Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi na świecie mężczyzna jest w ciąży

Utworzony przez ossa, 27 stycznia 2010 o 16:19
To jest chore i nienormalne i świadczy tylko o tym, ze ludzkość wielkimi krokami zmierza ku samozagładzie. Najpierw kobietę przerabia się w sztuczny sposób na mężczyznę( i to nie do końca), po czym "trąbi się" na cały świat, iż ów "mężczyzna"(raczej nim jednak nie jest) urodzi dziecko. Całe życie tego biednego człowieka toczy się wbrew naturze, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądało życie tego biednego dziecka, skoro z psychiką "tatusio-mamusi" jest jak widać niedokońca...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"chore i nienormalne" kiedyś tak samo mówiono o teorii heliocentrycznej, również i teraz każdy ma indywidualną moralność i wyznaje subiektywne wartości, do puki lekarze nie krytykują podobnych zjawisk to nikomu nie wolno narzucać "swojej wizji świata".
0
O tym czy ktoś jest mężczyzną czy nie decyduje to co ma między nogami... Żadna tolerancja czy jej brak tego nie zmieni...
0
Porównywanie teorii heliocentrycznej do niektórych zboczeń jest poniżej pasa. Zwykła kobieta, która pozbawiła się wierzchnich oznak kobiecości, żaden mężczyzna. Wcale nie jestem tolerancyjny i jestem z tego dumny. Dziękuję do widzenia.
0
czyli tak ma penisa, ale ponieważ uważa się za kobietę to jest kobietą, no to jeszcze ciekawszy przypadek - ja będąc kobietą (mającą penisa i też bez piersi), zapłodniłem faceta (takiego bez penisa) i on urodził dziecko, i wcale o tym gazety nie pisały
0
no u nas też faceci próbują ale jakoś im nie wychodzi
0
normalna zboczeniec
0
Jestem biedny,a czuje się bogaty we wnętrzu.Więc ktoś mi musi tą kasę podarować bo ja tak chcę.
0
jak widać w wielkim błędzie są ci co uważają, że ważne jest to co zapiszą w papierach określając płeć bez uwzględniania tego z jakich organów są zbudowani. Nie jest ważny temperament i samopoczucie, nazywajmy rzeczy po imieniu, kto chory to chory.
0
POJEB..I LUDZIE DO PIECA Z TAKIMI PARCHAMI???
0
Wysadziłbym go granatem.
0
to jest chore i wynaturzone -dokad ten swiat zmierza-dokad zmierza ludzkosc-------do samounicestwienia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: