Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostawca pizzy z marihuaną

Utworzony 19 maja 2015 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Czuje się bezpieczniej, żałosne nie macie już co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nio tak co innego jakby rozwoził dopalacze :) zapewne wtedy dostałby ochronę. Pizza najlepiej smakuje dobrze doprawiona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam dostawca z trawką, u mnie w Polsce Pizze przywożą z ETANOLEM, o zgrozo robią to całkiem legalnie, wystarczy wniesiona opłata dilerska, taka naklejka (akcyza) na działce narkotyku i oki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow faktycznie gangstera zlapali. 40 ziaren!!!! Pewnie na 40 lat teraz go posadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziarenka sa legalne podobno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli podejrzenie ze moze posiadac narkotyki taa a co oni sa wrozbita maciej??? Strzelil ktos z ucha i tyle zawsze musza ta sama kiepska gadke uskuteczniac wiedza operacyjna buhahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Jako mieszkaniec tego miasta od razu czuję się bezpieczniej! hehehehehe Na prawdę nie ma poważniejszych przestępców, tylko jakiś dorabiający sobie student z jointem? To już może za to Banderowsko-ukraińskie bydło się weźmiecie, co się czuje jak u siebie? Dosyć mam słuchania przyśpiewek UPA do snu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam po Prawdziwe informacje na temat Marihuany i o jej odmianach www.JakaFaza.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy marihuana to narkotyk? Nie wiem nic na ten temat, ale przy okazji pozwolę sobie zareklamować dobrą pizzę http://www.mista-szczecin.pl/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...