Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias ma nowy samochód na zimę

Utworzony przez mosquito, 27 grudnia 2010 o 08:49
?????????????????????????????? ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co nas to obchodzi.....
0
Jakie to luksusowe auto za niecale 100tys zl,normalny samochod, luksus to powyzej 150-500tys zl.
0
Lancia
0
A co mnie to obchodzi, że kupiła sobie nowy samochód...nie macie o czym pisać??!! Dajcie sobie na wstrzymanie, jak nie możecie znaleźć innych tematów..
0
Nie wiem kim jest pani Gardias, ale jeśli redakcja twierdzi, że jest znana to pewnie tak jest. Tylko co kogoś może obchodzić, że coś sobie kupiła? Wiele osób coś sobie kupuje i nikogo to specjalnie nie obchodzi. A swoją drogą to nie miałem pojęcia o luksusowych limuzynach za 100tys. zł...
0
no niesamowite, co za wydarzenie, a może też kopiła sobie nowe buty? Dlaczego o tym nie napiszecie?
0
A ja siedząc przy komputerze i czytając tego "newsa" puściłem sobie bąka. Pewnie jak bym był znany, to można by o tym moim bąku coś napisać, a fuuujjj.
0
za 100 tys. to nie limuzyna a jeździdełko. he,he,he
0
najgłupszy artykuł jaki w życiu czytałam, co mnie to kurde obchodzi hahahahha
0
Ma nową "furę" ...... i nową "skórę" też??????????????????
0
tak sie zyje, jak ma sie uklady w odpowiedniej partii w regionie bieda, bo przeciez durnie glosowali na Tuska, ale niektorzy rozjezdzaja sie limuzynami za takie pieniadze, ze mozna by wspomoc cala armie rodzin ubogich ale uklad kieruje sie wlasnymi prawami i prawdziwych Polakow do tego nie dopuszcza kraj idzie ku upatkowi, ale wystarczy tylko byc swoim i bieda nie doskwiera "kto ma Pelowca w rodzie, tego bieda nie ubodzie"!
0
Gratuluję autorowi "artykułu". Nie dość, że temat poniżej krytyki to jeszcze przedruk z brukowca. Powinszować "Dziennikowi" wzorców!
0
ziuk napisał:
tak sie zyje, jak ma sie uklady w odpowiedniej partii w regionie bieda, bo przeciez durnie glosowali na Tuska, ale niektorzy rozjezdzaja sie limuzynami za takie pieniadze, ze mozna by wspomoc cala armie rodzin ubogich ale uklad kieruje sie wlasnymi prawami i prawdziwych Polakow do tego nie dopuszcza kraj idzie ku upatkowi, ale wystarczy tylko byc swoim i bieda nie doskwiera "kto ma Pelowca w rodzie, tego bieda nie ubodzie"!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: