Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias - rozwód pięknej pogodynki przesądzony

Utworzony przez mosquito, 23 września 2010 r. o 11:52
Toż to brzydactwo do potęgi. Odpowiednia tapeta (tynkowanie), a media POtrafią wmówić motłochowi urodę nawet krzyżówce kundla z małpą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisanie o pogodynkach, tancerzach stawianie ich na piedestałach autorytetów to tylko upadek kultury masowej. Irytują mnie kolumny nie tylko tabloidów, ale Dziennika Gazety Prawnej i innych publikujących "opiniotwórcze" wypowiedzi Pirogów, Jacykowów, pogodynek na poważne tematy. Pani Dorota przeżywa syndrom dziewczyny z prowincji, która zachłysnęła się wielkomiejskim życiem. Pamiętam ją z czasów, gdy pracowała w TV Lublin i już wtedy na ulicy mieniła się wyniosłą celebrytką. Z relacji ludzi pracujących w lubelskim oddziale TVP wiem, że razem z Martą Hałas stanowiły najbardziej rozkapryszone "gwiazdy" na firmamencie lokalnej tv. A czy piękna? Wg mnie niekoniecznie. http://www.roztocze.net/red/obrazki/temp/rogalski/4301.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ona piękna, ani seksowna ani utalentowana, po ulicach chodzi wiele piękniejszych i seksowniejszych. Ot zwykła dziewczyna wylansowana przez telewizję, bo bierze mniejsze pieniądze niż inne "gwiazdy" i której przewróciło się w głowie mimo całkowitej klapy programu który prowadziła. A teraz sama lansująca się w brukowcach, a to już całkowity upadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabi mnie to, ze kogoś obchodzi, ze jakaś pani od pogody się rozwodzi. Ludzie maja zdecydowanie za duzo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła dziewczyna (znam lepsze) ma duże mniemanie o sobie a w gruncie rzeczy zagubiona >>>popatrz w lustro dziewczyno gdyby nie telewizja była byś zwykłą szarą myszką >No cóż kosa w głowie przewraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz moze sie sypac bez wyrzutów i oburzenia innych, a warszawskie kiziory juz sie szykują za miesiac usłyszymy z kim gdzie wakacje itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...