Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duchowny z Michowa pod Lubartowem zginął w katastrofie w Smoleńsku

Utworzony przez Stasio Kowalski Wypnicha, 10 kwietnia 2010 r. o 21:36
W GŁĘBOKIM ŻALU WIĄŻEMY SIĘ Z RODZINĄ OSIŃSKICH,PO STRACIE WYBITNEGO KAPŁANA I CZŁOWIEKA,KTÓRY DO KOŃCA CZYNIŁ SWOJĄ POSŁUGĘ Z NAJWIĘKSZYM ODDANIEM...JUŻ TAKI DRUGI CZŁOWIEK NIE ZAJMIE SIĘ NASZĄ PARAFIĄ W MICHOWIE...TAK JAK JANEK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam go osobiście:( niejednokrotnie bywał w moim domu na wizytach duszpasterskich... przemiły człowiek POKÓJ JEGO DUSZY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często bywał w na różnych uroczystościach w kościele w Michowie. Nie da się zapomnieć tak wspaniałego kapłana [*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wspaniały człowiek,przyjaciel,kolega ze szkolnej ławki jestem zrozpaczona .Żegnaj przyjacielu.....ale dla mnie żyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie odchodzą niespodziewanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynałeś służbę bogu i ojczyżnie w mojej jednostce w Dęblinie wsród braci lotniczej by zasłużyć na zaszczyt bycia bezpośrednio przy posłudze samemu biskupowi Wojska Polskiego i razem z nim odszedłeś na wieczną służbę.Rodzino Janka bądz dumna ze swego syna a mojego byłego wikariusza niezwykłego kapelana bardzo lubianego przez licealistów liceum lotniczego,podchorążych,kadrę ,pracowników cywilnych wojska i mieszkańców wojskowego osiedla Dęblin lotnisko.Śpij kolego w ciemnym grobie niech ci polska przyśni się tobie.Roman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Jan - wspaniały człowiek. Był wikarym w mojej parafii w Dęblinie.... Dziś pozostaje tylko pełne bólu milczenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Jasio...zawsze pozostanie w naszej pamięci... Niezwykły człowiek, niezwykle mądry, ambitny, niesamowicie pracowity, zawsze radosny... Kwiat polskiej inteligencji... tak wiele mogło być przed nim... a Bóg miał inny plan... Trudno to zrozumieć, trudno pojąć... ŻAL, NIEWYOBRAŻALNY BÓL SERCA, DUSZY... ...DROGA RODZINO!!! WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA!!! ŁĄCZYMY SIĘ W MODLITWIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ks. Jasio...cudowny człowiek...z sercem na dłoni...dobry i otwarty na kazdego czlowieka... będzie mi brakowało słów i obecności tego niesamowitego czlowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mija rok od katastrofy, my pamiętamy. Widzimy Mamę Ks. Jana i Jego Siostry. Żal, że Jego nie ma wśród nas. Nie umiera ten, kto żyje w pamięci innych. Miłość to nieśmiertelność. A Jan jest obecny w innym wymiarze. Dziś miała miejsce Msza św. w intencji Ks. Jana i pozostałych poległych w katastrofie. Uroczyście i wzruszająco. A Janek zapewne patrzył na to i uśmiechał się do zgromadzonych, tak jak zawsze, kiedy przyjeżdżał do Michowa , do Rodziny i odprawiał w rodzinnym kościele Msze. Zawsze życzliwy i mający radość w oczach, niesamowitą chęć służenia innym. Cześć Jego pamięci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...