Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga Piaski-Lublin

Utworzony przez MichałA3, 13 lutego 2010 r. o 12:50
Na odcinku Piaski -Lublin jeździ się slalomem 40 km/h, gdyż jest dziura na dziurze. Chciałem zauważyć, że płacimy coraz wyższe podatki za wszystko..Paliwo jest coraz droższe.. a my musimy borykac się z drogami, które nawet nie są połatane..tylko cudem można uniknąć natrafienia na wielką wyrwę! Aby uzyskac odszkodowanie od GDDKiA graniczy z cudem i trwa to miesiącami! Dlaczego od dwóch miesięcy nikt nie ma czasu by zająć się sprawą tej drogi krajowej? Życzę miłej jazdy slalomem oraz mocnych aut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MichałA3 napisał:
Na odcinku Piaski -Lublin jeździ się slalomem 40 km/h, gdyż jest dziura na dziurze. Chciałem zauważyć, że płacimy coraz wyższe podatki za wszystko..Paliwo jest coraz droższe.. a my musimy borykac się z drogami, które nawet nie są połatane..tylko cudem można uniknąć natrafienia na wielką wyrwę! Aby uzyskac odszkodowanie od GDDKiA graniczy z cudem i trwa to miesiącami! Dlaczego od dwóch miesięcy nikt nie ma czasu by zająć się sprawą tej drogi krajowej? Życzę miłej jazdy slalomem oraz mocnych aut!!!
Fakt paranoja jednym slowem, droga krajowa i międzynarodowa, ubytki w jezdni o glębokości 30-40cm w najgorszych przypadkach!!! Jadąć do pracy mijałem 3 kierowców zmieniających koła, wracając jednego to jest szok, u znajomego mechanika coraz przyjeżdzają kierowcy do prostowania felg i masakrycznie wypowiadają się o tym odcinku drogi jeśli można to nazwać drogą!!! a tego pana który zwala winę na jednego z mieszkańców to doslownie bym ...., winny sie tłumaczy! Oby nie tak zmodernizowali drogę jak odcinek Piaski-Łopiennik bo to też porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...