Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor liceum "Paderewskiego" w Lublinie chce usunąć krzyże w szkole

Utworzony przez Ja, 23 listopada 2009 r. o 21:41
Powiem ci Józek, że mi cię żal. Jest to szkoła a nie rekolekcje w boznicy katolickiej, więc dyrektor postępuje zgodnie z konstytucją Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i jest to tym bardziej dziwne, że biskup tego nie pojmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM NIE MAM NIC PRZECIWKO KRZYŻOM ALE POWIEŚMY TEŻ PRAWOSŁAWNE, CELTYCKIE I KRZYŻE ATLANTÓW OBOK TYCH KATOLICKICH. WSZAK KOSCIOL KATOLICKI JEST TOLERANCYJNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan K to chory człowiek - buc. I szkoda wogóle o nim pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram dyrektora. Krzyże wiszące w miejscu publicznym takim jak szkoła, to nie wątpliwe wpajanie chrześcijaństwa, a nie słyszałem, żeby Polska była krajem wyznaniowym. Ktoś się chce uczyć religi itp, to niech w takiej sali krzyż wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to leclerc na Turystycznej wyszedł na przeciw swoim wiernym i ma u siebie krzyż nad drzwiami... To jest żenada. Swoja drogą myśle aby złożyć pozew o to do sądu gdyż umieszczanie krzyża w marecie uważam za profanacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo że Pan Kalbarczyk to zatwardziały ateista i lewak, także że wpadł na taki pomysł to żadna nowośc. A może zamiast durnych pomysłow wybuduje Pan w końcu hale sportową dla uczniów? Ale nie, Pan K. wolał poszerzać swoje edukacyjne imperium dobudowując szkołę podstawową, oczywiscie pod szyldem ''Paderewski'' Z hali nie bedzie duzych pieniązków, ze szkoły podstawowej już owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak tolerancji, krzyż - znak miłości i pokoju , znak wielkiego BOŻEGO MIŁOSIERDZIA !!! Panie dyrektorze Pan Bog Pana też kocha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluję o modlitwę za abp Życińskiego , który nie potrafi uszanować przekonań, tych którzy mają inne przekonania. Panie Dyrektorze, ma pan rację, nie wszyscy w Polsce są katolikami i nie wszyscy muszą podziwiać ich przedmioty wiary. Szkoła to miejsce publiczne. Jak nazwa wskazuje, przebywają tam ludzie różnej wiary i nie wolno kosztem jednych wywyższać innych. 3A92D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liceum Paderewskiego jest PRYWATNĄ FIRMĄ. Panie Życiński, czy pańska firma zwana kościołem katolickim rości sobie prawo decydowania co będzie wisiało na ścianach lokali innych prywatnych firm ? Jeśli tak, to godzi się przypomnieć, że na przełomie lat 40 i 50 - tych do prywatnych sklepików przychodzili smutni panowie i sprawdzali, czy w tych sklepikach wisi portret Stalina. Jeśli takowego nie było - dawali 3 godziny na powieszenie portretu wodza. Sprzeciw oznaczał zamknięcie sklepiku. Informuję pana, panie Życiński, że w mojej firmie nakazałem zdjąć ze ścian wszystkie krzyże. Przyjdzie pan do mnie ponownie je wieszać ? Niech pan tylko spróbuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla p. Dyrektora. Szkoda, że tak mało na takich stanowiskach jest ludzi równie odważnych nie uginających się pod czarną siłą gwałcącą konstytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem komentarze w tej sprawie na różnych forach - sporo gazet o tym pisze. Cóż mam napisać...? Że mi smutno? Że mi wstyd za tę czerwoną swołocz? Zmarnowano 20 lat kształcenia i nauczania rozumienia słów takich jak "wierność ojczyźnie", "honor", "patriotyzm"... a tzw. pryszczate z PO śmieją się - z tych dla mnie, a może dla kilkoro z Was też - wspaniałych słów. Czy mam się dziwić? Bohater mojej młodości okazał się TW Bolkiem, arcybiskup, któremu chciałem wierzyć okazał się TW Filozofem... - W młodości studenckiej, w stanie wojennym wieszałem krzyże w "naszych salach naszej uczelni". Teraz słyszę, że jakieś postkomunistyczne ścierwo chce je zrywać. I co? I gazety o tym piszą... i komentarze są, że dobrze, że tak trzeba z kościołem walczyć... - W stanie wojennym powieszonych krzyży w salach nawet komisarze WRON nie mieli odwagi zerwać. A teraz? Byle śmierdziel postkomunistyczny nie ma oporów. - Trzeba sobie dobrze nazwiska tych "zrywaczy" krzyży zapamiętać. Tak, jak zapamiętywało się nazwiska członków PRON i WRON, UB, a potem SB. Dr Adam Kalbarczyk, dyr. Prywatnego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie Popieracie go - podajcie swoje nazwiska...
Ostatnio edytowany 23 listopada 2009 r. o 23:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie znalazł się ktoś odważny próbujący przeciwstawić się indoktrynacji jedynej słusznej religii.Nie będzie łatwo,ale pierwsze kroki zawsze są najtrudniejsze.Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nauka-polska.pl/dhtml/raporty/ludzi...;objectId=82431 Proszę, proszę - pracownik UMCS w Lublinie. Zbieżność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicka wszo podpisująca się jako "NORMAL" ! Może przyjdziesz do mnie do domu i nakażesz powiesić krzyż na ścianie ? Wyniosą cię z widłami w plecach. Takie bydlaki jak ty nie przyjmują do wiadomości, że właścicielem firmy, której agendą jest liceum Paderewskiego jest dr Kalbarczyk i on będzie decydował o tym, co u niego będzie wisiało na ścianach. A nie takie katolickie ścierwo jak ty i twój mocodawca TW "Filozof".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
- Trzeba sobie dobrze nazwiska tych "zrywaczy" krzyży zapamiętać. Tak, jak zapamiętywało się nazwiska członków PRON i WRON, UB, a potem SB. Dr Adam Kalbarczyk, dyr. Prywatnego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie Popieracie go - podajcie swoje nazwiska...
Ja rozumiem, że Dziennik Wschodni to dawny Sztandar Ludu, ale co? Teraz też cenzurę tekstów wprowadzacie??? A co wam przeszkadzał link do wybiórczej ze zdjęciem tego czegoś od zrywania krzyzy???
Ostatnio edytowany 23 listopada 2009 r. o 23:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wk..wiony napisał:
Katolicka wszo podpisująca się jako "NORMAL" ! Może przyjdziesz do mnie do domu i nakażesz powiesić krzyż na ścianie ? Wyniosą cię z widłami w plecach. Takie bydlaki jak ty nie przyjmują do wiadomości, że właścicielem firmy, której agendą jest liceum Paderewskiego jest dr Kalbarczyk i on będzie decydował o tym, co u niego będzie wisiało na ścianach. A nie takie katolickie ścierwo jak ty i twój mocodawca TW "Filozof".
Dziękuję za ten wpis - on wyjaśnia wszystko! Twój wpis świetnie charakteryzuje poziom umysłowy takich jak ów Adam Kalbarczyk. Możesz sie uznać za jego kumpla - prezentujecie ten sam poziom umysłowy, bez wątpliwości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego się nie robi zareklamować szkołę, prawda Adaś? bo Panem Adamem to ty już dawno nie jesteś buraku cukrowy!!! Nie dość,żę przez ciebie 30^ obok młodzieży wiejskiej to ciapate bambusy popier***dywające w japonkach w zime to jeszcze ci krzyż nie pasuje? to wypierd***alaj na marsa jak ci sie w polsce nie podoba;. gamoniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna jaskółka wiosny nie czyni- ale jak miło popatrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dalej jakaś cenzorska menda wyrzuca link do wybiórczej... Przecież wy czerwoni powinniście się nawzajem wspierać! Skąd ten afront do normalnego LEGALNEGO linku do waszych kumpli z wybiórczej??? http://lublin.gazeta.pl/lublin/51,35640,7280643.html?i=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wk..wiony napisał:
Katolicka wszo podpisująca się jako "NORMAL" ! Może przyjdziesz do mnie do domu i nakażesz powiesić krzyż na ścianie ? Wyniosą cię z widłami w plecach. Takie bydlaki jak ty nie przyjmują do wiadomości, że właścicielem firmy, której agendą jest liceum Paderewskiego jest dr Kalbarczyk i on będzie decydował o tym, co u niego będzie wisiało na ścianach. A nie takie katolickie ścierwo jak ty i twój mocodawca TW "Filozof".
ahahaha:D tata cie gwalcil jak byles maly? zaraz zrobisz kupe w majty hahaha;d scierwem jestes ty ahahahaha;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...