Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Doktor" Bronisław Komorowski przyjmował w Cleveland Clinic

Utworzony przez Ob.Serwator, 10 grudnia 2010 o 15:14
JEDNO PASMO SUKCESÓW, HE, HE, HE...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wie
0
wieś tańczy i śpiewa, chciałem napisać, ale mi się omsknęło
0
http://www.fakt.pl/Gafa-Komorowskiego-W-Islandii-padaja-ze-smiechu,artykuly,90049,1.html Bronislaw "gafa" komorowski (herbu ruska buda) kolejna odslona. Teraz bryluje za granicą
0
Hop siup dana-dana, polka polonina: http://www.youtube.com/watch?v=bA1y8VCM9BE
0
NO VISA, PLEASE. ONLY MATSER CARD: http://www.fakt.pl/-quot-No-visa-quot-Komorowski-oplacany-przez-Mastercard-Kpia-w-USA,artykuly,89950,1.html
0
Moja droga (Ameryko) ja cie kocham, tylko be wizy: http://www.youtube.com/watch?v=eGx2FY7RCR8&feature=related
0
pajac,pajac,pajac
0
Dlaczego nie możemy mieć wiz? Wrzuć w google w cudzysłowie: "do ktorych mowi mamusiu i tatusiu"
0
Aj, ten termin "Polonusi" mnie tak razi. Wydaje mi się używane gdzieś tam z daleka, z wysoka, pogardliwe, wychodzące z czasów PRL-u. Andrzej Amerykanin polskiego pochodzenia.
0
Co za burak - gafa za gafą idiota nie z tej ziemi.........
0
Ten komorowski rowniez specjalizuje sie w uslugach pogrzebowych. Jest w trakcie "grzebania Polski. A "doktor" z niego taki jak i "prezydent" , w cudzyslowie.
0
Z jednej strony dal sie wydymac rosjanom a z drugiej amerykanom,potrzebowali go na chwile do akceptacji swoich planow a oni wrocili wydymani i szczesliwi i swoja porazke jak zawsze przekuli w sukces.W tym jednym sa naprawde dobrzy.GLUPI JAK POLAK.
0
POotworna partia i po.rezydent najlepsze interesy prowadzili od dawna w branży krzyżowo-pogrzebowo-cmentarnej. Dlatego tak ochoczo po.rezydent reklamował swoją branżę i znany dom pogrzebowy Komorowskiego w Cleveland. Branża cmentarna nie jest jak widać obca po.rezydentowi nawet podczas wizyt zagranicznych nawet zza dużą wodą.
0
ORDYNATOR Z SERALU 'DALEKO OD NASZY'
0
Co ten gajowy opowiada? Jak zwykle farmazony.Jak może mieszkaniec Obornik Śl. mówić,że jest z Poznania? Zresztą nigdy go nie było na naszej ulicy,bo w PRL ta Pani była naszą sąsiadką.
0
Widziałem na TV zdjęcie pacjentki dr. Marii Siemianow. Naprawdę wilkie osiągnięcie. To tej pory myślałem, że pani doktór profesor jest narodowości rosyjskiej. Czyli same nazwisko nic nie znaczy. Narodowość jest traka do której dany człwiek poczuwa się. Polacy uznają tylko najwybitniejszych, a ilu jest mało zanhych Polaków, co przyjechali do Ameryki bez znajomo
0
Widziałem na TV zdjęcie pacjentki dr. Marii Siemianow. Naprawdę wilkie osiągnięcie. To tej pory myślałem, że pani doktór profesor jest narodowości rosyjskiej. Czyli same nazwisko nic nie znaczy. Narodowość jest taka do której dany człowiek poczuwa się. Profesor Siemianow musi być geniuszem, bo w Ameryce aby być tylko zwykłym lekarzem trzeba na nowo przejść mnóstwo kursów i zdać trudne egzaminy na licencję (Prawo uprawiania zawodu lekarza), tak samo jest z nauczycielami, profesorami, architektami, itp. Sama nostryfikacja ukończenia studiów w Polsce nie daje prawa do pracy w wyuczonym zawodzie. Trzeba przejść amerykański wieloczęściowy egzamin. Tak sobie mała informacja dla chęchętnych na wizy do USA. Ponoć pan Prezydent miał też tą sprawę obgadywać w Waszyngtonie.
0
Ciekawe dlaczego leader bylej SBecji nie spotkal sie z Polonia???? Dzisiejsza mafia rzadzaca w Kraju jest 100 razy gorsza niz komunisci za PRL!!!!
0
Siemionow jest po mężu,mówiącym zawsze jak pamiętam,tj. od wtedy gdy z nim pierwszy raz rozmawiałem czyli 30 lat temu bez żadnego obcego akcentu, a zwłaszcza rosyjskiego. Pani dr Maria to Polka na 100 %.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: