Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety niektórzy na trzeźwo nie mogą zacząć tak trudnego okresu w swoim życiu jakim jest praca przez 10 miesięcy w roku :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WIELKI MI AJ WAJ; krukowna w sejmie była nawalona jak meserscmitt i dobrze; biskup Jarecki w Warszawie w biały dzień jak za....................... ił w latarnie to aby zasyczało heee
0
komendant straży parkowej prowadził po pijaku i strupieniuk go nie zwolnił to dyrektora też nikt n ie ruszy - i ejjja polsko kochana
0
normalka robola za pysk i za bramę ale pan direktor jakby to licowało z powagą stanowiska !!!
0
Jak posłanka Kruk była pijana w Sejmie to prezes Zębosław skazał ją na pierwsze miejsce na lubelskiej liście do parlamentu...
0
Nauczyciel pijany na zajęciach to obecnie nic nadzwyczajnego, inne miasta woj. lubelskiego tez mają takich pedagogów, wiem o kilku np. z Łęcznej
0
Jak szybciutko ten wyrok!!! A jak nauczyciel walczy w sądzie pracy, to rozprawy są co pół roku!!!
0
"Policjanci zastali go w domu i zbadali alkomatem. Miał 3 promile alkoholu – powiedziała Kopeć. " To co we własnym domu już nie można pić ? Panie dyrektorze w Sądzie sprawa upadnie - nie mieli prawa badać Pana w domu. Postaramy się o to.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: