Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dostałem mandat 300 zł i 12 punktów, bo podpuścili mnie policjanci"

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 26 lutego 2010 r. o 09:17
Jeżeli komentarz jest czytany przez któregoś z policjantów, a konkretnie przez kierowcę nieoznakowanego wideorejestratora - Panie "władzo" mniej pan jaja i sam odbierz sobie prawo jazdy, złoz je w depozycie i zwolnij się pan z pracy dla własnego przede wszystkim dobra. Złamałeś pan przepisy, tylko wy święte durne krowy bez szkoły (dlatego pracujecie w policji), macie czelność myśleć, że wam wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleki jestem od obrony policjantów,ale co to znaczy "dać się podpuścić"? Czy w kodeksie drogowym jest to określone, kiedy możemy przekroczyć podwójną linię ciągłą ? Czy jest napisane,że trzeba poruszać się z prędkością maksymalną dopuszczalną ? Oczywiście na autostradzie jest określona prędkość minimalna,ale Lubelszczyzny to nie dotyczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli policja każe walić w drzewo to też ich posłuchasz . A po drugie jeśli niema miejsca przed tobą do zjechania z lewego pasa na prawy to się nie wymija innych pojazdów bo z naprzeciwka morze jechać inny pojazd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Daleki jestem od obrony policjantów,ale co to znaczy "dać się podpuścić"? Czy w kodeksie drogowym jest to określone, kiedy możemy przekroczyć podwójną linię ciągłą ? Czy jest napisane,że trzeba poruszać się z prędkością maksymalną dopuszczalną ? Oczywiście na autostradzie jest określona prędkość minimalna,ale Lubelszczyzny to nie dotyczy...
dać się podpuścic - to znaczy zmusić kogoś do złamania przepisów wbrew jego woli. w tym okreslonym przypadku rozumiem tego kierowcę, lepiej jest przekroczyć podwójną ciągłą widząc, że nic z naprzeciwka nie nadjeżdża, niż raptowie zahamować i pozwolić by ktoś nam wjechał w tył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że policjant podpuszczał,i dobrze o tym wie.Panie Kowalski jestem z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
dać się podpuścic - to znaczy zmusić kogoś do złamania przepisów wbrew jego woli. w tym okreslonym przypadku rozumiem tego kierowcę, lepiej jest przekroczyć podwójną ciągłą widząc, że nic z naprzeciwka nie nadjeżdża, niż raptowie zahamować i pozwolić by ktoś nam wjechał w tył
Tylko frajer daje się podpuszczać . To takie prostackie tłumaczenie - złamał przepisy bo ktoś go zmusił . Podwójna linia ciągła znajduje się głównie przy skrzyżowaniach,wzniesieniach, przy przejściach dla pieszych itp . ,więc mogło dojść do tragedii . Dla niektórych użycie hamulca to ujma,bez względu na skutki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem policjantem juz w stanie spoczynku, ale to co wyprawiają dwa pustaki z kraśnickiej cegiełki woła o pomstę do nieba. Nieraz widać ich jak prowokują i sami powodują zagrożenie w ruchu, bo wiedza że są praktycznie bezkarni... Niestety, smutne to, ale akurat o tych z cegiełki i z opolskiej stalowej vectry nie mam dobrego zdania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie tłumaczenie "dał się podpuścić" czyli jak kogoś zabije to też uzna że nie ponosi odpowiedzialności bo dał się podpuścić. Jeżdżę od ponad 30 lat i nie powiem że zawsze zgodnioe z kodeksem ale zawszse ze zdrowym rozsądkiem. Nie zapłaciłem w tym czasie mandatu i nie spowodowałem wypadku choć raz zostałem uderzony z tyłu bo jadący za mną jak sam przyznał zagadała się i za późno zahamował. Kilkakrotnie żonie zdarzyło się płacić mandat za przekroczenie szybkości ale nigdy nie tłumaczyliśmy się że ktoś nas podpuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle jestem za policją ale w tym przypadku kiedy jest dowód na złamanie przepisu przez funkcjonariuszy i zwykłe chamstwo po prostu jestem zszokowany,podwójnie skoro śmieszny sąd przyznał rację piratowi drogowemu jakim jest policjant w tym przypadku.Spowodował poważne zagrożenie na drodze przyśpieszając w momencie kiedy jest wyprzedzany !!! Wydawało mi się że już nic mnie w tym kraju nie zdziwi a tu masz...policjant i sędzia na straży bezprawia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę potwierdzić, że bardziej chamskich policjantów od tych z kraśnika nigdzie nie spotkałem. Szczególnie te załogi jeżdżące w ceglastym Mondeo. Mogę potwierdzić, że szczególnie na tym odcinku drogi 74 Kraśnik-Annopol miłują się w podpuszczaniu. Konkretny przykład: odcinek między Gościeradowem a Annopolem gdzie ograniczenie jest do 70 km/h, podwójna linia ciągła. Ceglaste Mondeo jedzie 40 km/h za nim sznur aut i czekają jak ktoś nie wytrzyma. I jak tu nie mówić o podpuszczaniu? Tak już na marginesie, może ktoś wie kiedy wreszcie zostaną wyremontowane te dziury za Annopolem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nr rejestracyjny tych dziadów ! Przecież to jest skandal ! Co za pustaki ? Jakie tłumaczenie że przyśpieszał bo ...bo co ? Nie widział ślepak że jest wyprzedzany ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł nie mówi nam ,jaka prędkość obowiązuje na tym odcinku drogi . To ważne, bo jeśli to będzie 50km/h ,to kierowca wyprzedzając musiał być świadomym przekroczenia prędkości . Czasem czytam komentarze,że policja podpuszcza jadąc zbyt blisko za nami . Czy to jest powód do przyśpieszania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPISY TRZEBA PRZESTRZEGAC PANIE KOWALSKI NAWET JAK INNY KIEROWCA NIE PRZESTRZEGA.A PRZEKROCZENIE PODWÓJNEJ LINII CIĄGŁEJ ZAWSZE JEST ZŁAMANIEM PRZEPISÓW JEST KARA I PUNKTY.JAK KTOŚ SIĘ "WLECZE" TO CZASAMI MA POWODY BO COŚ JEDZIE PRZED NIM I NIE MOŻE SZYBCIEJ, MOŻE BYĆ ROWERZYSTA LUB PIESZY I TO NIE UPRZWNIA NIKOGO DO ZŁAMANIA PRZEPISÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komórek z kamerami nie macie? Nagrać film jak mondeo jedzie 40 przy 70 wysłać do kwp o ukaranie deb***i za tamowanie ruchu i się skończy sranie po krzakach. Nagrać jak przyśpieszają podczas wyprzedzania i wnioch o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja to normalna działalność policji np. kontrolowana łapówka . Tylko czy to usprawiedliwi wziętą łapówkę ? Przestępstwo to przestępstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki, jedyne co mozesz dostac to w ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
wiki, jedyne co mozesz dostac to w ryj.
Mocny jestes na forum kundlu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komórek z kamerami nie macie? Nagrać film jak mondeo jedzie 40 przy 70 wysłać do kwp o ukaranie deb***i za tamowanie ruchu i się skończy sranie po krzakach. Nagrać jak przyśpieszają podczas wyprzedzania i wnioch o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Chyba nie znasz kodeksu drogowego . Prędkość minimalna obowiązuje tylko na autostradach . Nikt nie musi jechać z maksymalnie dopuszczalną na drodze krajowej !!! Prędkość należy dostosować do warunków na drodze . Przez takich jak ty i ten Kowalski,są nieszczęścia na drogach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo przecież komendant nie powie ze to wina policjantów tylko kierowcy, bo co można zrobić policjantowi ? nic - on ma taryfikator , odznakę ( może jeszcze ze starych czasów harcerską) i dumnie wypisuje kolejny mandat. Ciekawi mnie jak oni jeżdzą prywatnie, pewnie 50 w zabudowanym i nie rozmawiają przez komóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ich stały numer, sam miałem podobnie tyle, że dostałem 500PLN i 16 pkt karnych za przekroczenie o 20 km/h i podwojna ciagla. droga pusta, ograniczenie do 90 a oni jada za jakimis autobusami 60-70 km/h. Zwykłe gnidy i tyle, bo z bezpieczeństwem nic wspólnego to nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...