Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga część Lubelskiej Listy Płac. Kto zarabia więcej, niż dwa tysiące złotych "na rękę"

Utworzony przez rosa, 16 października 2009 r. o 07:06
To czemu ci nauczyciele tak narzekają. Dobre pensje, wcześniejsza emerytura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieporównywalne. Brutto czy netto? Z dodatkami typu "13" , premia itd. czy bez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również nie rozumie czemu nauczyciele narzekają, jak widać mają całkiem nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotniska nie ma a prezesi juz tyle zarabiaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zarabiam w Lublinie 4000 zł na rękę nie wiem dlaczego opisujecie tylko nieudaczników lubelskich... ???!!! Mam przynajmniej kilku kolegów którzy zarabiają w Lublinie więcej niż ja... a wy ty o jakiś pensjach typu 2000 zł.... tyle to zarabiałem w knajpie 9 lat temu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
ja zarabiam w Lublinie 4000 zł na rękę nie wiem dlaczego opisujecie tylko nieudaczników lubelskich... ???!!! Mam przynajmniej kilku kolegów którzy zarabiają w Lublinie więcej niż ja... a wy ty o jakiś pensjach typu 2000 zł.... tyle to zarabiałem w knajpie 9 lat temu....
Toś się w życiu popisał.. nie wspominając o ojcu, który takiego buraka wyhodował.. Nawiasem mówiąc jeśli uważasz się za coś ponadprzeciętnego z tymi 4tyś. to tym bardziej wspołczuję.. Mówisz, że masz nawet kolegów.. ojoj.. i więcej zarabiają ojoj.. Toż to cud!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
ja zarabiam w Lublinie 4000 zł na rękę nie wiem dlaczego opisujecie tylko nieudaczników lubelskich... ???!!! Mam przynajmniej kilku kolegów którzy zarabiają w Lublinie więcej niż ja... a wy ty o jakiś pensjach typu 2000 zł.... tyle to zarabiałem w knajpie 9 lat temu....
Dobrze BIZNESMENIE spróbuj przeżyć i utrzymać 2 dzieci za 1300zł pensji miesięcznie?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
ja zarabiam w Lublinie 4000 zł na rękę nie wiem dlaczego opisujecie tylko nieudaczników lubelskich... ???!!! Mam przynajmniej kilku kolegów którzy zarabiają w Lublinie więcej niż ja... a wy ty o jakiś pensjach typu 2000 zł.... tyle to zarabiałem w knajpie 9 lat temu....
Tak jasne!!!!! Zapewne tez zlote majtki nosisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
Tak jasne!!!!! Zapewne tez zlote majtki nosisz!!!
dlaczego mnie obrażasz??? czy ja ciebie obraziłem???? typowo lubelski artykuł i wasze zachowanie.... zawsze wam źle w tym Lublinie... ja się tu idealnie czuję i nie rozumiem jak np. facet który ma łeb na karku i dwie nogi, dwie ręce do roboty zarobić może tylko 1300 zł???!!!! dla mnie coś z takim gościem nie tak jest... i to chyba od początku... może po zawodówie jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@koko, w Lublinie jest chluba być nieudacznikiem, mało zarabiać, szczycić się byciem ofiarą życiową, mieszkańcy Koziego Grodu są leniwi, zazdrośni i zawistni, zawsze im źle, co by nie robić to narzekają i płaczą... ps. te 4tys. to też nie tak wielki majątek, rocznie to 48 tysięcy, czyli cały rok zapie***ać aby sobie toyotę yaris z klimą kupić? :] a patrząc na nasze ulice to widzę wiele lepszych autek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
@koko, w Lublinie jest chluba być nieudacznikiem, mało zarabiać, szczycić się byciem ofiarą życiową, mieszkańcy Koziego Grodu są leniwi, zazdrośni i zawistni, zawsze im źle, co by nie robić to narzekają i płaczą... ps. te 4tys. to też nie tak wielki majątek, rocznie to 48 tysięcy, czyli cały rok zapie***ać aby sobie toyotę yaris z klimą kupić? :] a patrząc na nasze ulice to widzę wiele lepszych autek...
trafiłeś w 10 !!!! mieszkańcy Lublina wstydzą się Lublina i powodują złą opinię o Lublinie w innych miastach, choć Lublin to przepiękne i dające wiele możliwości miasto. Ja uważam że żadne miasto w Polsce nie łączy w sobie tylu pozytywnych cech co Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
trafiłeś w 10 !!!! mieszkańcy Lublina wstydzą się Lublina i powodują złą opinię o Lublinie w innych miastach, choć Lublin to przepiękne i dające wiele możliwości miasto. Ja uważam że żadne miasto w Polsce nie łączy w sobie tylu pozytywnych cech co Lublin.
Tak, tak. Daje dużo możliwości i w ogóle ma bardzo rozwinięty rynek pracy w postaci P.P.H.U. a także daje szansę na zapoznanie się z nowymi technologiami. Pozdrawiam z Warszawy wraz z olbrzymią większością znajomych, którzy opuścili ten przybytek dobrobytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, tak. Daje dużo możliwości i w ogóle ma bardzo rozwinięty rynek pracy w postaci P.P.H.U. a także daje szansę na zapoznanie się z nowymi technologiami. Pozdrawiam z Warszawy wraz z olbrzymią większością znajomych, którzy opuścili ten przybytek dobrobytu
a ty w warszafffce zawsze będziesz nikim z Ukrainy:) emigrancie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 lat pracy w policji. w stopniu aspiranta, stanowisko asystenta wydzialu dochodzeniowo sledczego 3100z.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
ja zarabiam w Lublinie 4000 zł na rękę nie wiem dlaczego opisujecie tylko nieudaczników lubelskich... ???!!! Mam przynajmniej kilku kolegów którzy zarabiają w Lublinie więcej niż ja... a wy ty o jakiś pensjach typu 2000 zł.... tyle to zarabiałem w knajpie 9 lat temu....
i dumny jesteś z tych 4 tyś?? ja zarabiam 5500 na ręke i jakoś nie wychwalam sie tym jak Ty...i co najlepsze, jestem kobietą;] i naprawdę współczuje osobom które zarabiaja 1300 zł na ręke....w tych czasach taka suma jest bardzo mała... i chciałabym i jestem za tym zeby podnieść pensje takim osobom przynajmniej o te 600 zł na początek:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm ciekawe skąd się wzięło ponad 2000 na ręke u inspektora.... To chyba po 10 latach pracy na stanowisku kierowniczym. Ja osobiście pracuje jako inspektor i mam 1300 zł. Jak zamieszczacie już jakiś głupawy ranking to choć niech będzie zgodny z prawdą. I wogle komu to potrzebne, nie dość, że w lubelskim nie ma pracy dla młodych i "z ulicy" bo wszystkie dobre oferty są zarezerwowane dla osób po znajomości to jeszcze robicie głupawe rankingi zarobków niezgodne z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
dlaczego mnie obrażasz??? czy ja ciebie obraziłem???? typowo lubelski artykuł i wasze zachowanie.... zawsze wam źle w tym Lublinie... ja się tu idealnie czuję i nie rozumiem jak np. facet który ma łeb na karku i dwie nogi, dwie ręce do roboty zarobić może tylko 1300 zł???!!!! dla mnie coś z takim gościem nie tak jest... i to chyba od początku... może po zawodówie jesteś?
Synku ja jestem po ..zawodówce i zarabiam 4.900 wiec sie nie chwal bo nie masz czym:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ja gdybym tylko mogła i miała odwagę to poszła bym pracować do domu uciech!!W tej chwili mój mąż stracił pracę ja jestem na urlopie wychowawczym i mam 490 zł.!!Jest nas 5 osobowa rodzina i co wy na to!!!A pracę znalazłam na czarno niestety jak szybko znałazłam tak szybko straciłam bo pracodawca poprostu byłam za droga!!I co mądrale jak wrócę do pracy to zarobię jak moje koleżanki 900zł na rękę taki jest nasz LUBLIN!!BO TAK NAPRAWDĘ TU ZARABIAJĄ TYLKO CI KTÓRZY MAJĄ DOBRE WEJŚCIA!!no i oczywiście nie ujmując tym co naprawdę zasługują na takie zarobki ze względu na swoje umiejętnośći!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...