Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duma lubelskiej drogówki. Ten policjant z KMP w Lublinie nie ma sobie równych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2018 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Ja mam 27 lat i prawko już 8 i nikt mnie nie zatrzymal jeszcze mimo że kocham szybka jazde, jeżdżę bezpiecznie ale na obwidnicy 215-225 wyciskam. Dziadki, baby i pierniki na lewym pasie to powazne zagrożenie i niech ich policja wylapuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za ukrywanie w krzaczorach i chowaniem za starym CPNEM I miejsce uzyskali z Chełma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 27 lat i prawko już 8 i nikt mnie nie zatrzymal jeszcze mimo że kocham szybka jazde, jeżdżę bezpiecznie ale na obwidnicy 215-225 wyciskam. Dziadki, baby i pierniki na lewym pasie to powazne zagrożenie i niech ich policja wylapuje.
 Zmień płytę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? Policji nie ma w Lublinie. Kultura jazdy jak w Bangladeszu. Gorzej nawet. Jeżdżenie po mieście dużo więcej niż 50/h, wyprzedzanie z prawej, na pasach, nieustępowanie pieszym. To jest prawdziwy Lublin. Żadne pocieszenie, że jeden policjant wygrał jakiś bzdurny konkurs. Sytuacja na ulicach jest miernikiem porządku. A tu panuje ANARCHIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się gdzie jest w Lublinie policja drogowa. Przez ostatnich 10 lat widziałem może 5 razy oznakowanego radiowóz drogówki w sytuacjach gdy załatwiali kolizję. Patrolu stojącego z radarem na al.Solidarności czy policjantów stojących przy radiowozie nigdy nie widziałem. Czy oni zawsze są poza miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz 27l i pusty baniak , bo ojciec tak się śpieszył że nie dolał matce formy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wypadli chełmscy "miszczowie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie największe zagrożenie stanowią przyjezdni kierowcy i nie dziwi mnie jak lubelak jedzie jakąś lepszą trasą 70 ale jak widzę warszawiaka lub chełmiaka jadącego 100 slalomem to pukam się w głowę bo każdy kto mieszka w lublinie wie ile można jechać danym odcinkiem i na co trzeba uważać i czasami 70 zamiast 50 nie stwarza realnego zagrożenia na niektórych odcinkach drogi i podkreślam że tylko niektórych i nie ma co się czepiać bo wszyscy jeżdżą tak samo no może poza wyrostkami bo czasami specjalnie patrzę kto to jechał jak go dogonię na światłach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile każdy z tych super policjantów RD wystawił mandatów za jazdę lewym pasem wszystkim tym turlającym się miszczom lewego pasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile każdy z tych super policjantów RD wystawił mandatów za jazdę lewym pasem wszystkim tym turlającym się miszczom lewego pasa?
 A ciekawe ile każdy z nich wystawił pieszym chodzącym po ścieżkach rowerowych? A ile rowerzystom jeżdżącym po dwoje obok siebie całą szerokością ścieżki rowerowej? Ile urzytkownikom nekstbajka za jazdę po chodnikach itd. Pytań jest wiele .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile każdy z tych super policjantów RD wystawił mandatów za jazdę lewym pasem wszystkim tym turlającym się miszczom lewego pasa?
A ciekawe ile każdy z nich wystawił pieszym chodzącym po ścieżkach rowerowych? A ile rowerzystom jeżdżącym po dwoje obok siebie całą szerokością ścieżki rowerowej? Ile urzytkownikom nekstbajka za jazdę po chodnikach itd. Pytań jest wiele .....
 Za jazdę całą szerokością ścieżki na rowerach to powinni najpierw ukarać tych policjantów co jeżdżą na rowerach służbowo koło zalewu i bystrzycy bo to norma u nich. Taki przykład dają to co się dziwić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po nazwisku to chyba Ukrainiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...