Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostawca pizzy z marihuaną

Utworzony 19 maja 2015 o 19:49 Powrót do artykułu
Czuje się bezpieczniej, żałosne nie macie już co robić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nio tak co innego jakby rozwoził dopalacze :) zapewne wtedy dostałby ochronę. Pizza najlepiej smakuje dobrze doprawiona :)
0
co tam dostawca z trawką, u mnie w Polsce Pizze przywożą z ETANOLEM, o zgrozo robią to całkiem legalnie, wystarczy wniesiona opłata dilerska, taka naklejka (akcyza) na działce narkotyku i oki.
0
Wow faktycznie gangstera zlapali. 40 ziaren!!!! Pewnie na 40 lat teraz go posadza.
0
ziarenka sa legalne podobno....
0
Mieli podejrzenie ze moze posiadac narkotyki taa a co oni sa wrozbita maciej??? Strzelil ktos z ucha i tyle zawsze musza ta sama kiepska gadke uskuteczniac wiedza operacyjna buhahaha...
0
Brawo! Jako mieszkaniec tego miasta od razu czuję się bezpieczniej! hehehehehe Na prawdę nie ma poważniejszych przestępców, tylko jakiś dorabiający sobie student z jointem? To już może za to Banderowsko-ukraińskie bydło się weźmiecie, co się czuje jak u siebie? Dosyć mam słuchania przyśpiewek UPA do snu...
0
Zapraszam po Prawdziwe informacje na temat Marihuany i o jej odmianach www.JakaFaza.pl
0
Ale czy marihuana to narkotyk? Nie wiem nic na ten temat, ale przy okazji pozwolę sobie zareklamować dobrą pizzę http://www.mista-szczecin.pl/ :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: