Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramatyczny list dominikanina z Lublina: "W kościele dzieje się coś złego"

Utworzony przez klero-realista, 14 grudnia 2010 r. o 14:19
Chłop Polski napisał:
Ojczulkowi Wiśniewskiemu najwidoczniej zaszkodziło bliskie sąsiedztwo z Mandragorą(bo ta ma trujące ziarna) . Jednego Jasnowidzącego w Lublinie już mieliśmy za napoleońskich czasów. Tamten w końcu wypił więcej wódy niż zwykle i wyskoczył przez okno co zakończyło płodzenie kolejnych bredni. Może ojczulku Wiśniewski czas wziąć przykład ze swojego poprzednika zanim uzewnętrznisz i opublikujesz jeszcze inne głupawe domysły? ;)Nie nakłaniam ale poddaję pod rozwagę bo sranie we własne gniazdo nawet w ptasiej populacji nie jest dobrze widziane ...Amen
Uderz w stół,a klecha się odezwie. Prawda zawsze boli! Trzeba mieć odwagę przyznać się do błędu-niestety większości na to nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś odwazył się powiedzieć prawdę. Zgadzam się z Ojcem Dominikaninem. Jak najbardziej słusznie zauważył. Bronić przed atakami tu wypisanymi się nie musi. Prawda sama się obroni, a mądrzy ludzie wiedzą o co chodzi,potrafia odróznić dobor od zła, natomiast głupi zawsze pozostanie głupim bo jest głuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viktor napisał:
Wreszcie ktoś odwazył się powiedzieć prawdę. Zgadzam się z Ojcem Dominikaninem. Jak najbardziej słusznie zauważył. Bronić przed atakami tu wypisanymi się nie musi. Prawda sama się obroni, a mądrzy ludzie wiedzą o co chodzi,potrafia odróznić dobor od zła, natomiast głupi zawsze pozostanie głupim bo jest głuchy.
Popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zyjemy w czasach w ktorych nawet gdyby sam Chrystus zstapil na ziemie zostalby tylko wyzwany od Zydow i idiotow przez "obroncow prawdziwej wiary". W czasach, kiedy to, co robi Owsiak jest be a oddawanie calej emerytury na jakies radio jest cacy. W czasach ekonomicznego kryzysu budujemy najwieksze pomniki Chrystusa a w kraju w ktorym wiecej jest kosciolow niz szpitali i przedszkoli razem wzietych budujemy najwieksza bazylike w Europie. A ja na to: ksieza na politykow!!! Z taka smykalka do biznesu w mig wybudujemy autostrady (co prawda wszystkie pewnie beda prowadzic do Lichenia, ale coz...) a polowa polskiego spoleczenstwa z piesnia na ustach odprowadzac bedzie juz nie polowe swojej pensji/emerytury/renty na rzecz panstwa, ale kazdy pozyskany grosz bedzie wplacac na cel jakze przeciez szczytny. Wszystko bedzie dostarczane dobrowolnie i bezposrednio w siatkach wiec bedzie mozna pozwalniac czesc i tak zbyt drogich urzednikow odpowiedzialnych za ksiegowanie tak niepotrzebnych rzeczy jak "datki na panstwo". Co prawda bedzie jeszcze druga polowa Polski, ale to i tak pewnie sami homoseksualisci i zydokomunisci wiec odbierze sie im prawo glosu. Tak, marzy mi sie taka Polska, katolicka, silna. Niepodlegla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyświetl postUżytkownik Chłop Polski dnia 14 grudzień 2010 - 14:36 napisał Ojczulkowi Wiśniewskiemu najwidoczniej zaszkodziło bliskie sąsiedztwo z Mandragorą(bo ta ma trujące ziarna) . Jednego Jasnowidzącego w Lublinie już mieliśmy za napoleońskich czasów. Tamten w końcu wypił więcej wódy niż zwykle i wyskoczył przez okno co zakończyło płodzenie kolejnych bredni. Może ojczulku Wiśniewski czas wziąć przykład ze swojego poprzednika zanim uzewnętrznisz i opublikujesz jeszcze inne głupawe domysły? ;)Nie nakłaniam ale poddaję pod rozwagę bo sranie we własne gniazdo nawet w ptasiej populacji nie jest dobrze widziane ...Amen Uderz w stół,a klecha się odezwie. Prawda zawsze boli! Trzeba mieć odwagę przyznać się do błędu-niestety większości na to nie stać.
Ale kto powiedzial, ze ich boli? Doskonale wiedza co robia i robia to z niekrytym ukontentowaniem, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem już kolejny dominikanin służy GW. Radziłabym o.Wiśniewskiemu, by baczył na los o. Zięby - najpierw pupilka GW, a potem w sposób brutalny przez nią zniszczonemu. Gdyby taki list napisał nieodżałowany śp. o. prof.Albert Krąpiec, wielki filozof, zacny człowiek i prawy patriota, wzięłabym to sobie do serca. A teraz nie wiem, o co chodzi. Mogę się tylko domyślać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irga napisał:
Dziwnym trafem już kolejny dominikanin służy GW. Radziłabym o.Wiśniewskiemu, by baczył na los o. Zięby - najpierw pupilka GW, a potem w sposób brutalny przez nią zniszczonemu. Gdyby taki list napisał nieodżałowany śp. o. prof.Albert Krąpiec, wielki filozof, zacny człowiek i prawy patriota, wzięłabym to sobie do serca. A teraz nie wiem, o co chodzi. Mogę się tylko domyślać.
neciant Spójrz na życiorys tego człowieka i dopiero wtedy pisz... Gdzie tu służenie GW?! Umiesz czytać czy na partyjnych kompletach u psychicznie chorego Jarka tego nie uczą? List na pisał we wrzesniu do Nuncjusza, a nie GW.Zresztą lepiej pisać do GW niż dla myPIS.pl czy ND bo to siedlisko oszczerstw, fobii i nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lepiej schowajmy trupa do szafy, tak?
Czasami przyzwoiciej trupa schować byłoby do szafy niż go włożyć na lawetę i obwozić tylko po to aby łatwiej było go opluć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by gówno miało inny kolor i nie śmierdziało to Kler by wmówił ciemnocie że to dobre i trzeba by było za to dać na ofiarę,ile?,co łaska!ale wszyscy dają po 100złoty.Jak tu nie dać,być gorszym,na ambonie być poniżonym,trzeba wierzyć i słuchać a przedewszystkim płacić za wiarę.CO ŁASKA.Mądry z niego Dominikanin bo ma odwagę mówić co myśli,a tylko fanatycy religijni powiedzą że to zdrajca ,komuch itd.Więc Żryjcie to GÓWNO czym was karmi Kler.(choć to wy go KARMICIE,CIEMNIAKI)!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, że Duchowny nie boi sie prawdy, szkoda tylko, że nie mówi się o opadatkowniu kapłanów!!!! Święte krowy mają luzik, szkoda, że w kancelariach nie ma kas fiskalnych. A tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezar napisał:
A powiedz mi Ludwisiu kiedy w kościele działo się coś dobrego ??? Tylko głupocie ludzkiej podszywanej strachem przetrwaliście aż 2 tysiące lat. O dwa tysiace lat za dużo i pewnie dobry Bóg uznał,że wystarczy tego oszołomstwa skazując was na niebyt...
odbywa się każdego dnia;) nie chodzisz to nie wiesz, to kiego grzyba się odzywasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do CIEMNOTY napisał:
Jak by gówno miało inny kolor i nie śmierdziało to Kler by wmówił ciemnocie że to dobre i trzeba by było za to dać na ofiarę,ile?,co łaska!ale wszyscy dają po 100złoty.Jak tu nie dać,być gorszym,na ambonie być poniżonym,trzeba wierzyć i słuchać a przedewszystkim płacić za wiarę.CO ŁASKA.Mądry z niego Dominikanin bo ma odwagę mówić co myśli,a tylko fanatycy religijni powiedzą że to zdrajca ,komuch itd.Więc Żryjcie to GÓWNO czym was karmi Kler.(choć to wy go KARMICIE,CIEMNIAKI)!!!!!!!
pomodlę się za ciebie dzisiaj ;-) żebyś nigdy nie musiał do tego gówna przychodzić po ślub i krzyż na grób matki. ateiści bądźcie konsekwentni. Ja twego gówna się nie czepiam więc i moje gowno zostaw w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uderz w stół,a klecha się odezwie. Prawda zawsze boli! Trzeba mieć odwagę przyznać się do błędu-niestety większości na to nie stać.
a co wy ateiści wiecie o PRAWDZIE? co to jest prawda dla ciebie? tak pieknie mowicie, a g**** robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Ojczulkowi Wiśniewskiemu najwidoczniej zaszkodziło bliskie sąsiedztwo z Mandragorą(bo ta ma trujące ziarna) . Jednego Jasnowidzącego w Lublinie już mieliśmy za napoleońskich czasów. Tamten w końcu wypił więcej wódy niż zwykle i wyskoczył przez okno co zakończyło płodzenie kolejnych bredni. Może ojczulku Wiśniewski czas wziąć przykład ze swojego poprzednika zanim uzewnętrznisz i opublikujesz jeszcze inne głupawe domysły? ;)Nie nakłaniam ale poddaję pod rozwagę bo sranie we własne gniazdo nawet w ptasiej populacji nie jest dobrze widziane ...Amen
Truje to pewna rozgłośnia no i potem śmierdzi ze łbów takim... Gdyby nie liberalizm to twój proboszcz zaprzęgał by Cię do swojej bryczki. Szalom prymitywie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=802:bwiadkowie-wyznania-opnego&catid=143:filmy&Itemid=208
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz Ojcxzulku rację. Dzisiejszy kościół to moherowa partia okopana w błocie choć nikt nie atakuje. Na dodatek dowódcy to starzy fachowcy minionego wieku - coś jakby Jaruzele chcące nadal rządzić choć sztandar dawno wyprowadzono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pomodlę się za ciebie dzisiaj ;-) żebyś nigdy nie musiał do tego gówna przychodzić po ślub i krzyż na grób matki. ateiści bądźcie konsekwentni. Ja twego gówna się nie czepiam więc i moje gowno zostaw w spokoju
Pomódl się za siebie ale do Boga nie do szatańskiego Kleru,masz gówno w gębie i w mózgu 90%, reszta to mocz.Wierzysz bo się boisz nie ze zwykłej wiary,piekła się boisz ty obłudny pseudo katoliku.Wiem bo pochowałem matkę katoliczkę i klecha mi zrobił łaskę nie obowiązek,a tylko dla tego że dałem za mało kasy.Kler to mafia największa na świecie i trzeba być GŁUPIM żeby tego nie widzieć.BÓG jest Wielki ale nie sprawiedliwy.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto obejrzeć napisał:
http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=802:bwiadkowie-wyznania-opnego&catid=143:filmy&Itemid=208
Ty tak dla jaj czy na poważne ze stroną tej Inkwizycji. Jak dla jaj to dzięki bo się ubrechtałem do bólu. Jak na poważnie to ci po prostu współczuję.Z całego serca ci współczuję.Bo współczuć należy ludziom upośledzonym umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szanowny wrazliwy ojczulek wydrukowal swoje prawdy w gazecie wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy w Waszych domach źle się dzieje, biegacie z tym po gazetach, piszecie listy otwarte, czy próbujecie w gronie rodziny, czasami z przyjaciółmi, bądź psychologiem rozwiązać problem? O tym,że Duchowieństwo jest podzielone wiadomo od dawna. O tym, że w zależności co, któremu biskupowi pasuje w danej chwili takie wolno głosić kazania, też wiadomo. O tym,że ukrywa się, który z księży dla niskich celów (bo czyż zrobienie doktoratu to wielki cel?) podejmował się współpracy z SB, także jest wiadomo, zatem czemu ma służyć list i publikacja w GW? Czyżby GW była to gazeta katolików, dla których los Kościoła powinien być najważniejszy i to z nimi można by rozważać kwestie zmian? Czy Dominikanin sympatyzuje z GW, aby było bardziej po linii z abp Życińskim? Może było zamiast publikacji w GW iść na spotkanie z biskupem, kardynałem i wyłożyć te swoje spostrzeżenia? A czyż ten list nie jest stwierdzeniem, że katolicy chcący upamiętnienia pamięci Ofiar Smoleńska i nie zgadzający się dlatego na przeniesienie krzyża (przypominam, że cały zamęt wywołał p.Komorowski swoją decyzją. Szkoda,że tradycyjnie nie trafioną)to idioci i fanatycy? Czyż ten list nie pokazuje, że Polacy słuchający RM to także fanatycy, dewoci, niepoprawnie myślący, antysemici? Czy w ogóle w tym kraju może cokolwiek nie zaczynać się, czy chociaż kończyć na nazywaniu Polaków antysemitami? Wypowiedź Dominikanina podoba się przede wszystkim, tym którzy są zagorzałymi zwolennikami PO, już znacznie mniej zwolennikom PIS. Ale mnie zwykłej bezpartyjnej Polce, katoliczce, taka forma załatwiania sprawy nie podoba się w ogóle. Nie podoba mi się stronniczość Dominikanina, tak jak nie podoba się wiele zachowań duchowieństwa. Duchowieństwa, które od dawna jest podzielone, tak jak podzielone jest polskie społeczeństwo. Każdy zawzięcie broni swojej prawdy. Tylko czy ona jest Wasza, czy też Wam narzucona w umiejętny sposób? Kiedy było PRL ludzie biegali do Kościoła i bili brawo. Dzisiaj plują na to i jedyne co ich interesuje to jak dokopać duchowieństwu, Kościołowi. Nikt nikogo nie zmusza do wiary, wyboru Kościoła, zatem ten co nie wierzy, to chyba nie ma problemu z tym, że w Kościele katolickim jest podział. To chyba nasz problem - katolików? Chcecie to wierzcie to co Wam wkładają do głowy media (wkładają, bo nie przedstawiają dając możliwość wyciągania własnych wniosków). Ogólnie róbta co chceta, a jak na tym wyjdzieta, to czas pokaże. I raczej będzie to krótki czas. A duchowieństwo niech zacznie swoje sprawy załatwiać samo. Niech przestanie udawać, że nie ma problemu, tam gdzie on jest. Niech przestanie ukrywać księży pedofili, czy donosicieli. Przecież pedofil nie stał się nim wstępując do seminarium, a był nim wcześniej i być może właśnie dostęp do dzieci, zamknięty świat duchowieństwa sprawił, że wybrał seminarium. Dlatego to żaden wstyd usunąć takiego człowieka, gdyż jego przysięga jest tyle ważna, co małżeństwo zawarte pod przymusem, pod wpływem błędu. Niech duchowieństwo zbliży się do swoich wiernych i ich spraw, a być może kazania staną się bardziej pomocne i odpowiadające ludzkim współczesnym potrzebom. Ale to są sprawy, które duchowieństwo powinno załatwić w swoim gronie, co najwyżej współpracując ze swoim Kościołem, a nie GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...