek pisanych - powiedzmy, że 2000 lat temu - przez człowieka (czy iluś tam ludzi) żyjącego w tamtych czasach. Sposób przekazu odpowiada więc epoce, w której to było pisane.... to i nie ma się co dziwić tym tekstom uważanym za chrześcijan za święte. Dla mnie sposób opisu stworzenia czytany dosłownie jest wierutna bzdurą. Na tym polega religia, że ktoś w coś wierzy. I dobra - niech sobie wierzy. Człowiek, który patrzy na świat poprzez pryzmat nauki (choć wcale nie twierdzę, że DODA jest naukowcem) postrzega świat inaczej i w konfrontacji z tymi tekstami zawartymi w tzw. biblii wydaje mu się to nawiedzone. I co się dziwić potem, że ktoś tak na to patrzy. Nie ma co się obrażać. Jak Rydzyk na Jasnej Górze powiedział: "ooo.... murzyn! chodź tu bracie - gdzieś ty się nie mył?.... " to wszyscy się śmiali, w tym Rydzyk - tylko ten człowiek o ciemnej karnacji jakoś posmutniał... A tu co, nie ma już śmiechów? Wielu ludzi uważających się za chrześcijan to ciemniaki i prostaki, latające co niedziela do kościoła, a poza nim zachowujący się po prostu po chamsku. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy tacy są.... napisałem wielu.... a nietolerancja to ich drugie imię. Jak ktoś coś innego myśli co napisali lub powiedzieli w kościele, to od razu jest to WRÓG PUBLICZNY NR 1. Taka ta religia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni dziennikarze DW! Jest tyle interesujących tematów na wierszówkę! Ten zawód powinien mieć coś z misji! Wyrażam ubolewanie z powodu tego artykułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powłać komitet, który wznoszonymi modłami i biciem w dzwony wymusi zakaz występów trj bluźnierczyni i bezbożnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDĘ POWIEDZIAŁA A TO FANATYKÓW BOLI ,TALIBY KATOLICKIE ŻAŁUJĄ ŻE NIE MA JUŻ INKWIZYCJI KTÓRA MORDOWAŁA NIEWINNYCH LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Po raz kolejny potwierdza sie teza, ze głupiec tak długo wyglada na mądrego dopóki nie otworzy ust. Pozdrawiam "Dode" i wszystkich zwolennikow jej teorii
Słuszna uwaga. Częsty przypadek wśród pieśniarzy, którzy, oprócz skakania po scenie, próbują wypowiadać się na tematy o których nie mają pojęcia. Dawno tak się nie uśmiałem, dinozaury w Bibli, niezłe. Tak to jest gdy się dosłownie czyta tekst symboliczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech moher NOWAK nie wypowiada się w moim imieniu.Brawo Doda!!! Tak trzymaj! A Nowak na Golgotę odkupić swoje grzechy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa... Biblia zawiera wiele symboliki i domysłów. No i oczywiście z biegiem czasu wpisywane jest tam wiele "aktualizacji", więc jak można wierzyć w coś co zmienia się co chwila i co jest "updatowane" przez kościół niczym Widows przez MS xD. Adamciu a Ty co taki nerwowy, odrazu mięskiem rzucać nie ładnie smyku:P.... a jak pójdziemy już do tego kościoła i powiemy kilka słów do mikrofonu to co ?! Ukamieniujecie nas fanatycy ?!Zdrowia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszym rozdziale księgi rodzaju czytam : od wersetu (21) I stworzył Bóg wielkie potwory i wszelkie żywe, ruchliwe istoty, którymi zaroiły się wody, według ich rodzajów, nadto wszelkie ptactwo skrzydlate według rodzajów jego; i widział Bóg, że to było dobre. (22) I błogosławił im Bóg mówiąc: Rozradzajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie wody w morzach, a ptactwo niech się rozmnaża na ziemi! (23) I nastał wieczór, i nastał poranek - dzień piąty. Nie wiem kto wymyślił słowo dinozaur ale o wielkich potworach to w biblii czytam. Wiemy też, że potem był wielki potop (Arka Noego) i wszystkie zwierzęta i ludzie prócz tych co weszli do arki wyginęli. To tak tylko dla informacji. Czytaj Biblię - warto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem Dody. Stoję w jej obronie, ponieważ w du*** mam próby wszelakie wmawainia mi co jest słuszne i jak mam myśleć. Dać niektórym trochę władzy i zaprowadzą nas ponownie w średniowiecze, dyby, koła do łamania kości i pręgierz. Nowak obrażony się znalazł. A moje poczucie wolności wyboru wiary zostało urażone tym, że codziennie ksiądz tymi swoimi metalowymi baniakami (bo dzwony to ma między nogami) w każdą niedzielę o 6 rano naparza mi po mózgu. Lepiej by się zajął problemem pedofilii wśród księży katolickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...