Kryzys migracyjny ma rzeczywiście miejsce, rzeczywiście, gdyż jest on jak czarodziejska waza, której się nie da zniszczyć. Człowiek musi pozostawać nietykalnym, a ponieważ rozmnaża się często bez opamiętania, bo bez planowania, to w jego świadomości dominuje zupełnie inny świat od tego jakim jest faktycznie. Na pewno rozwiązałbym ten problem najlepiej spośród wszystkich geniuszy, ale nikt tego ode mnie nie oczekuje. Życzę Państwu normalnego życia, choć prawdę powiedziawszy na takowe nie zasługujecie. NIE? Nie, po prostu nie. Nie jest bowiem możliwe ustawienie wam klepich wg mojej wizji. Dedykuję Państwu moją definicję. Definicja (jednoznaczne określenie), to zwięzłe wyłuszczenie 'treści pojęcia lub treści nazwy lub treści symbolu'(definiendum) czyli ścisłe objaśnienie znaczenia wyrazu poprzez ustalenie kolokacji (związku wyrazów, którego znaczenie wynika ze znaczenia jego składników i nie budzi żadnych wątpliwości) za pomocą precyzyjnie dobranych 'pojęć pierwotnych i pojęć określonych poprzednio w systematycznym wykładzie danej teorii' (definiens-człon definiujący), aby znaczenie definiendum (członu zdefiniowanego) było jednoznaczne. Nie wolno prowokować! Nie wolno poniżać drugiego człowieka. Oczywiście nie wolno dźgać gerlachem, ale zauważmy, że nader często się to zdarza. To straszna tragedia dla poszkodowanych dla ich rodzin i dla sprawców, którzy w ten sposób ludziom klepich nie naprostują. Niech Bóg trzyma wszystkich w opiece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz