Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duchowny z Michowa pod Lubartowem zginął w katastrofie w Smoleńsku

Utworzony przez Stasio Kowalski Wypnicha, 10 kwietnia 2010 o 21:36
W GŁĘBOKIM ŻALU WIĄŻEMY SIĘ Z RODZINĄ OSIŃSKICH,PO STRACIE WYBITNEGO KAPŁANA I CZŁOWIEKA,KTÓRY DO KOŃCA CZYNIŁ SWOJĄ POSŁUGĘ Z NAJWIĘKSZYM ODDANIEM...JUŻ TAKI DRUGI CZŁOWIEK NIE ZAJMIE SIĘ NASZĄ PARAFIĄ W MICHOWIE...TAK JAK JANEK...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znałam go osobiście:( niejednokrotnie bywał w moim domu na wizytach duszpasterskich... przemiły człowiek POKÓJ JEGO DUSZY...
0
Często bywał w na różnych uroczystościach w kościele w Michowie. Nie da się zapomnieć tak wspaniałego kapłana [*].
0
To był wspaniały człowiek,przyjaciel,kolega ze szkolnej ławki jestem zrozpaczona .Żegnaj przyjacielu.....ale dla mnie żyjesz.
0
ludzie odchodzą niespodziewanie
0
Zaczynałeś służbę bogu i ojczyżnie w mojej jednostce w Dęblinie wsród braci lotniczej by zasłużyć na zaszczyt bycia bezpośrednio przy posłudze samemu biskupowi Wojska Polskiego i razem z nim odszedłeś na wieczną służbę.Rodzino Janka bądz dumna ze swego syna a mojego byłego wikariusza niezwykłego kapelana bardzo lubianego przez licealistów liceum lotniczego,podchorążych,kadrę ,pracowników cywilnych wojska i mieszkańców wojskowego osiedla Dęblin lotnisko.Śpij kolego w ciemnym grobie niech ci polska przyśni się tobie.Roman.
0
Ks. Jan - wspaniały człowiek. Był wikarym w mojej parafii w Dęblinie.... Dziś pozostaje tylko pełne bólu milczenie....
0
Ks. Jasio...zawsze pozostanie w naszej pamięci... Niezwykły człowiek, niezwykle mądry, ambitny, niesamowicie pracowity, zawsze radosny... Kwiat polskiej inteligencji... tak wiele mogło być przed nim... a Bóg miał inny plan... Trudno to zrozumieć, trudno pojąć... ŻAL, NIEWYOBRAŻALNY BÓL SERCA, DUSZY... ...DROGA RODZINO!!! WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA!!! ŁĄCZYMY SIĘ W MODLITWIE!!!
0
...ks. Jasio...cudowny człowiek...z sercem na dłoni...dobry i otwarty na kazdego czlowieka... będzie mi brakowało słów i obecności tego niesamowitego czlowieka...
0
Mija rok od katastrofy, my pamiętamy. Widzimy Mamę Ks. Jana i Jego Siostry. Żal, że Jego nie ma wśród nas. Nie umiera ten, kto żyje w pamięci innych. Miłość to nieśmiertelność. A Jan jest obecny w innym wymiarze. Dziś miała miejsce Msza św. w intencji Ks. Jana i pozostałych poległych w katastrofie. Uroczyście i wzruszająco. A Janek zapewne patrzył na to i uśmiechał się do zgromadzonych, tak jak zawsze, kiedy przyjeżdżał do Michowa , do Rodziny i odprawiał w rodzinnym kościele Msze. Zawsze życzliwy i mający radość w oczach, niesamowitą chęć służenia innym. Cześć Jego pamięci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: