Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda stanie przed sądem za "naprutych winem"

Utworzony przez gada, 4 maja 2010 r. o 15:50
jeśli to jest królowa, to czego ? chyba rynsztoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem jest to, że tylko w kraju, w którym panuje bezprawie można sądzić i karać kogoś, za jego wypowiedzi. Zamiast moralnie usankcjonowanego prawa do wolności swoich słów, można dostać odsiadkę w pierdlu. A wszystko tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie od nas. I ani tu tej wspaniałej demokracji nie widać, ani też racjonalnego spojrzenia na rzeczywistość... Tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety żyjemy w katolandzie i widać to na kazdym kroku. W..rwia mnie jak widze otwarcie nowej szkoły/drogi/stodoły itp itd a obok lata jakiś szaman ze szczotką i macha na lewo i prawo. Nie mam nic do wierzących, niech sobie wierzą i w Kapitana Planete, ale czemu religie narzuca się wszystkim w koło począwszy od przedszkola? O ile pani Doda mnie ani grzeje ani ziębi, to teraz trzymam za nią kciuki w tym procesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doda mówi prawdę ! A prawda tych z sekty w oczy kole ! Brawo Pani Doda. Oby częściej osoby znane otwarcie mówiły o religii. A poza tym niech szamani mnie przekonają, że religia to nie opium dla ludzi głupich. Niech przekonaja mnie argumentami, dowodami a nie straszą Dodę sądem ! Jeżeli ona nie ma racji co do tego tzw "Pisma Świętego" to niech ją osądzi sąd ostateczny. W normalnym państwie to co ktoś myśli o religii powinno być tylko i wyłącznie jego sprawą. Polska jeszcze widocznie nie wyszła z mroków średniowiecza. Może jej nie spalą na stosie za jej poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Niestety żyjemy w katolandzie i widać to na kazdym kroku. W..rwia mnie jak widze otwarcie nowej szkoły/drogi/stodoły itp itd a obok lata jakiś szaman ze szczotką i macha na lewo i prawo. Nie mam nic do wierzących, niech sobie wierzą i w Kapitana Planete, ale czemu religie narzuca się wszystkim w koło począwszy od przedszkola? O ile pani Doda mnie ani grzeje ani ziębi, to teraz trzymam za nią kciuki w tym procesie.
Jak się nie podoba to może pojedziesz tam gdzie ci będzie lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Pani Doda mówi prawdę ! A prawda tych z sekty w oczy kole ! Brawo Pani Doda. Oby częściej osoby znane otwarcie mówiły o religii. A poza tym niech szamani mnie przekonają, że religia to nie opium dla ludzi głupich. Niech przekonaja mnie argumentami, dowodami a nie straszą Dodę sądem ! Jeżeli ona nie ma racji co do tego tzw "Pisma Świętego" to niech ją osądzi sąd ostateczny. W normalnym państwie to co ktoś myśli o religii powinno być tylko i wyłącznie jego sprawą. Polska jeszcze widocznie nie wyszła z mroków średniowiecza. Może jej nie spalą na stosie za jej poglądy.
i tak jestescie wszyscy ochrzczeni. i tak nie zrezygnujecie z katolickiego pogrzebu. bo jest "taki ładny". i tak będziecie brali slub w kościele - bo taka jest "tradycja". więc po co tak szczekacie??? internetowi mocarze, pożal się Boże. agnostyków w PL jest pewnie 0,00001% ogółu społeczeństwa. jaki z tego wniosek? a no taki, że pieski szczekają, a karawana idzie dalej. i wy 14 letni wypasieni przez rodziców maluchy też tego nie zmienicie. za jakies 15-20 lat to zrozumiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AM napisał:
i tak jestescie wszyscy ochrzczeni. i tak nie zrezygnujecie z katolickiego pogrzebu. bo jest "taki ładny". i tak będziecie brali slub w kościele - bo taka jest "tradycja". więc po co tak szczekacie??? internetowi mocarze, pożal się Boże. agnostyków w PL jest pewnie 0,00001% ogółu społeczeństwa. jaki z tego wniosek? a no taki, że pieski szczekają, a karawana idzie dalej. i wy 14 letni wypasieni przez rodziców maluchy też tego nie zmienicie. za jakies 15-20 lat to zrozumiecie.
Pogratulować zdrowia, bo o rozumie nie ma co wspominać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO SUPER chociaz czytalem ze doda zaczyna ostro chorowac na kregoslup czyzby sie bala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło delikatnie powiedzieć,że autorzy tej książeczki to ludzie wierzący w to,że Ziemia jest płaska i noszona na grzbiecie słoni. Obrazą ta prawda nie jest a też każe z DUŻYM przymrużeniem oka patrzeć na zapisane tam historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież i tak nic jej nie zrobią... Ona żyje ze skandalu. I wcale nie jest głupia dobrze wie co robi i co mówi. I nie interesuje jej nic poza kasą (brak wyższych idei tylko skandal i kasa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idiotka to co mogła powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jej fanem,ale w tym temacie ma racje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Nie jestem jej fanem,ale w tym temacie ma racje!
Chciałem dokładnie tak napisać - ale mnie ubiegłeś. Btw - marna to jakaś religia, która musi podpierać się państwowymi sankcjami karnymi, zamiast przekonać do siebie ludzi. I tak od 2000 lat! Brrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty mówią za siebie...ludzie odwracają się od Kościoła. Ale sami księża sobie winni. Zresztą, nie ma co im tłumaczyć, bo i tak widzą najdalej czubek własnego nosa. Za 10 lat zmienią podejście do ludzi i otaczającego świata sami, jak Kościoły będą puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie miała darmową reklamę. Jeśli dostanie wyrokiem nie będzie pierwszą osobą ukaraną za głosenie prawdy.Albowiem Prorocy i święci mnisi tworzący Pisma, różnymi sposobami: głodem, bólem, samotnią, winem ziołami...etc doprowadzali się do granic obłędu, aby usłyszeć Głos Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak się nie podoba to może pojedziesz tam gdzie ci będzie lepiej!
Dlaczego on? Przecież to wam nie pasuje bezbożność tej ziemi. Jeżeli jesteście takimi gorliwymi katolami, to wynocha do Watykanu- tam jest wasz obóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaccek napisał:
Dlaczego on? Przecież to wam nie pasuje bezbożność tej ziemi. Jeżeli jesteście takimi gorliwymi katolami, to wynocha do Watykanu- tam jest wasz obóz.
Ty zydo-komuchu zajeb....... ty wyypier..........do rosji,lub do Jude-krainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty zydo-komuchu zajeb....... ty wyypier..........do rosji,lub do Jude-krainy.
Haha, ooo widzę, że mamy do czynienia z wielkim intelektualistą, który widzi tylko "czarne" i "białe" powtarzając bez przerwy utarte slogany. Zaskoczę cię kolego, bo nigdzie się nie wybieram. Ani z Izraelem, ani z Rosją nie mam nic wspólnego, więc nawet nie mogę ci polecić wycieczki do tych krajów. Za to polecam ci trochę się zastanowić i zmądrzeć. To jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc się nie bój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
NO SUPER chociaz czytalem ze doda zaczyna ostro chorowac na kregoslup czyzby sie bala
Kregoslup jej siada,bo za duzo silikonu z przodu,a to trzeba dzwigac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaccek napisał:
Haha, ooo widzę, że mamy do czynienia z wielkim intelektualistą, który widzi tylko "czarne" i "białe" powtarzając bez przerwy utarte slogany. Zaskoczę cię kolego, bo nigdzie się nie wybieram. Ani z Izraelem, ani z Rosją nie mam nic wspólnego, więc nawet nie mogę ci polecić wycieczki do tych krajów. Za to polecam ci trochę się zastanowić i zmądrzeć. To jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc się nie bój.
To skad te pejsy za uszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...