Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie lublinianki w finale The Look Of The Year (zdjęcia)

Utworzony przez roman J., 3 grudnia 2012 o 14:53
Nie wiem skąd są te Panie ale moja 40 letnia żona wygląda lepiej fakt że nigdy nie pracowała i dbała o siebie ale można znaleść lepsze kandydatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulujemy Angeli iżyczymy zwycięstwa! IV LO w Lublinie trzyma kciuki za Twoje powodzenie Angelo!!!!
0
przecież one nawet ładne nie są, Ta Angela Lipa to porażka jakaś!!
0
Czemu takie wieszakowate? Zwłaszcza P. Lipa? Jak tu sie facet ma przytulić do takich gnatów? Toż to jak na pustyni wśród kaktusów!...
0
no to faktycznie lipa, straaaasznie nienaturalna albo taka udaję. Usmiechaj sie dziewczyno i nie nadymaj tak tych usteczek.
0
Jak Lipa to lipa , ta to straszna jest , worek na łeb i dopiero niech idzie, kto ja wybral, heh
0
Co za usta... Lipa lipa.
0
chyba ktoś tu swoją zazdrość wyrzuca przez komentarze...
0
Taki żarcik mi się przypomniał. - Tereska masz biust? - Mam - To czemu go nie nosisz?
0
Trzymamy kciuki!!!
0
Ale lipa. Co za twarz? 80% dziewczyn na lubelskiej ulicy ma ładniejsza twarz
0
Brzyska jak najbardziej ok, ale ta Lipa to chyba jakas lipa, a co najmniej pomyłka, koszmar z doliny wiązów, chyba ktos wzrok stracił
0
Jak czytam wasze komentarze to śmiać mi się chce je***e dzieci bez ambicji haha Szkoda czytac was lamusy, wasze matki was w czas nie wyskrobaly.
0
Ludzie ludzie, tu sie chyba wymiary liczą, a nie twarz ;] mało modelek ma ładna twarz, te twarze muszą byc 'inne' 'żadkie' nie takie pospolite. Pani Lipa ma taka dosyć niepospolitą jakoby lekko 'murzyńską urodę' , nadmuchane usta (jak u Natalii Siwiec) być może naturalne, lub nienaturalne ;] oczywiście bez obrazy... za to Pani Brzyska chyba na tej twarzy nie ma niczego 'nadzwyczajenego'. . Ale życze tym dziewczynom, wszytskiego dobrego ;-) Te panie są jeszcze bardzo młodziutkie, chyba nawet niepełnoletnie, ale chyba sobie radzą skoro zostały wybrane.
0
Angela wygra dzięki urodzie, bezpretensjonalności i skromności - trzymamy kciuki. Jej szkolny wywiad z ubiegłej edycji konkursu można oglądać na YT: http://www.youtube.com/watch?v=VA1rJAdB1QM&feature=g-upl
0
koleś to wystaw ją na wybieg , ocenimy , może zrobi furorę ,,,,czekamy na pokazy,,
0
koleś to wystaw ją na wybieg , ocenimy , może zrobi furorę ,,,,czekamy na pokazy,,
0
Nie jest taka zła ta Lipa, skoro wzbudza tyle emocji wśród komentujących...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: