Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias jest w ciąży

Utworzony przez Stefek, 12 marca 2013 o 20:25
To naprawde najwazniejsza wiadomosc z regionu lubelskiego???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kogo to obchodzi??
0
ZIUTA BŹDZINA TEŻ !!!
0
No i co w związku z tym?
0
a kto to jest ta Dorota Gardias? bo nigdy o niej nie słyszałem
0
I to jest news na główną stronę DW, jeszcze kogoś z trawką złapią i trzeba będzie kolejnego dziennikarza zatrudniać bo nie obrobią tyle priorytetowych informacji w obecnym składzie.
0
A co w tym takiego dziwnego i sensacyjnego ?
0
Jak to kiedyś mówili na kobietę co zachodziła w ciążę nie mając męża?. A dziecko(bądź co bądź najmniej winne) jak było nazywane?. Ale się powyginało. Machnie obcej babie dzieciaka i "prze na szkło" a i one z brzuchami (w tym wypadku"grzechem") też paradują jakby to był powód do dumy.
0
Ja pierdziu, że DW o tym napisał to si e nawet nie dziwię, ale żeby kurier? Popełnianie aktu cudzołostwa nie jest powodem do tego aby pisać na głównej stronie.
0
No i co z tego? Naprawdę nie macie już o czym pisać? Kogo obchodzi ciąża jakieś podrzędnej pogodynki?
0
a może pokażcie zdjęcie w jaki sposób to dziecko zostało poczęte, to bardziej by zaciekawiło, ot mi wielka sztuka, dać i wpaść, dać i nie wpaść to jest sztuka, dać i wpaść to byle kto potrafi
0
Umieścicie ten artykuł obok ogłoszeń agencji towarzyskich na waszych stronach, ma taką samą wagę i tyle samo obchodzi obywateli!?
0
Koty też zaczęły się marcować a nikt o tym nie pisze!!!!
0
jaka gówniana gazeta takie gówniane wiadomości
0
wszystko schodzi na psy
0
fantastyczna wiadomosc !!
0
super, tylko kogo to obchodzi, news dnia?, tygodnia?, a potem będzie wydarzenie roku.
0
no właśnie tego typu newsy pokazują jakim Lublin jest pierdziszewem i jakimi sprawami żyje. ŻENADA !!
0
O kurna! W ciąży? Nic już nie będzie takie jak dotychczas! O kurna! Mimo tego, miłego dnia!
0
Dziennikarzyku - ale neews!!! Weź sie za robote i pisz o wydarzeniach w naszym województwie, bo jakoś mi tu zaczyna portalem plotkarskim zajeżdżać.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: