Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopłaty dla rolników ruszyły z kopyta

Utworzony przez bądź wolny, 8 stycznia 2013 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Co nam z dopłat skoro zaczynają ścigać za prawa autorskie do nasion!!! To jest chore! “Sprawa jest prosta, gdy rolnik kupuje ziarno. W cenie jest już wliczona stosowna opłata dla właściciela praw autorskich. Gorzej jest, gdy rolnik wysiewa ziarno z własnych plonów. Też powinien płacić za tzw. odstępstwo rolne, ale dobrowolnie nie robi tego praktycznie nikt.” Zobaczacie i informujcie innych! Trzeba się temu przeciwstawić jeżeli nie chcemy być niewolnikami firmy MONS***O !!! http://miziaforum.wordpress.com/2012/12/24/gmo-licencja-na-zasiew-500-spraw-juz-w-sadach-4000-w-przygotowaniu-tylko-na-opolszczyznie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za propaganda, dlaczego nie powiecie, że wypłacone zostały dopłaty o niskich wartościach ażeby tylko pokazać statystyki. Niech podadzą statystyki dotyczące procentowego udziału kwoty wypłaconych dopłat do całej kwoty. Jak zwykle liczą się tylko statystyki i popularność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj!Coś jest nie tak ,skoro po raz drugi w ostatnim czasie wciska Pan ludziom,że jest cacy.Może w statystykach.W ubiegłych latach nie było propagandy,za to miałem już pieniądze na koncie.Teraz jest odwrotnie.Może gazeta łaskawie spyta rolników jak jest,a nie urzędników,którzy z obawy o stanowiska nie mogą kalać własnego gniazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah Pan Maj niema najmniejszego pojęcia o dopłatach i ich przelewaniu na konta rolników......On tylko Dyrektoruje... i zna tylko statystyki..... stosownie je upiększając. Całą pracę wykonuje każde z Biur Powiatowych, a przelewu dokonuje centrala w Wa-wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy, wpadajcie na strone http://funduszeue.info tutaj piszemy kto i skąd dostał już dopłaty i onw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopyta to mają politycy do kopania nas w d*** a nie ruszyły dopłaty bujda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzisiaj dostałem kaskę prawde mowią !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyplaty z regionu opola lubelskiego zawsze są na końcu czas coś zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruszyły z kopyta... ciekawe komu... dopłaty w tym roku idą jak krew z nosa, ludzie nie mają pieniędzy na nawozy, opłaty i inne zobowiązania,a agencja jak mantrę powtarza, że ma czas do końca czerwca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce nic mówic ale z takiego kopyta idą że jeszcze do tej pory do mnie nie doszły choc zawsze w grudniu/styczniu miałem dopłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY MAŁYM GOSPODARSTWOM TEZ NIEDALI JA MAM 4 H I CZEKAM NA KASE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik polski jest pokrzywdzony w stosunku do starej piętnastki krajów unii europejskiej. Dlaczego ARIMR sieje propagandę rolnikowi polskiemu, ''że dopłaty ruszyły z kopyta''. A ile rolników otrzymało te dopłaty ?.Ta jałomużna rolnikowi polskiemu, powinna być przyznana pod koniec każdego roku kalendarzowego. Bo takie stawki dopłat, to nie były w umowie jak rolnictwo polskie wchodziło do tej ''kochanej unii''. Z każdym rokiem miało być więcej dopłat dla polskiego rolnika, taka była umowa, tak więc jest to jałomużna, a nie fortuna dla rolnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26.03 brak kasy co trafia..Moj emailmajka253@poczta.pl dostal ktos z malopolski.Jak sprawdzic kiedy wyplaca mi pieniadze prosze o pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26.03 brak pieniedzy na kacie ..Ma ktos jakis numer do nich aby dowiedziec sie kiedy maja zamiar mi wyslac pieniadze moj email majka253@poczta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie też o nich czytałam- agrometr.pl/mozna-skladac-wnioski-o-doplaty/ Znajomi mają się starać. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne dopłaty do pola na lata 2015-2020 dostaną tym razem mali rolnicy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...