Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda w Białej Podlaskiej: Kto nie miał płyty, nie dostał autografu (zdjęcia)

Utworzony przez Ania, 12 kwietnia 2014 r. o 10:53
I słusznie! To podpisywanie na jakichś ścinkach, karteluszkach itp. po co? Zaraz będzie wyrzucone! Naprawdę szkoda fatygi! Jesteś fanem (niekoniecznie Dody, piszę o innych artystach też...) kup płytę, a nie ściągaj jakiegoś pirata... Bardzo słusznie Doda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre podejście. Pełno jest łowców autografów, którzy później odsprzedają je kolekcjonerom. I nie piszcie o tym, że niektórzy nie maja pieniędzy. Ja wiem, że coś czego chce pojawi się we wrześniu, jeśli będę chciała sobie to kupić, to musze mieć 200 zł. Już zbieram na ten cel pieniądze pół roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre podejście. Pełno jest łowców autografów, którzy później odsprzedają je kolekcjonerom. I nie piszcie o tym, że niektórzy nie maja pieniędzy. Ja wiem, że coś czego chce pojawi się we wrześniu, jeśli będę chciała sobie to kupić, to musze mieć 200 zł. Już zbieram na ten cel pieniądze pół roku
 
Ja wiem, że coś czego chce pojawi się we wrześniu, jeśli będę chciała sobie to kupić, to musze mieć 200 zł. Już zbieram na ten cel pieniądze pół roku
  Co ma pojawić się we wrześniu co jest warte 200 zł ? Zbierasz na to pieniądze już od pół roku ? Czy to jakieś święte relikwie Dody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolalabym jakiemus bezdomnemu burkowi kupic kg schabu niz kupic plyte czy cokolwiek tego silikonowego koczkodana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare próchno..., jej fanki to dzieci w wieku 8-15lat. Gratulacje fanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w temacie,kto to ta Doda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buraki mają radochę  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orzeł? Chyba papugi są takie kolorowe a nie orły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wsiach i mieścinach musi jeździć zeby sprzedać tego swojego gniota którego juz nikt kupować nie chce. A kasa zawsze się przyda zwłaszcza jak się jest podupadajacą gwiazdką z małymi szansami na spektakularny powrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypaliła się !!! tylko cycki zostały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypaliła się !!! tylko cycki zostały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypaliła się !!! tylko cycki zostały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Co ma pojawić się we wrześniu co jest warte 200 zł ? Zbierasz na to pieniądze już od pół roku ? Czy to jakieś święte relikwie Dody ?  
Olaboga... To nic związanego z Dodą ani w ogóle  z muzyką... Jednak będzie to coś, na czym mi zależy a dla mnie to ogromna kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda to d.....a wieeeelkiego formatu.... znaczy się gwiazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w temacie,kto to ta Doda?
  Taka jedna co się obnażała i kto wie co jeszcze robiła w wannie w Big Brother... czy gdzieś.... a potem postanowiła śpiewać i machac cyckami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...