Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domy z drewna

Utworzony przez Jakub, 10 lipca 2009 r. o 11:04
Chciałem rozpocząć dyskusję na temat domów z drewna, konkretnie o projektach gotowych takich domów i o ich budowie. Póki co zapoznałem się z ofertą na stronie www.kbprojekt.pl Co myślicie o takich projektach domów z drewna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER SPRAWA NAPRWDE BARDZO TANIE DOMY I SUPER WYKONANE POD LUBARTOWEM JEST FIRMA KOSACKI DOMY W ŁUCCE JEST WZORCOWNIA MOZNA ZOBACZYC NA MIEJSCU JAKE EXTRA WYKONANIE WŁAŚNIE SAM ZAŁATWIAM FORMALNOŚCI DOM "FIRLEJ" 80 m2 W WYKONANIU CAŁOROCZNYM ŚRODEK W BŁAZERII OGRZEWANIE KOMINEK ZAPROPONOWALI MI ZA OK 90 000ZŁ JAK ZOBACZYŁEM TAKI DOM W ICH WYKOMANIU OD RAZU PODPISAŁEM UMOWE (KUMPEL KUPIŁ MIESZKANIE W BLOKU 65M2 ZA 240 000ZŁ) MYŚLE ŻE NIE MA O CZYM MÓWIĆ .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Forumowiczów budował dom z firmą Kosacki Domy z Łucki k.Lubartowa? Jeśli tak, to będę wdzięczna z opinie odnośnie współpracy z tą firmą oraz jakości wykonania domu. Można na priv: ipv6@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...