Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miała, miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te oczy mogą kłamać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale na tym zdjęciu ładnie nie wydląda ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja chcę zniszczyć jej małżeństwo , a następnie ją posiąść .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim (lub przedostatnim) numerze "NA ŻYWO" Dorotka zwierza się brukowcowi jak w konfesjonale : "Boję się, że mój związek się rozleci. Jeśli zamieszkam z Kondziem razem, czeka nas duża praca. Musimy nauczyć się kompromisu. Określić zasady. Wtedy mamy szansę wygrać nasze małżeństwo" No to albo sielanka albo kryzys, he he. Cudownie jest sprzedawać swoje małżeństwo szmatławcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę w szczęśliwe małżeństwo na odległość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI DOROTO,SKORO NIE UMIESZ ZROZUMIEĆ TEGO BAGNA W KTÓRYM CHCĄCY CZY NIECHCĄCY SIĘ ZNALAZŁAŚ,TO SZYBKO WSIADAJ W SWOJE FERARI I WRACAJ DO LBULINA.W PRZECIWNYM RAZIE JAK PRZEPIECZONĄ GĘŚ CIĘ PRZERZUJĄ I WYPLUJĄ-SZKODA CIĘ,BO JESTEŚ MŁODĄ,MĄDRĄ I NA DODATEK PIĘKNĄ KOBIETĄ. Ja stary chłop polski Ci to radzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekaj myszko do dziury,bo cię tam złapie kot bury,a jak cię złapie kot bury to cię obedrze ze SKÓRY. jak ci zależy na SKÓRZE ,to lepiej będzie w tej dziurze,gdzie Gogłoza siedzi i dorabia się miedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OT WIADOMOŚĆ! CZY NIC CIEKAWSZEGO SIĘ NIE DZIEJE W TYM KRAJU!? KOGO OBCHODZĄ CZYJEŚ ROMANSE............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnn napisał:
nie wierzę w szczęśliwe małżeństwo na odległość
Z 35-LETNIEGO STAŻU MAŁŻEŃSKIEGO,18-LAT SPĘDZIŁEM W ROZŁĄCE DOCHODZĄCEJ JEDNORAZOWO NAWET DO 4-MCY.NIC MI NIE PRZESZKADZAŁO ABY NAWET BARDZIEJ KOCHAĆ ŻONĘ I DZIECI -TAK TO JEST KIEDY SIĘ PRAWDZIWIE KOCHA A NIE WYŁĄCZNIE MYŚLI O SEKSIE.ALE CO WY TAM WIECIE G.....RZE WYEDUKOWANI PRZEZ STAROWICZA O PRAWDZIWYM UCZUCIU.NIE ZDAJECIE SOBIE NAWET Z TEGO SPRAWY JACY JESTEŚCIE UBODZY W TYM TEMACIE.OGLĄDACIE TE WYGOLONE TYŁKI NA 15 CALOWYCH EKRANACH SWOICH MONITORKÓW -ALE CZY POTRAFICIE ZOBACZYĆ PIĘKNO KOBIECEGO CIAŁA W CIEMNĄ NOC W ZACISZU ALKOWY?NIE,BO JESTEŚCI POZBAWIENI WYOBRAŹNI. MOGĘ WAM TYLKO WSPÓŁCZUĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPRASZAM CZYTELNIKÓW ZA ORTOGRAFA JAKI POPEŁNIŁEM(PRZEŻUJĄ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
PANI DOROTO,SKORO NIE UMIESZ ZROZUMIEĆ TEGO BAGNA W KTÓRYM CHCĄCY CZY NIECHCĄCY SIĘ ZNALAZŁAŚ,TO SZYBKO WSIADAJ W SWOJE FERARI I WRACAJ DO LBULINA.W PRZECIWNYM RAZIE JAK PRZEPIECZONĄ GĘŚ CIĘ PRZERZUJĄ I WYPLUJĄ-SZKODA CIĘ,BO JESTEŚ MŁODĄ,MĄDRĄ I NA DODATEK PIĘKNĄ KOBIETĄ. Ja stary chłop polski Ci to radzę
PRZEPRASZAM-(przeżują)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tłumaczysz kobieto,nawet jak byś miała romans to kogo to SĘDZI,bo na pewno nie mnie ,niech ludziska pilnują własnych DUP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWĘDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "pogodynki " muszą być takie wysuszone ? I nasza Gogłoza i Skóra... i inne z TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto, ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę. Jeśli w związku (zwłaszcza na odległość ) jest pełne zaufanie, to żadne kłamliwe BESTIE, nie są w stanie go zniszczyć. Są w okół nas hieny, które tylko czekają na to , aby innym dokopać, zniszczyć to ,co dla nich najcenniejsze-bo przeważnie same są NIC NIE WARTE. Proszę chodzić zawsze swoją drogą, a ludzie niech mówią , co chcą. Jeszcze jedno- najlepiej na temat życia osobistego starać się nie wypowiadać ( szczególnie w różnych brukowcach).... Życzę Pani i mężowi dużo wytrwałości , wzajemnej miłości, a Ci , co podżegają , niech pękną z zazdrości..... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorotko,nie tlumacz sie,nie wyjasniaj. Tak bedzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie sztachety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gumce to nie zdrada .Nie ma kontaktu bezposredniego cialo o cialo.Jak niewinna niech sie tak nie wscieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, ale ona ma zjechaną cerę. Stara z niej baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...